Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Allah ödeme kolaylığı versin aşko
Tenkyu bebisim
Allah kolaylık versin canim
Bende o robottan almadığına pişmanım be ya
Ya maşallah her iş mi gelir insanın elinden Allah nazarlardan korusun tü tü tü maşallah
Petso soslar çok pahalı gı iyi yapmışsın
Allah ağız tadıyla yemeyi nasip etsin canım
Ayy canım utandım simdi
Elimden geliyorsa canımda istiyorsa malzeme de varsa yaparım ya yoksa 7 düvel biraraya gelse bana bisey yaptıramaz öyle de inadim
Fesleğen sarımsak zeytinyağı ceviz parmesan tuz blendrdan geçiriyorum makarnalarda tostlarda çok seviyorum

Arapsaçına döndüm
Dınını dınını nını
Çöz beni arapsaçı
İlçe atamadaki beyinsiz 6 eylüle kadar ilişik kesmeyenlerin zaten iptal olacak demişti ben de dilekçe verince annem de rahatsızlanınca üstüne düşmedim
Dün aradım il atamayı
İptal dilekçem sonuçlanmamış (düzeltme işlem bile yapılmamış )
Şimdi geldim şube müdürünü bekliyorum aramadaki kadın dedi ki kılavuzda iptal edilmeyeceği yazıyor ona göre tercih yapmalıydınız
Gadın bi dur zaten cinlerim tepemde

Ayy canım utandım simdi
Elimden geliyorsa canımda istiyorsa malzeme de varsa yaparım ya yoksa 7 düvel biraraya gelse bana bisey yaptıramaz öyle de inadim
Ahahah ben de inadım ama aynı zamanda tembel be üşengecim djdjdjjd

Ay dur napcen panik oldum ben

Ay bu gece gerçekten benim evde de vardı aldım canını
Yaz balında prize takılan sinek kovuculardan alacaktım üşengeçlikten onu da almadan yaz bitti
İşe başlayınca akşam olar da ne anladım pert olduktan sonra

Akışına bıraktım hayat beni bereye sürüklerse
Öğrendim ki kürek çekerek gittiğim yerler bana hep tayfun getiriyor yorulup üzüldüğümle kalıyorum
Tevekkül et şükret
Ben de öyle yapmak istiyorum…

Akışına bırakasım, zirvelere çıkıp atlayasım, gemileri yakasım, çılgınlıklar yapasım var, var da var…

Ahhh ah…

Aynı fikirdeyim akraba ile ye iç ama alışveriş yapma diyorlarya doğru.Fonlar çok mantıklı.

I idilkaya canısı nasıl oldun daha iyi misin
Çok sagolasiniz ..vallahi taaa sağ bacağım sağ kolummparmaklarimmbile uyuşuk halde hayat kalitem düştü acaip ne edeceğimi fiziğe nasıl zmaan ayiracagimi da bilemiyorum ilaç iğne jel devam
Yaaa yeninokudum ee akışın abirakmisssin ama ne olacak eve yakın mi okul bari istedigin okuldu hem gidersin belkim iyi bile olur.yani herşeyde vardır bir hayır ne zaman netleşecek okullar da açıldı bir haftası geçiyor MEB de niye dilekçe hakkına göre davranmiyor mu süresi var yani yok mu ben mi yanlış biliyorum

Herkese de merhaba ..ne güzel kışlık soslar menemenler başlamış üreticiden 1.2 TL ye domates aliniyormus Allah üreticinin yardımcısı olsun dönümünde 25 bin zarar ettim diyor çiftçiler haberlerde bizler yine en ucuza 8 TL ye bulabiliyoruz domatesi yani cifcimjz küstü kesin seneye acaip pahalı olacaktır domates de patates de..

Henüz pek birşey yapamadım.bende kolum ağrıyor boynummzatennbeter haldeyim Allah'ım ne edeceğimi bilmiyorum..

Bu arada ne güzel bir ifade bacağına sarılan evlat kocam.bile bukadar peşimden koşmadi ifadesi ..gercektne evlat bambaşka bir his Allah sağlıklı uzun ömürler versin hepsine...

Okuldan gelir gelmez sabah buzluktan çıkardığım tavuğu ocağa koydum

Oğlanlara

Tavuk
Domates soslu makarna
Yoğurt
Gazoz
Kavun
Vişne soslu muhallebi

Kendim biraz önce tavuk kavun ekmek peynir yedim
Okuldan gelince vişne soslu muhallebi geliştim serin serin
Benim için erkenden yeme faslı bitti iyi de oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…