Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Tesadüf sonucu burayı gördum..yatırım yaptıkça mi yorum yapıcaz.. tam olarak nasıl hareket edeceğimi bilmiyorum
Bizler günlük sohbet muhabbet de ediyoruz
Ama aylık olarak da yaptığınız birikimleri yazdığınızda ilk sayfadaki tabloya ekliyorum
Hayata dair tecrübelerimizi paylaşıyoruz 😊

Ilk olarak kendinden bahsedebilirsin mesela
Bir de birikim yapma fikri ne sebeple sende oluştu ve de bu doğrultuda kendine hedef belirledin mi?
Bunlarla başlayabilirsin 😊

Bizler günlük sohbet muhabbet de ediyoruz
Ama aylık olarak da yaptığınız birikimleri yazdığınızda ilk sayfadaki tabloya ekliyorum
Hayata dair tecrübelerimizi paylaşıyoruz 😊

Ilk olarak kendinden bahsedebilirsin mesela
Bir de birikim yapma fikri ne sebeple sende oluştu ve de bu doğrultuda kendine hedef belirledin mi?
Bunlarla başlayabilirsin 😊
Ben kamuda hemsireyim..38 yaşındayım.. bekarim. Çok şükür evimi aldım seneler önce,..10 sene önce.. aylık 5,5 milyar ödeme... 2 yıl sonra bitecek ..
Ev borcumu kapatıp, biraz birikim yapıp, arabamı almak istiyoru...
Anne ve babama bakiyorum

Ben kamuda hemsireyim..38 yaşındayım.. bekarim. Çok şükür evimi aldım seneler önce,..10 sene önce.. aylık 5,5 milyar ödeme... 2 yıl sonra bitecek ..
Ev borcumu kapatıp, biraz birikim yapıp, arabamı almak istiyoru...
Anne ve babama bakiyorum
Çok güzel
Evin hayırlı olsun şimdiki kiralara bakınca çok isabetli bir yatırım olduğu ortada
Darısı gönlüne göre arabanın başına olsun
Anne babanız da çok şanslılar kendileriyle ilgilenen evlatları olduğu için

Ben 47 yaşındayım, Allah'a emanet 2 evladım var 24 yıllık öğretmenim
1 yılı aşkın bir süredir bekarım

Kendimi bildim bileli paramın kıymetini bilmeye çalışırım

Çok güzel
Evin hayırlı olsun şimdiki kiralara bakınca çok isabetli bir yatırım olduğu ortada
Darısı gönlüne göre arabanın başına olsun
Anne babanız da çok şanslılar kendileriyle ilgilenen evlatları olduğu için

Ben 47 yaşındayım, Allah'a emanet 2 evladım var 24 yıllık öğretmenim
1 yılı aşkın bir süredir bekarım

Kendimi bildim bileli paramın kıymetini bilmeye çalışırım
Beni zor şartlarda okuttular. Atandıktan 1 yıl sonra yanıma taşındılar..annem 66...babam 64 yaşında... babam emekli..anam ev hanımı.. kardeşim yok

Araba alicaktim...evini al dedi bizimkiler..iyi ki öle yapmışım

Beni zor şartlarda okuttular. Atandıktan 1 yıl sonra yanıma taşındılar..annem 66...babam 64 yaşında... babam emekli..anam ev hanımı.. kardeşim yok

Araba alicaktim...evini al dedi bizimkiler..iyi ki öle yapmışım
Tam eski toprak zihniyeti veee bence en mantıklı olanı
Zira bir araba aylık bir mutfak kadar masraflıdır
Ayrıca kişi gezmeye aşırı derecede düşkünse mutfak masrafı bile yanında hafif kalır

Iyiki onlar seni doğru yönlendirmişler sen de söz dinlemişsin

Bundan sonrasında Allah sağlık afiyet huzur versin de arabanı da alırsın inşaallah 😊

Tam eski toprak zihniyeti veee bence en mantıklı olanı
Zira bir araba aylık bir mutfak kadar masraflıdır
Ayrıca kişi gezmeye aşırı derecede düşkünse mutfak masrafı bile yanında hafif kalır

Iyiki onlar seni doğru yönlendirmişler sen de söz dinlemişsin

Bundan sonrasında Allah sağlık afiyet huzur versin de arabanı da alırsın inşaallah 😊
Özrenginciğim benim de sizin hem dualarınıza hem de aklınıza ihtiyacım var.Sizi her zaman takip ediyorum.Bana iyi geliyorsunuz.Düşünceleriniz ,yaptıklarınız çok motive edici.Ben de kendi helal kazancımızla ev sahibi olmak istiyorum.Gün geçtikçe de karamsarlığa kapılıyorum.Bazen de dünya malı dünya da kalıyor ,boş ver. Kiranı öde geç diye düşünüyorum.Nereye yerleşeceğimize bile karar veremedik.Aslında her şey nasip kısmet.Sizin fikirlerinize de ihtiyacım var.Ben de durumlar böyle.

Özrenginciğim benim de sizin hem dualarınıza hem de aklınıza ihtiyacım var.Sizi her zaman takip ediyorum.Bana iyi geliyorsunuz.Düşünceleriniz ,yaptıklarınız çok motive edici.Ben de kendi helal kazancımızla ev sahibi olmak istiyorum.Gün geçtikçe de karamsarlığa kapılıyorum.Bazen de dünya malı dünya da kalıyor ,boş ver. Kiranı öde geç diye düşünüyorum.Nereye yerleşeceğimize bile karar veremedik.Aslında her şey nasip kısmet.Sizin fikirlerinize de ihtiyacım var.Ben de durumlar böyle.
Günaydın ablacım hayırlı sabahlar 😘🌺
Allah razı olsun güzel düşüncelerin için
Rabbim muvaffak etsin hayırlı helal sebepleri önünüze koysun değerlendirmeyi nasip etsin öncelikle duam sana ve ev sahibi olmak isteyenlere bu.
Şimdi mevcut durum tam olarak nedir maddi ve manevi yönden? sizin ev sahibi olma konusunda üzerinde durduğunuz olasılıklar neler
Mesela nereye yerleşeceğimize karar veremedik demişsin neredesiniz nereler aklınızdan geçiyor seçenekleriniz arasında?

X