Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

dolar milyoneri tutan devlet üniversitelerine gitmek yerine abisiyle evde kalmayı onun okuluna gitmeyi vs planlıyor

Bazı endişe ettiğim noktalar da var doğrusu iki kardeşin aynı evde kalmasını istemiyorum evi kesin bok götürür
Yemek de yapamazlar
Abisi buna içki içmeyi filan alıştırır diye de endişe etmiyor değilim hani

Allah'tan hep hayırlısını diledim diliyorum

Bana sormadan benim üzerimden hesap kitap yapanlara karşı Allah belki de beni korudu
Kim bilir

Her olmuştu bi hayır var ablacım Allah gönlüne göre olanı hayırlısıyla nasip etsin inşallah

ama mühendislik düşünüyorsa mezuna kalmasını tavsiye ederim sıralamasına göre teknik ini gelmiyor sanırım. Müh bölümlerinde üni çok önemli

Rabbim hepsinin yolunu bahtını açık etsin yollarına güzel yoldaşlar çıkarsın
Amin
Yani biz evlatlarımıza yatlar katlar bırakmak yerine, iyi bir eğitim almaları için birikim yapan ebeveynleriz

Artık eğitim de lüküs oldu

Amaaan, biz özel üniversitede okumadık, mis gibi devlet üniversiteleri dururkene

Her şey giderek zorlaşıyor nasıl olacak bu işler bilmiyorum
Bizim zamanımızda Harran’da üniversite mi vardı

Aaa cidden mi, görmemişimdir
Devlet için çalışan, devlet adına denetim yapan garip bir kulum

Tabi bunu özel ve serbest olarak yapıyorum, memurluk ruhuma ters, özgür bir akrebim
Ahahah olsun yaw takılıyorum
Hepimiz vatanımız için bir şeyler yapma gayretindeyiz Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın
Serbestlik iyidir sayın müşavirim ama sen yine de çok serbest olma
Kaç gram alıyoruz ağustosta

Daha dur ben Temmuz da bir şey almadım
Hem ağustosta yiycem ben paraları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…