Kuafor bana kazik mi atti ?

ben buhafta yaptirdim sacimi. ciksin diplerim bu sefer boya isteyecegim insallah sizin gibi memnun kalirim. kafa derim dinlensin istiyorum biraz. platini de cok seviyorum vazgecemiyorum. boya denemedim hic, daha az yorar saci oriyelden eminim. insallah bende memnun kalirim ☺
Kesinlikle. Hem maddi hem manevi daha iyi.bende cok seviyorum ay bu dipleri acsammi diye düşünüyorum kuaforum diyor artik sen istesende ben yapmam 😁 dinleniyor biraz saç ve boyle gözde alışıyor. Insallah begenir memnun kalırsınız. Bir de boyayı ilk yaptiginda sık dişli bir tarakla dipten asagisina 2 parmak kadar taramıştı. Hani geçiş olmus gibi. Kumraldan platine.

Kesinlikle. Hem maddi hem manevi daha iyi.bende cok seviyorum ay bu dipleri acsammi diye düşünüyorum kuaforum diyor artik sen istesende ben yapmam 😁 dinleniyor biraz saç ve boyle gözde alışıyor. Insallah begenir memnun kalırsınız. Bir de boyayı ilk yaptiginda sık dişli bir tarakla dipten asagisina 2 parmak kadar taramıştı. Hani geçiş olmus gibi. Kumraldan platine.
aklima yazdim bunu. gerekirse taragi alir kendim yaparim:)))

600 lira ince telli ve kısa saçlı biri için cok fazla , bence bi arkadaşına arattırın telde fiyat aldırın
Çok mantıklı bencede arttırın birisine
Ama gelmeniz görmemiz lazm diyebilirler de
Siz saç tipinizi tarif edin omuzda ince telli ortalama fiyat sorun

Bence ombre icin cok cok yuksek bir ucret.
Ben belde olan gur sacimi 250 tl'ye konple platin yaptiriyorum ki 3.5 saatte cikabiliyorum kuaforden. Ayni uzunluktaki sacima ombreyi 150 tl'ye yaptirmistim ama onun uzerinden epey zsman gecti. Simdi tas catlasa 200e yapar ombreyi kuaforum.

Bence ombre icin cok cok yuksek bir ucret.
Ben belde olan gur sacimi 250 tl'ye konple platin yaptiriyorum ki 3.5 saatte cikabiliyorum kuaforden. Ayni uzunluktaki sacima ombreyi 150 tl'ye yaptirmistim ama onun uzerinden epey zsman gecti. Simdi tas catlasa 200e yapar ombreyi kuaforum.
Açma boya ma dahil mi ? Yer neresi ?

ben 6 ay önce 620 ödemıstım .

Çayyolu'nda güzel bir kuaför, istediğim renk zor bir renk soğuk sarı-platin arası olduğu için riske atamadım.

bu fiyata boyama ,şampuan(ürün aldım ayrıca evde kullanmak için ),fön, manikür dahildi.

ben 6 ay önce 620 ödemıstım .

Çayyolu'nda güzel bir kuaför, istediğim renk zor bir renk soğuk sarı-platin arası olduğu için riske atamadım.

bu fiyata boyama ,şampuan,fön, manikür dahildi.
Platin sarısı dah işlem gerektirir diye düşünüyorum .Yanı fon şampuan bunlar sayılacak seyl er degi l zaten boyanın içinde bu fiyat şampuan ve fon almaması bile lazım o fiyata

Ben de yaptırmayı düşünmüştüm kuaförüm önermişti. Bana 400 tl fiyat verdiler. Saçım uzun ve gür, gittiğim yer de iyi bir kuaför.

Platin sarısı dah işlem gerektirir diye düşünüyorum .Yanı fon şampuan bunlar sayılacak seyl er degi l zaten boyanın içinde bu fiyat şampuan ve fon almaması bile lazım o fiyata
işte açması boyaması 4 saat sürdü üstüne cila attı.

şampuan derken saçım için kullandığı bir ürünü de satın aldım.

bir de manikür.

fönü ve yıkamayı da dahil etti fiyata malesef.

şampuanı almasaydım keşke ama bana sormadan saçımda kullandı hep gidiyorum diye almak zorunda kaldım. fiuyatı kabartan o aslında.

bu hafta gideceğim bakalım fiyatlar ne durumda.

baştan uyanık olmak lazım ya baştan söylıcem bu kadar param var ustunde bır fatura getırme sonra dıye.

Veririm dedim fakat onlar da dediklerinde durdu mu ?
Bilemiyorum 2 tarafta hatalı madem konuşup orta yolu bulsaydınız. Her kuaförün tarifesi malzemesi farklıdır lüks olan var daha orta halli olan var burdan bisey demek zor.madem ilk basta fiyat vermediler siz işiniz bitip fiyatı duyduğunuzda itiraz etmeniz bana bu şekilde söylediniz demeniz gerekirdi yani iki tarafta birbirini kandırmaya çalışıyor netice bu

Bilemiyorum 2 tarafta hatalı madem konuşup orta yolu bulsaydınız. Her kuaförün tarifesi malzemesi farklıdır lüks olan var daha orta halli olan var burdan bisey demek zor.madem ilk basta fiyat vermediler siz işiniz bitip fiyatı duyduğunuzda itiraz etmeniz bana bu şekilde söylediniz demeniz gerekirdi yani iki tarafta birbirini kandırmaya çalışıyor netice bu
Dedim ki adam size indirimli hali bu her yerde 750 dedi sertleşti birden kavgaya gitmek istemedim .Bilmiyorum çünkü fiyatları bilseydim böyle olduğunu konuşmaz miydum

valla ne koparsam kardır demiş.ben olsam bir daha gitmem öyle yere.benim saçım koyu, belime kadardı.Her şey dahil 400 e yapıldı İstanbulda iyi bir yerde.hem öyle fiyat konuşmak mı olur belki paran yok belki daha uyguna başka yerden buldun?Hem öyle ayrı ayrı fiyat verilmez ki açma şu boya şu diye.Sadece aç bırak diycek halin yok sonuçta.Ben olsam 600 vermem.

valla ne koparsam kardır demiş.ben olsam bir daha gitmem öyle yere.benim saçım koyu, belime kadardı.Her şey dahil 400 e yapıldı İstanbulda iyi bir yerde.hem öyle fiyat konuşmak mı olur belki paran yok belki daha uyguna başka yerden buldun?Hem öyle ayrı ayrı fiyat verilmez ki açma şu boya şu diye.Sadece aç bırak diycek halin yok sonuçta.Ben olsam 600 vermem.
300 tl verdim geri kalanını vermeyi düşündüm arkadaşlarıma da sordum onlarda en fazla 400 dedi çok sinirlendim gerçekten .Yok bi daha gitmem

X