Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Ekonomi planının ilk ayağı olarak gereksiz alışverişi kaldırdık bu yüzden evde patlıcan vardı evdeki patlıcanı değerlendirip patlıcan yemeği yaptım yanına da cacık yeter zaten benim iştahım hala yok oğlan çok mutsuz yemekten ama mecbur yiyecek

Ekonomi planının ilk ayağı olarak gereksiz alışverişi kaldırdık bu yüzden evde patlıcan vardı evdeki patlıcanı değerlendirip patlıcan yemeği yaptım yanına da cacık yeter zaten benim iştahım hala yok oğlan çok mutsuz yemekten ama mecbur yiyecek
Canım keşke başka yolu olsa bozmak zorunda kalmasan
fakat kaç yıllık evlisiniz bilmiyorum ama ben de evlenirken inan çok zorluklar çektim
şükür iki elden çalışıp bugünlere gelebildik.

gereksiz alışveriş yemeğinden kesmek olmasın, çünkü evde çocuk var canım
ha tabii sağlıksız şeylerden uzak tut hatta keşke hiç alıştırmasan kuzularını

inan sen ve eşin oturup karar verdiğinizde ve dikkatli olduğunuzda bir çok şey yola girecektir.
ciddi ekonomik güçlükler yaşanacak ülkemizde bu bir gerçek
fakat bir şekilde işi olan ve har vurup harman savurmayan insanlar yönetebileceklerdir bu durumu

kuzunun güzel bir masası vardı ilk orta okul ve lisenin 2 yılı güzel kullandı, sonra küçük gelmeye başladı
onu kuzuma bebekliği döneminde bakan kollayan canım ciğerim ablam dediğim arkadaşımın torununa hediye ettim.
mutlu ve huzurluyum.
öğleden sonra masa ve sandalyeler geldi
onları sildim güzelce
salonu süpürdüm sildim.
yarın diğer odaları süpürürüm
sol kolum ağrıdı biraz ama işi bıraktıracak kadar değil şükür.

Haklısın canım benim de hiç veresim yok onun da bozdurasın yok. Biz zaten bir ameliyat olayı için kredi çekmiştik ameliyat iptal olunca o parayla almıştık bilezikleri şimdi yine boşa gidecek gibi ama böyle de çözüm bulamıyoruz bilmiyorum ki
İnşallah başka bir yöntem bulursunuz cano

Canım ben de çok sık dışardan yiyordum evde yemek yapmaya başladım okula evden yemeğimi hazırlayıp yanımda götürdüm 6-7 bin en aşağı tasarruf sağlıyor
Ki ben tek kişiyim
Bu kalemi bile halletseniz ciddi tasarruf sağlarsınıx
Ben bi de kart limitimi altınla dolduruyorum iki üç aydır limitim olmayınca mecburen tasarruf ediyorsun hesaplıyorsun bişey alacakken acil ya da gerekli değilse almıyorsun bu da baya fark ettiriyor

Ekonomi planının ilk ayağı olarak gereksiz alışverişi kaldırdık bu yüzden evde patlıcan vardı evdeki patlıcanı değerlendirip patlıcan yemeği yaptım yanına da cacık yeter zaten benim iştahım hala yok oğlan çok mutsuz yemekten ama mecbur c
Canım keşke başka yolu olsa bozmak zorunda kalmasan
fakat kaç yıllık evlisiniz bilmiyorum ama ben de evlenirken inan çok zorluklar çektim
şükür iki elden çalışıp bugünlere gelebildik.

gereksiz alışveriş yemeğinden kesmek olmasın, çünkü evde çocuk var canım
ha tabii sağlıksız şeylerden uzak tut hatta keşke hiç alıştırmasan kuzularını

inan sen ve eşin oturup karar verdiğinizde ve dikkatli olduğunuzda bir çok şey yola girecektir.
ciddi ekonomik güçlükler yaşanacak ülkemizde bu bir gerçek
fakat bir şekilde işi olan ve har vurup harman savurmayan insanlar yönetebileceklerdir bu durumu
abla zaten yeme içmeden kesemeyiz o mümkün değil gereksiz dışarıdan yeme , giysi alışverişi falan onlardan keseceğiz. Bakalım bu sefer kararlıyız 1.5 sene sonra borçsuz bir şekilde olmayı hedefliyoruz bakalım

Canım ben de çok sık dışardan yiyordum evde yemek yapmaya başladım okula evden yemeğimi hazırlayıp yanımda götürdüm 6-7 bin en aşağı tasarruf sağlıyor
Ki ben tek kişiyim
Bu kalemi bile halletseniz ciddi tasarruf sağlarsınıx
Ben bi de kart limitimi altınla dolduruyorum iki üç aydır limitim olmayınca mecburen tasarruf ediyorsun hesaplıyorsun bişey alacakken acil ya da gerekli değilse almıyorsun bu da baya fark ettiriyor
Bakalım canım baya kararlı konuştuk dışarıdan yeme olayını bitirirsek bizde senin gibi kar ederiz gözüküyor bir de büyük alışverişi ay başı yapıp sonrasın da gerekmedikçe markete girmeme kararı aldık tabi bizim kızın aylık mama bez de çok tutuyor ama halledeceğiz

Bakalım canım baya kararlı konuştuk dışarıdan yeme olayını bitirirsek bizde senin gibi kar ederiz gözüküyor bir de büyük alışverişi ay başı yapıp sonrasın da gerekmedikçe markete girmeme kararı aldık tabi bizim kızın aylık mama bez de çok tutuyor ama halledeceğiz
İki elden kararlı bir şekilde bu süreci yönetirsiniz diye düşünüyorum canım Allah kolaylık versin
Önemli olan istikrar bence bu konuda birbirinizi destekleyin bi taraf salarsa öbür taraf kendine getirsin

İki elden kararlı bir şekilde bu süreci yönetirsiniz diye düşünüyorum canım Allah kolaylık versin
Önemli olan istikrar bence bu konuda birbirinizi destekleyin bi taraf salarsa öbür taraf kendine getirsin
Bende öyle dedim biz birbirimizi frenlemek yerine 6 yıldır gazladık ondan böyle oldu baktığında eve iyi para giriyor bakalım bazı aksilikler de bizi buldu ama bitecek inşallah

X