Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Allah ülkeyi bu hale getirenleri bildiği gibi yapsın

Bende oğlanı aldım trasa goturdum millet okul açılır diye önceden götürür biz sıra bulamadik berberimizde bana kaldı götürmek ...eve geldik banyo yaptırdım acikcasi nohut pilav tavuk vardı yedirdim.dolapda da ıslak kek bile var yani tatlili menü ..yedigimm gramaj kiloya dönüyor yaa anlamıyorum niye böyle ...
Ogluslarinnokulu ne zaman aciliyor gidiş ne zamana... Bende bir hızlı tren ile gezi yapayım diyorum.thewitchersin dediği gibi bendeki büyükbaş ile de olmak istemiyorum kafama.gore oğlanla trene binip kardesimlere gidesim var trene binmesi hiç Oglus acaip hevesleniyoruz ikimiz ama bakalım bilet nasıl alınır onu bile bilmiyoruz

Çok sagolasiniz ..vallahi taaa sağ bacağım sağ kolummparmaklarimmbile uyuşuk halde hayat kalitem düştü acaip ne edeceğimi fiziğe nasıl zmaan ayiracagimi da bilemiyorum ilaç iğne jel devam
Rabbim tez zamanda hasarsız kalıcı iz bırakmaya şifa versin cano
İptal hakkımız yokmuş
Ama ilçede bana böyle bilgi vermediler annemin sağlık durumu da araya girince ben de üstüne düşemedim
Yani istediğim ilçe evet ama okul olarak değil evimin orda olmasını istiyorum ve şu an maalesef taşınma durumun imkansız gibi bişey(Allah bilir tabi)

İlde atama şube müdürü ile görüştüm adam aksi lanet bişey
Tersledi beni baya
Sanki keyfimden iptal istedim
Ne desem aksi aksi cevap verdi

En son bakanla bi görüşelim ama zor dedi

şu anki okulun proje okul olduğu için tayin iptal olsa bile il emrine düşeceğim

Müdürüm birini aradı benden dilekçe aldı ilçeye yazacakmış , hayırlısı…

bakara 216 teslimiyeti ile tevekküldeyim
Görelim Mevlam neyler, neylerse güzel eyler

C
anım tcdd uygulamasını indir orda kendi bilgilerini falan kaydedersen daha kolay, nerden nereye gideceksin seçiyorsun
Tarih seçiyorsun
Kaç kişi bilgilerini gir
Saat seçtikten sonra koltuklarını seç, trenin gidiş yönü var ona dikkat et
Sonra ödeme adımına gelirsin
Basit bi arayüz bence zor değil alırsın

Tatlım sen sana düşeni yaptın vardır bunda da bir hayır hikmet yaşadıkça anlarsın .Bazı şeyleri yaşadıkça anlıyoruz ama ilk andaki sabır teslimiyet önemli

Tatlım sen sana düşeni yaptın vardır bunda da bir hayır hikmet yaşadıkça anlarsın .Bazı şeyleri yaşadıkça anlıyoruz ama ilk andaki sabır teslimiyet önemli
Tam teslimiyet var şu anda ablacım
Geçmişte hayıflanarak yürüdüğüm yollar öyle güzel kapıların açılmasına vesile oldu ki
Ya da direttiğim şeylerde Rabbim öyle bi sarstı ki
Tevekkülü öğrendim çok şükür
Merakla bekliyorum bu yolun sonunda hangi güzellikler çıkacak karşıma

Bugün de okulda arkadaşlarla sohbet ederken söz birşeyleri dert edinip durmaktan ,kafaya takmaktan gibi şeylere geldi
Artık zerrece umursamıyorum pek çok şeyi dedim çünkü 7 yıl önce öyle bir şeyle imtihan oldum ki hayatta sağlıktan başka birşeyin çok da önem arz etmediğini yakinen yaşadım resmen dibi gördüm ve Allah oradan çıkmayı ve şu kafa yapısına sahip olmayı ve yaşantıya geçirmeyi nasip etti çok şükür dedim
Gerçekten de öyle sonsuz kere şükürler olsun Allah'ıma

İyi akşamlar hatunlar
Akşam için yoğurt çorbası ve dolma yaptım yanına yoğurt karpuz koydum
Vücudumda kırgınlık var ilaç içtim uzandım inşallah Sabaha gecer usuttum galiba

Aynen öyle ablacım
Binlerce şükürler olsun

Bugün büyük oğlanın 1. Dönem okul parası yatırılacakmış oğlan telefonda anne babam euro bozduracak vs diyerek konuyu açtı
Bana ne isterse böbreğini satsın, bu ışıltılı hayatı baban istedi yavrummmm dedim

Bir de aynı okulda okuyacakları için kardeşiyle kardeş indirimi yapılması için okul yönetimine dilekçe yazmıştı cevaben ret yanıtı gelmiş
Dolayısıyla 10bin tl lik beklenilen indirim de uygulanmamış böylece bugün 98bin tl ödeme yapılmış

Ödesin büyükbaş bile olamayacak faydasız

Ödesin büyükbaş bile olamayacak faydasız
Ödesin kız
Biraz önce küçük oğlan yemeğe geldi büyük gene uyuyormuş gelmedi

Küçük oğlana anlattım ve de ekledim nasıl bir akla hizmettir 2.5 3 milyon kişi içinde 46000 sıralama yapmış kişiye sanki bir mok varmış gibi özel okul tercih etmesini tavsiye etmek bir sürü yazabileceği üniversite varken pessss dedim

O yüzden benim kulaklarım duymaz bu saatten sonra acitasyonları diye ekledim

İyi akşamlar hatunlar
Iyi akşamlar canım afiyet şifa olsun
Allah şifalar versin
Bende de baş ağrısı var ilaç aldım

İyi demişsin valla
Herkes tercihlerinin kararlarının sorumluluğunu alsın bi zahmet

İyi akşamlar hatunlar
Allah şifa versin canım
Geceleri biraz soğuk dikkat etmek lazım malum karasal iklim bi de senin ev esiyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…