Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Afiyet şifa olsun canım
Ellerine sağlık yaptığın bütün işler için
Her zaman dediğim gibi en kötüsü yokluk Allah bugünlerimizi aratmasın
Benim evde wi-fi yok
Aminn ... Kesinlikle bugunumuze hamd olsun

Çünkü gerçekten ben aşırı zor sağlık ve evlat sınavı olan günlerden geçtim o yüzden kesinlikle nekadar şükür etsem az..

Aminn ... Kesinlikle bugunumuze hamd olsun

Çünkü gerçekten ben aşırı zor sağlık ve evlat sınavı olan günlerden geçtim o yüzden kesinlikle nekadar şükür etsem az..
Allah hepimizin her daim yar ve yardımcısı olsun canım
Hepimiz hayatta olduğumuz müddetçe değişik değişik imtihanlardan geçeceğiz
Ama Allah bizlere herşeyden önce bunun bilincinde olmayı nasip etsin ve isyan etmeden sınavlarımızı geçenlerden olalım inşaallah

Merhaba kızlar

Küçük oğlan sabah erkenden geldi kahvaltı yaptırdım arkadaşlarıyla Denizli 'de buluşacaklarmış oraya gitti.

Büyük oğlana da akşam yemeğine tost kaşarlı sucuklu tost ,vişne kompostosu ve çilek soslu muhallebi koydum yedi

Bugün gündüz çok sıcaktı şükür akşamları en az 10 derece sıcaklık düşüyor

Merhabaaalar...

Bizde kiracı meseleleriyle uğraştık bana yuzde140 zammyapilacak ama benim.kardesimle olan ortak evin kiracısı 13 binden teklifi 15 bin birde yok 31 Aralık'ta çıkabilirim vs vs ev eşyalı diye böyle giren çıkan karman corman oluyor
. Bende bizimkini yolladım zaten ben diyalok kuramam adamalr Fransız firmasında iki.muhendis ve ingilizce konuşuyorlar zaten bizim ki kiralatmisti kardeşime de mahcup oluyorum bizimde değil yani tamamı derken anlaşılamadı refw Tüfe yani devletin verilerine göre 21570 vermeliler ama 18 dedik onlarda 15 de ısrarcı ki şuan ondan daha vahim evler boş halleri 18 e bu birde eşyalı hâli amann başa bela bu işler aşırı strese sokuyor beni.. ve bizimki ilgileniyor babamın kiracısı kardeşimin kiracısı derken benim.kiraci onun kiracı görende zengin zannedecek bizi ama alakası yok hep birilerinin evlerine yakınız diye biz ilgileniyoruz valla emlakçı dukani açsak ek iş için daha iyi olur dedim

Merhaba canım Allah iyilerle karşılaştırsın emeğe saygı duyanlarla

Bazen kıymet bilmezler insanı hayattan soğutuyor gerçekten

Merhaba canım Allah iyilerle karşılaştırsın emeğe saygı duyanlarla

Bazen kıymet bilmezler insanı hayattan soğutuyor gerçekten
Amin valla çok çok doğru... Bakalım nenolacak

Agustosda bir günüm Ekim'de bir funum daha bitecek derken aralikda bir çeyrek gunummbitecek sahada tövbe girmem diyorum aşırı gerilimli ödemeli aylar geçirdim yaz yaz

Kasım dahil son 4 ay kaldı yarım altın günümde
Sonrası bu yıl her ay canım kendimle gün yaparım artık

Kredi kartımın hesap kesimine son 1 gün kaldı
Güncel borcum 14050 tl
Elimden geldiğince kredi kartını kullanmamak için direniyorum resmen

Dün giden oğlan dün gece geri geldi

Bugün arabayı bakım için tanıdık sanayici bir abiye teslim ettim

Sonra da yürüyüş maksadıyla anneme geldim biraz vakit geçirip eve geçerim nasipse

Sabahtan dondurucudan kıyma çıkardım ve vişne kompostosu kaynattım

Akşam menüm

Kıymalı bezelye
Pirinç pilavı
Vişne kompostosu
Yoğurt
Kavun
Aşure

Merhaba oğlan niye erkenden döndü ki Denizli den.... Denizli'de arabamizi aldık ama.bir ben görmedim Pamukkale travertenlerini merak ediyorum aslında

