Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Amaaan kızlar bi yağmur yağdı bi yağmur yagdi
Fırtına falan çıktı yollarda insanlar mahsur kalmış. Bu yaşıma kadar boyle birsey görmedim 1 saat boyunca durmadı annemlerin garajı su basti camlardan sular girdi eve
Bende tüm camlar balkon açık çıkmıştım heryer ıslanmış
Allahim afatindan korusun

Fırtına falan çıktı yollarda insanlar mahsur kalmış. Bu yaşıma kadar boyle birsey görmedim 1 saat boyunca durmadı annemlerin garajı su basti camlardan sular girdi eve
Tatlım ınstagramdan sana videoyu gönderdiğim gibi burada durumlar 😏😏😏

Alllah korusun ama baya bir şehirde Sari alarm verilmiş diyorlar.. Allah korusun

Tek öğün beslenmeme rağmen artı çıkıyorum iki gündür
Canım sıkıldı
Bende de o durum var gece yatıyorum sabah bosaltim.aonrasi yattigimdan +200 grammfazlaayim bir saçmalık var galiba diyetisyene para bayilacam şu zamana dek hiç para vermedim ama bir yanlislik var bendede üstelik kacgundur ekmek de yemiyorum sadece sabah bir tane krep tam bugdayli

Bugün yks tercihlerinin ilk günüydü
Biraz yoğun gecti
Bi tane idareci daha gelmiş onla tanıştık benim köylümmüş
23-24 yaş tahmin ettim diyo yok dedim bekarım yaşlanmadım güldü 🤣🤣

Bir arkadaşımla bozuştuk canım sıkıldı keyfim kaçtı
Zaten iki gündür de artı görüyorum tartıda o da ayrı bir keyfimi kaçırıyor
İdareci Ye Bak 23-24 sanmış ne güzel ister . Bence evlilik +2 yipratiyorsa kaynana+5 çocuk ise +10 yıpratıyor haa birde hastalıklı çocuk ve hastana süreçleri +15

Yani ben ölmüşüm de aglayanim yok hesabı

Bende tercih yapayım mı bilmiyorum 60k ya

İdareci Ye Bak 23-24 sanmış ne güzel ister . Bence evlilik +2 yipratiyorsa kaynana+5 çocuk ise +10 yıpratıyor haa birde hastalıklı çocuk ve hastana süreçleri +15

Yani ben ölmüşüm de aglayanim yok hesabı

Bende tercih yapayım mı bilmiyorum 60k ya
Kız ben adamı boşadım kaynanayı gömdüm oğlanları farklı şehirlere şutladım -15 oldum 🤣🤣🤣🤣🤣

Bugün para harcamadan ilkkez günü devirdim. oysa çocuğu kulupden aldım dondurmaciya gidek bari bimden alak yok şoktann alak hadi anne alalım alalım kartla çanta ile gitmedim almayaa ohhh miss hiç harcamadim...

Akşam.diyor babaaaa; annem çok fakir oldu bana dondurma da almadı falan . Böyle almayacam dedim.. bana 300 TL'nin hesabını yapan adama cocuguna niye harcayayim dondurmada öyle bir tane kurtarmıyor bir görseniz en az 199 odetiyor çocuk

Bugün para harcamadan ilkkez günü devirdim. oysa çocuğu kulupden aldım dondurmaciya gidek bari bimden alak yok şoktann alak hadi anne alalım alalım kartla çanta ile gitmedim almayaa ohhh miss hiç harcamadim...

Akşam.diyor babaaaa; annem çok fakir oldu bana dondurma da almadı falan . Böyle almayacam dedim.. bana 300 TL'nin hesabını yapan adama cocuguna niye harcayayim dondurmada öyle bir tane kurtarmıyor bir görseniz en az 199 odetiyor çocuk
Tepkisi ne oldu beyefendinin?

Günaydın herkese.. burasıda hafif serin kapalı gibi inşallah azci.nefes alalım🤲☺️☺️🤲🤲🤲

Tepkisi ne oldu beyefendinin?

😆 Annenin bir bildiği vardır yenidne dişlerin curumesin diyedir .dedi geçiştirdi..zaten bizimle iletişim saati yok ki elinde laptop eve girer önüne yemeği ben getiririm laptopu acmasa elinde tlfnu masaya koyar Netflix dizileri yada başka birşeyler izler ingzceso dilleri gelişsin diye.

Gerci Netflix boykot dedim geçen aylarda onu kapatmis galibaaa

Yani çocukla benle konuşma şekli önünde hep bir izlediği veya ilgilendiği bir araç ile oluyor

X