Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Merhaba canım hoş geldin evine 😘
Çok teşekkür ederim keşke mümkün olsa da sizlere ikram edebilsem
Aşureden anneme ve de annemin komşusuna 1 er kavanoz getiriverdim afiyet şifa olsun
Şu teknoloji az daha ilerlesese böyle resimle beraber cisimlenme olsa bizEde gelse asureler🤣🤣🤣

Hoşbuldum bu arada iyi oturmalar balkon keyfini çok severim.ama.birileri yedirme.icirme.yapacak .. gerçi artık dikkat edeceğim.hedef 8 kg vermek

Yazarken ben bile bana inanmiyorken nasıl vereceksem ama belim ağrıyor artık vücudum hantallasti

Şu teknoloji az daha ilerlesese böyle resimle beraber cisimlenme olsa bizEde gelse asureler🤣🤣🤣

Hoşbuldum bu arada iyi oturmalar balkon keyfini çok severim.ama.birileri yedirme.icirme.yapacak .. gerçi artık dikkat edeceğim.hedef 8 kg vermek

Yazarken ben bile bana inanmiyorken nasıl vereceksem ama belim ağrıyor artık vücudum hantallasti
Inşaallah bi 10 kilo veririz
Kilo vermek istiyorum ama uğraşmıyorum
Bir taraftan da birşeyler yapıp duruyorum boş durmuyorum kendim az yesem de kilolar gitmiyor beni seviyorlar galiba 🤣🤣🤣

Ben Nisan ayında Online diyet aldım ünlü bir diyetisyenden çok komik bir ücrete. 3 ayda 8 kg verdim son ay pek uyanmadım uysam daha da giderdi. Ama yedirdikleri ile tamamen yağdan verdirdi. Darısı başınıza. Kontrolsüz olmuyor :)

Inşaallah bi 10 kilo veririz
Kilo vermek istiyorum ama uğraşmıyorum
Bir taraftan da birşeyler yapıp duruyorum boş durmuyorum kendim az yesem de kilolar gitmiyor beni seviyorlar galiba 🤣🤣🤣
Vallahi bende öyleyim.vermek istiyorum ama herhangi bir çabam yok ne güzel mutfak sıcak deyip yemek yapmayı epeyinazaltmistim ama yok yinee daha yağ yakıcı yiyeceklere geçmeli... Yaaa kilo verelim🤲🤲🤲 yaglarimiz altın a dönüşse inşallah 🤣🤣🤣

Ben Nisan ayında Online diyet aldım ünlü bir diyetisyenden çok komik bir ücrete. 3 ayda 8 kg verdim son ay pek uyanmadım uysam daha da giderdi. Ama yedirdikleri ile tamamen yağdan verdirdi. Darısı başınıza. Kontrolsüz olmuyor :)
Vallami bende alabilir miyim nerdennnasil kim.. açıkçası hayatım.boyunca hep zayıf kategorize edilen bir kitledeydim şimdi yaz başında 56 kg dim ve tatil sonrası 58 olunca artık biri bana yağ yagmaca yaptırmalı ve kesinlikle bir diyetisyen eşliğinde yapmalıyım eğer mümkünse özelden veya buradan diyetisyeni izi ücretini sitesini numarasını paylaşabilir misiniz

Ben diyet araştırması dayım sayfama.gelenn reklam resmine bir bakın hele... Çok şükür 7 ekimden beri boykota devam edenler denim yaaaa iki yıl önce yemişim hamburger menü ki çok severim burger King whopper menusunu

Amaa boykota daha da sıkı dayanmaliyiz

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-04-18-10-45-711_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-08-04-18-10-45-711_com.android.chrome.jpg
    100,4 KB · Görüntüleme: 30
Vallami bende alabilir miyim nerdennnasil kim.. açıkçası hayatım.boyunca hep zayıf kategorize edilen bir kitledeydim şimdi yaz başında 56 kg dim ve tatil sonrası 58 olunca artık biri bana yağ yagmaca yaptırmalı ve kesinlikle bir diyetisyen eşliğinde yapmalıyım eğer mümkünse özelden veya buradan diyetisyeni izi ücretini sitesini numarasını paylaşabilir misiniz
Mesaj atayım :)

Kahvaltı yapmadım süt ve kremalı bisküvi yiyip içmiştim

Aşure tamam aşure ile kahvaltı yapabilirim 🤣🤣🤣🤣😋😋😋😋
Ohh miss afiyet olsun ablacim
Gorumcem gelmiş bahçeye kv ile asure yapmışlar 4 gibi gittik bizde.
yedim bir kase
Akşamda mangal yaptık köfte tavuk falan
Ekmeksiz onlardan yedim neyse yarın telafi ederim insallah

Günaydın.
Ev temizliğine yemeğe girişmeden yazayım dedim.tatilden geldiğimizden beri evin interneti de kapalı güya genel arıza yapılıyormuş bir hafta dir Türk Telekom yokmuş ama ücretini almayı bilirler..

Bu arada annemin kendimin oğlanın telefon hatları kontrat süreleri doldu aamninnn acaip fiyatlar çıkartıyorlar anlamadım 89 TL'lik kullanılan ürün 324 TL kampanyalı halı... Yani maaslarimiza bu derece zammm gelmedi ..bakalım...

dolar milyoneri dolar milyoneri nden ses seda var mıdır???

Madensuyu içme molası verdim iki makine çamaşır katladimmutu vs hallettim ev çöplük gibi halinde kalmadı robota elle basıp supurtturdum wifii yok böyle herşey zor meğer tüm hayatım internet olmuş..

Bu sıcakta nohut mu olur ?? Yaptım oldu bitti usandım yemek işinden
Nohut
Pilav
Bana cacık
Evdekilere karpuz
Dünden şehriye çorbası var klasik anne menü

Tatilimiz yok bu gidişle uzun bir süre de yapmayacağım...

Madensuyu içme molası verdim iki makine çamaşır katladimmutu vs hallettim ev çöplük gibi halinde kalmadı robota elle basıp supurtturdum wifii yok böyle herşey zor meğer tüm hayatım internet olmuş..
Bu sıcakta nohut mu olur ?? Yaptım oldu bitti usandım yemek işinden
Nohut
Pilav
Bana cacık
Evdekilere karpuz
Dünden şehriye çorbası var klasik anne menü
Tatilimiz yok bu gidişle uzun bir süre de yapmayacağım...
Afiyet şifa olsun canım😘
Ellerine sağlık yaptığın bütün işler için
Her zaman dediğim gibi en kötüsü yokluk Allah bugünlerimizi aratmasın 🤲
Benim evde wi-fi yok 🤣🤣🤣

X