Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Allah'ım en kısa zamanda güzle evler nasip etsin ablacığım.kesinliikle dünyada mekan ahirette iman hesabı almaya bak ablacım

Hadi bismillah diyeyim... BES birikim için 1000 tl, promosyon ve maaştan kalan para ile 15 gram altın aldım...

Her ay 5 gram şeklinde alıp , birikim yapmak istiyorum...
Dilek hoşgeldin bende 38 im memurum .. iki gündür gruba aykırı davranıyorum.diye yazmadım..hayırlı bereketli güzle birikimlerin olsun.kesunlikle takıl buraya..ben iki gün alışveriş modundayim ...

Dilek hoşgeldin bende 38 im memurum .. iki gündür gruba aykırı davranıyorum.diye yazmadım..hayırlı bereketli güzle birikimlerin olsun.kesunlikle takıl buraya..ben iki gün alışveriş modundayim ...
Tatlım aldıklarını güle güzel günlerde huzurla kullan
İhtiyacın olanı uygun fiyata almak da bir kazanım bence

Hacamat da şifaya vesile olsun

Bereketli olsun canım

Yeni sezon çocuğu okula getir götür yapacağım diye kendime 1 değil iki trençkot aldım bakalim gelsin internetten alınca tam.almis olmuyorum belki iade vs ederim ..

Bugünde hacamat yaptirdim

Tatlım aldıklarını güle güzel günlerde huzurla kullan
İhtiyacın olanı uygun fiyata almak da bir kazanım bence

Hacamat da şifaya vesile olsun
Arkadaşlar..çok teşekkür ederim.. bugün 24 saat nöbetim var .fırsat bulup gruba giremedim .. hepiniz iyisinizdir inşallah..
elimden geldiğince birikim yapicam .. maalesef herşey pahalı..güzel günler diliyorum

Arkadaşlar..çok teşekkür ederim.. bugün 24 saat nöbetim var .fırsat bulup gruba giremedim .. hepiniz iyisinizdir inşallah..
elimden geldiğince birikim yapicam .. maalesef herşey pahalı..güzel günler diliyorum
Merhaba canım Allah kolaylık versin nöbetin kolay geçsin

Kendi adıma çok şükür iyiyim

Bugün evden kahvaltılık götürdüm.. normalde simit ,poğaça falan alırdım...
Diğer öğünler iş yerinin verdikleriyle idare edicem.. 2 gün baktım da gereksiz harcama çok yapıyor muşum ..

Dün hiç dışarı çıkmadım köyden sipariş ettiğim 2 kilo tereyağ geldi 500 tl ona verdim

Oğlanlar burada olmayınca kafama göre takılıyorum dün canım hiç yemek yemek istemedi
Ama çok tatlı istedi özellikle de sütlaç yaptım ve yedim

Bugün de annemle köye mevlüde gittim ama orada sabah kahvaltısından sonra gittiğim için birşey yemedim sadece 1 yemek kaşığı kadar irmik helvası yedim bol bol su içtim

Sabah kahvaltıda muhlama (kuymak )yaptım

Bugün akşam için kavun peynir ekmek yemek istiyorum

Eklentiler

• 20240825_101941.jpg
    97,2 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG-20240825-WA0000.jpeg
    111,3 KB · Görüntüleme: 18
Afiyet olsun canım.. annem kaymak alır.. kaymaktan tereyağ yapar.. bir-kac yerden tereyağ aldık.. ama hoşumuza gitmedi..

Afiyet olsun canım.. annem kaymak alır.. kaymaktan tereyağ yapar.. bir-kac yerden tereyağ aldık.. ama hoşumuza gitmedi..
Günahı boynuna kimi hileciler margarin ya da patates koyuyormuş içine
Benim yapan biraz da akraba yakın tanıdık
Anneciğinin ellerine sağlık

Depremden sonra Ankaranın uzak bir ilçesine geldik.Deprem psikolojisiyle Ankara güvenli diye burayı tercih ettik. Ben emekliyim.Eşim çalışıyor.İki evimiz de ağır hasar aldı.Bu süreçte birikimi de kullandık.Kiracı olunca artık duygusu da olmuyor. Emanet gibi duruyorum. Neresi olsun derken de beş yıla kadar şehir toparlanır ,memlekete mi gideriz.Ankara merkeze mi bilemedim.Kaldırıp indirdikçe de iyice bunalıyorum.Yine de sağlık olsun.İlginizden dolayı çok teşekkür ederim. İnşallah bir yol gösterirsiniz.

Abla Ankara'da tanıdıklar var mı ?
Yoksa sadece deprem kuşağında olmadığı için mi Ankara'yı tercih ettiniz?

İzmire gideceksiniz. Kaldınız mı
Ablacım dün büyük oğlan anne Izmır çok sıcak sen kapalısın bunalırsın dedi
Ben bunalmam da evde yapılması tamamlanması gereken şeyler varmış
Tamam dedim yardımcı olayım
Büyük oğlan anne sen bize okul zamanı gel çok daha makbule geçer dedi ben de peki nasıl uygun olursa dedim ve gitmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…