Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

O zaman güvenli liman altın al ama o da kısa vadede kazandırır mı bilemem
Uzuncu ol rahat et ya ytd
Kendimden örnek vereyim kasım ayında aldığım 1780 tl aldığım 3 gr 22 ayar altını yaklaşık 3 ay gibi bir süre sonra 1900 tl den sattım
%6.7 küsur kazandırmış

E eylul erdemir her ay maaş ya da ekderste sanki aylık düzenli borç ödemem varmış gibi altın almaya özen gösteriyorum (kendimi zorunlu tutuyorum )

Aylık 2 adet altın günüm var
1 tanesi yarım altın ,diğeri 5 gr altın bunların haricinde kendi kendime gün yapıyorum aylık 7 gr

Bu ay 3 gr alabildim çünkü anneme 19000 tl borç verdim
Annemden gelince para yine alırım
Önümüz ramazan ayı zekat vermem lazım kaba taslak hesap ettim 15000 tl gibi ,hayırlısı olsun
Allah'ın verdiği emanetçiliğini yaptığımız malın temizlenmesi için o da şart

Geçen cuma 75.8 kg idim birkaç gündür dikkat etmem işe yaramış zira ben de hissediyordum
Bugün tartıldım 74.7kg yim
Ben hiç perhiz diyet yapabilen biri değilim,aksine daha çok yerim özgür ruhuma aykırı
Doğuma 67 ile girmiştim, sonrasında hep 61 ve üzerindeydim,düsmüyordu hiç.Bu yıl düştüm,hatta geçenlerde ne kadar zayiflamissin dediler tartıldım 57 imisim.Bisey de yapmadım ama ben su içince zayıflıyorum bunu fark ettim.Metabolizmayi hızlandırıyor çünkü.Bol su için hanımlar

Bende hani şu içsem yarıyor derler ya aynı öyleyim benle bir arkadas var 47 kilo birlikte yemeğe gidiyoruz kız benim iki katim.yiyor inanamıyorum

Bende hani şu içsem yarıyor derler ya aynı öyleyim benle bir arkadas var 47 kilo birlikte yemeğe gidiyoruz kız benim iki katim.yiyor inanamıyorum
Ünide öyle bir arkadaşım varfı
Aynı şeyi söylerdik ben yarısını yerdim o 1.5 yerdi 49 kilo

Bizim de okulda bir öğretmen arkadaş 5 teneffüs boyunca sürekli önünde biseyler yer içer hamur işi vs.Hizli hızlı da yer ağzına basar her şeyi ama zapzayif yüzü de kupkuru.
Bizim ex aralards hep limonlu su içerdi,yemek koyarken de ben aç değilim derdi, limonlu suyla mideyi doldurmak da sanırım bir taktik

Ilık limonlu su sabah aç karna yağ yakar derler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…