Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Bana şöyle bir teklif var benim evde internet yok ya mecburen yüksek gb 'lı kullanmam gerek aksi takdirde sizlerle iletişimim kesilir
Evde internete ihtiyaç duymuyorum internet benimle her gittiğim yerde olsun istiyorum

Senin evde internet var mı varsa o ne kadar geliyor?

Eklentiler

• Screenshot_20241018-190846_Trk Telekom.jpg
    71,8 KB · Görüntüleme: 12
Bence çok iyi ablacım, evdeki internet taahhütüm de yenilendi sanırım ona da 400 küsür ödüyorum

Bizle iletişimini kesecek operatörün vericilerini ateşe veririm he

Bence çok iyi ablacım, evdeki internet taahhütüm de yenilendi sanırım ona da 400 küsür ödüyorum

Bizle iletişimini kesecek operatörün vericilerini ateşe veririm he
Balıımmmmmmmm kuzucummmmmm yiririm seni

Evde internet olsa günün büyük çoğunluğunu dışarda geçirdiğim için neredeyse kullanmadığım internete boşuna para vermiş olacağım
Öyle olacağına diyorum nasılsa o para benden çıkacaksa hiç olmazsa sonuna kadar kullandığım güzel ve verimli vakit geçirmemi sağlayacak şekilde kullanabileyim interneti diyorum. O yüzden de böyle yüksek gb lı tarife kullanıyorum

Amannnnnnn içkim yok ,sigaram yok ,kumarım yok ,gece hayatım yok ,hovardalık yok

Bir tek internet kulanımım var olsun be o kadar

Ben de seni yiyeeeriiiimmm baalllll ablacııımmm

Tabi senin için hangisi daha verimliyse onu kullanman mantıklı olur ama zaten 55 gb için o fiyat baya iyi ablacım

Hahah olsun be o kadar

Ben de seni yiyeeeriiiimmm baalllll ablacııımmm

Tabi senin için hangisi daha verimliyse onu kullanman mantıklı olur ama zaten 55 gb için o fiyat baya iyi ablacım

Hahah olsun be o kadar
Bu bal ablan o kadar varyemez ki 55 gb lık kullanım için en fazla 250 300 tl ödemek istiyor

Tabi bu isteğimin sebebi ekte görülen haber

Eklentiler

• 20241018_215827.jpg
    98,4 KB · Görüntüleme: 8
Artık ben hiçbir şey demiyorum ablacım kan emici gibi sömürüyorlar
Ya şu bebek ölümleri ile ilgili çete başının ınstagramda zengi34 adlı hesabına girdim aman Allah'ım

Allah'ım konuyu biliyorsun sana havale ettim/ettik
Allah kitap hukuk tanımazları bildiğin gibi yap layık olduklarını buldur Yarabbi amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…