Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Harikasın ablacım maşallah
Hem ramazana hazırlık hem de vücudu dinlendiriyorsun
çayı kahveyi çok içince suyu ihmal edebiliyoruz bazen o da zararlı işte
Ben bu ara ipin ucunu kaçırdım kurban olduğum Ramazan başlasa bi regl olmasam önden başlayacam da

Ben dün okuldan eve geldim alel-acele öğle namazımı kılayım diye
Baktım regl başlamış

Son düzenleme:
Hafta sonları bazen tek öğün besleniyorum

Ama ben 2 öğün beslensem de artık çok birşey yemek gelmiyor içimden
Gazze'de insanlar günlerce aç kalıyorsa ben burada yemek yemekten kendimce utanıyorum
O nedenle bu aralar psikolojik olarak iştahım yok desem yeridir

Ben dün okuldan eve geldim alel-acele öğle namazımı kılayım diye
Baktım regl başlamış
Ramazana geç başlayacaksın sen de

Benim de bir iki gün sonra biter inşallah son hafta tekrar olacam

Bayramdan önceye denk gelmesini seviyorum bayram temizliğinde zorlanıyorum oruçken

Gerçi alıştırdım sanki kendimi su orucundan sonra ama belli olmaz tabi Rabbim kolaylıkla ve hakkıyla tutabilmeyi nasip etsin hepimize

Rabbim yardımcıları olsun müslümanları gaflet uykusundan uyandırsın inşallah

Moralim çok bozuk kolumda 3 tane bilezik vardı kart bu ay çok açıldı telefondu hastalıktı falan derken…. Hepimiz hasta olunca dışarıdan yenildi falan derken kart parlama noktasına geldi eşim strese girdi 2 bileziği satıp bu ayki açığı kapatalım dedi sonra zaten 10 bin sonra da 8 bin sorma bitiyor kart bu ay çok yüksek bende kararsız kaldım veresin yok ama önümüz Ramazan eve alınacaklar var para kalmıyor kart ödenmiyor mecbur vereceğim ama eşim de üzgün. evlendik evleneli birikim yapamıyoruz diyor haklı bizim mantıklı bir ekonomi yürütmemiz gerek böyle giderse bu açık kapanmaz daha da açılır

Ablacım ülkenin ve dünyanın ekonomik olarak gidişatı iyi değil ve maalesef daha da kötüye gidecek gibi duruyor şimdiden sinyali çok net aldık
Kaç aylardır okuyorum yorumları ve de muhabbet ortamlarında söylüyorum deyim yerindeyse 1 tl niz de varsa kıymetini bilin diye
Biz bugünleri ararız her gelen gün geçeni aratır cinsten
Elimden geldiğince yapacağım alışverişlerde şimdi daha çok soruyorum istek mi ihtiyaç mı diye

Artık bizde öyle yapalım dedik markete çok giriyoruz biz bunu ayda bire ikiye indirmeliyiz bir de çok gereksiz alışveriş yapıyoruz kendimizi durdurmamız gerek

Keşke başka bir yöntem bulsanız altın çok çıkacak bi de satınca yerine koymak çok zor

Keşke başka bir yöntem bulsanız altın çok çıkacak bi de satınca yerine koymak çok zor
Haklısın canım benim de hiç veresim yok onun da bozdurasın yok. Biz zaten bir ameliyat olayı için kredi çekmiştik ameliyat iptal olunca o parayla almıştık bilezikleri şimdi yine boşa gidecek gibi ama böyle de çözüm bulamıyoruz bilmiyorum ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…