Menü yine harika benimde dünden kalma nohut pilav corbam var oğlanın Hastanesi'ne gittik pazartesi gelin dediler bakalım eee hastaneye girip çıkınca illa rüşvet para gıda birşey aldirtiyor veriyoruz bizde..
Baklava aldılar ben yemeyecem inşallah cumartesi den beri dikkat ettim 500 gram verebilmisik.yarin trendyoldan aldığım yağ ölçümlü baskulum de geliyor instgrma giremedim.vpn de yüklemedim kim.ugrasacak dedim yani diyetisyen ilkkez sağolsun sayenizde Burdan arkdsinnyazmasi ile karalastirdim ama göremeyince kaldı..

Marketten domates Rio olandan 6 kg kadar aldirtttim evde bir avuç acı biber var domatesli sarımsaklı sirkeli sos gibi turşu bilen var mı banim yemelik... Aklım.hala yemekde ufff

Merhaba canım Denizli yanıyordur şimdi arkadaşlarıyla buluşup görüşüp geldi anlaşılan
Oğlanı daha görmedim akşama yemeğe gelir nasipse görürüm

Bu ayki elden ve kredi kartı harcama toplamı 14910 tl
Benimki daha guncelide ekstreyide göstermiyor yada ben beceremiyorumm paraf kullanıyorum bakınca hala wkstremmyansimamis siyemi geçen ay gözüküyor ... İnşallah geçen ya klibi uçuk gelmezzz

Öğretmenim.sizee de kolay gele valla...araç ne zaman alınacak bakimdan

Merhaba canım

Inşaallah fazla bir meblağ gelmez kredi kartın

Benim araba biraz önce geldi bakımdan 4500 tl tuttu Allah'a çok şükür fazla birşey tutmadı.

İnşallah bakalım son bir haftasi kartin
Merhaba canım

Inşaallah fazla bir meblağ gelmez kredi kartın

Benim araba biraz önce geldi bakımdan 4500 tl tuttu Allah'a çok şükür fazla birşey tutmadı.
Araba da iyi makul tutmuss yani ne diyeyim olması ayrı olmaması ayrı dert araba olayının .kazasız belasız binesiniz...

İnşallah bakalım son bir haftasi kartin

Araba da iyi makul tutmuss yani ne diyeyim olması ayrı olmaması ayrı dert araba olayının .kazasız belasız binesiniz...
Araba 15000 km işte ben de 15 bin bakımı yıllık bakımı vs hepsini bir arada yapılsın istedim
Arabayı en son 20 ay önce servise bakıma götürmüştüm o zaman 3000 tl fiyat çıkarılmıştı diye hatırlıyorum
O fiyata göre bana oldukça uygun geldi
Araba ihtiyaç büyük kolaylık insan hayatı için
Allah hepimize güzel günlerde kullanabileceğimiz evler arabalar versin

Kesinlikle 20 ay öncesi 3biniyle simdikinin en az 12 bin olması gerekirmiş aman sustum iyi pek birşeyde yapmamıştır usta zaten taze yeni arabaaymis ..Allah güzel günlerde sürmenizi nasip ede ..

Ve hala dolarmilyoneri yok demi bu ceza falan aldimi.nasil anliyorduk belki öyle birşey mi oldu

Yapılması gereken rutin değişimler yapıldı yağ değişimi, polen filtresi, motor temizliği, lastik ,balata ,antrifiriz vs gibi

Arabanın birisinin yanlış parkı sonucu ufak bi sol ön çamurlukta sıkıntı vardı onları filan kaportacıya yaptırmış

Bu kişi işinde oldukça iyi ve de il merkezinden gelen öğretmen arkadaş dahi geçen yıl adından il merkezinde söz edildiğinden bahsetmişti
Bizim ilçede yılların esnafı hem köylüm olur

@dolar milyonerinden maalesef hiçbir haber yok
Ceza da almamış
Ama acaba bir hastası filan mı var diye de geliyor aklıma arada ,inşaallah hiçbir sıkıntısı yoktur
Güzel bir sebepten dolayı buralara giremiyordur
En kısa zamanda aramıza dönmesini diliyorum balımınnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…