Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

İyi akşamlar hatunlar
Çok yorucu bir gündü yeni oturdum yeminle
Sabah çocukların odalara giristim dolap çekmece ne varsa boşalttım verilecekleri ayırdım 1 posette ordan çıktı 1 posette çöp cikti😂
Banyo dolaplarını da sildim düzenledim
Yuklukteki yun yorganlari havalandirdim oraları da düzenledim
Cqrsaflqri değiştirdim yikadim
Sonra evi supurdum toz aldım banyo wc temizledim
Yayla corbasiyla dolma yaptım yemeğe
1 dolma yiyip yürüyüşe çıktım 50dk
Geldim duş aldim ama bende bittim😂

İyi akşamlar hatunlar
Çok yorucu bir gündü yeni oturdum yeminle
Sabah çocukların odalara giristim dolap çekmece ne varsa boşalttım verilecekleri ayırdım 1 posette ordan çıktı 1 posette çöp cikti😂
Banyo dolaplarını da sildim düzenledim
Yuklukteki yun yorganlari havalandirdim oraları da düzenledim
Cqrsaflqri değiştirdim yikadim
Sonra evi supurdum toz aldım banyo wc temizledim
Yayla corbasiyla dolma yaptım yemeğe
1 dolma yiyip yürüyüşe çıktım 50dk
Geldim duş aldim ama bende bittim😂
Heyyyt maşallah darısı banaaa...okurken enerjiye hayran oldum maşallah..
Bende eve girince aşırı yorgunluk hali var evde yatır falan mı var nedir sürekli bunalım kavga mod

Merhaba hanımlar ben de oğlanlarla birlikte il merkezinde öğretmen arkadaşımızın oğlunun sünnet töreni vardı, oraya gittik
Iyi oldu okulumdaki öğretmen arkadaşların bir çoğunu da bu bahaneyle görmüş muhabbet etmiş oldum 😊
Oğlanları babalarının evine bıraktım ben de anneme geldim balkonda oturuyoruz

Iyi geceler tatlı rüyalar kızlar 😘

Yatmadan evvel aklıma geldi yarına aşure yapmak
Buğday ve fasulye ıslattım 😊
Bu sene bir kez denk geldi aşure ya kimse aşure yapmıyor ya da yapıyor dağıtmıyor 🤣🤣🤣🤣

Aman sanki aşure yapamaz mıyım 🤣🤣🤣🤣🤣

Kredi kartımın güncel borcu 14000 tl ti geçti son 3 gün

Biraz önce kaba taslak 3 günlük evdeki malzemelerle menüler oluşturmaya çalıştım.
Bakalım 3 gün para harcamadan ya da en az harcamayla geçirebilecek miyim hayırlısı

Dün akşam merve özbeyin konseri vardı 10 gibi kardeşim beni aldı konsere gittik geldiğimizde 1e geliyordu
Sabah dinlenemeden kalktım
Kahvaltıya tereyagli açma patates ve biber kızartması yaptım
Mutfağı toplayıp buzdolabini temizledim
2 posta çamaşır attım
dinlenmeye geçtim
Bahceye gideriz ikindi
O zamana kadar yerimden kalkmayı dusunmuyorum😂

Aşure ocakta kaynarken nevresim ve havluları makinaya attım yıkandı serdim akşama kadar kurusunlar

Dün malum sünnet töreni sebebiyle evde yemek yemedik

Bugün akşam menüm nasipse

Salçalı soğanlı patates kavurma
Köfte
Yaprak sarma
Süzme yoğurtlu kırmızı kırmızı pancar
Vişne kompostosu
Aşure

Kahvaltı yapmadım süt ve kremalı bisküvi yiyip içmiştim

Aşure tamam aşure ile kahvaltı yapabilirim 🤣🤣🤣🤣😋😋😋😋

Eklentiler

• 20240804_151811.jpg
    20240804_151811.jpg
    98,9 KB · Görüntüleme: 39
Allah kabul etsin aşureleri..

Enfes duruyor.
Eve geldik renkliler yıkandı asıldı sabahta beyazları yıkadık.asrim.ama.utu katlamalar bekliyor ufff hiç sevmiyorum.. TTNet çalışmıyor uzaktan robot süpürgeyi calistiramadim geldim ki ohooo meğer 30 temmuzdna beri bölgemizde genel arıza varmış güya dün aradigimda sabah 9 da düzelmis olacaktı sabah hala internet olmayınca tekrar aradım gece 22.00 de geelcegini söylediler aman internette tok mobilde tatilde çok açınca böyle kaldık dimdizlak.meger ne önemli şeymiş internet..

Oglanda diyor neden herkesin sadece Instagram i bozuluyor da bizim niye hepsi bozulmuş🤣🤣 çocuğa lafanlat ama tek taraflı duyymuyor bilee inanmıyor sanki ben kapadım evde kitap okusun diye..

Bu arada sizleri okuyunca enerjik geliyor bir ann once temizliğe girismeliyim bende yatak yorgan yarın yikamaca ile oda oda perde cam sil şupur tak ile geçer bayramda halıları vermiştim halıları Eylül'de veririim çünkü artık halı yıkatmak bile bir hali fiyatindan fazla geliyor...

Kışlık hazırlıklar yapmalı.
Temizlik şart.
Ama kendime sözüm var ilk agustos maasimla diyetisyen e bütçe ayiracagim.yada yaşam.kocu mu olsa bana gaz verip az ye az ye diyecek takip edecek bir i

Allah kabul etsin aşureleri..

Enfes duruyor.
Eve geldik renkliler yıkandı asıldı sabahta beyazları yıkadık.asrim.ama.utu katlamalar bekliyor ufff hiç sevmiyorum.. TTNet çalışmıyor uzaktan robot süpürgeyi calistiramadim geldim ki ohooo meğer 30 temmuzdna beri bölgemizde genel arıza varmış güya dün aradigimda sabah 9 da düzelmis olacaktı sabah hala internet olmayınca tekrar aradım gece 22.00 de geelcegini söylediler aman internette tok mobilde tatilde çok açınca böyle kaldık dimdizlak.meger ne önemli şeymiş internet..

Oglanda diyor neden herkesin sadece Instagram i bozuluyor da bizim niye hepsi bozulmuş🤣🤣 çocuğa lafanlat ama tek taraflı duyymuyor bilee inanmıyor sanki ben kapadım evde kitap okusun diye..

Bu arada sizleri okuyunca enerjik geliyor bir ann once temizliğe girismeliyim bende yatak yorgan yarın yikamaca ile oda oda perde cam sil şupur tak ile geçer bayramda halıları vermiştim halıları Eylül'de veririim çünkü artık halı yıkatmak bile bir hali fiyatindan fazla geliyor...

Kışlık hazırlıklar yapmalı.
Temizlik şart.
Ama kendime sözüm var ilk agustos maasimla diyetisyen e bütçe ayiracagim.yada yaşam.kocu mu olsa bana gaz verip az ye az ye diyecek takip edecek bir i
Merhaba canım hoş geldin evine 😘
Çok teşekkür ederim keşke mümkün olsa da sizlere ikram edebilsem
Aşureden anneme ve de annemin komşusuna 1 er kavanoz getiriverdim afiyet şifa olsun

X