Kuafor bana kazik mi atti ?

Cok pis kazik atmis bizde yaptrdik 1 hafta once 300 tl verdik ve en az 8 tane kuafor dolastik en yuksek fiyat veren 400 dedi sacda baya uzundu yani gayetde guzel oldu
Ne
Bulunduğu konuma ve saçın durumuna göre değişir..
600 tl çok absürt gelmedi bana sebebi ise ombre açma vs işlemleri genelde bu rakamlar yani gördüğüm ve bildiğim..
yaklaşık 6 ay önce Etilerde yaptırdım bende ombre işlemii 650 tl verdim..
o yüzden bana uygun geldi ..

bilemedim şuan da
Canım orasi etiler burası beylikdüzü etiler kadar lüks bi yer değil ki

Ne
Canım orasi etiler burası beylikdüzü etiler kadar lüks bi yer değil ki
Bilemedim canım.. Beylikdüzün de ki fiyat skalalarını bilemiyorum..
Ama Fatihte de sormuştum.. orada da 450 demişlerdi mesela..
Yani bence kullanılan malzmeye , konuma ve saçın durumuna göre değişir..
ama bu tür işlemlerin hemen hemen hepsi en uygun 400 tl olduğunu duydum. öyle biliyorum.

Görümcem 250tl ye yaptırdı ve iğrençç oldu yani :)

H
Bilemedim canım.. Beylikdüzün de ki fiyat skalalarını bilemiyorum..
Ama Fatihte de sormuştum.. orada da 450 demişlerdi mesela..
Yani bence kullanılan malzmeye , konuma ve saçın durumuna göre değişir..
ama bu tür işlemlerin hemen hemen hepsi en uygun 400 tl olduğunu duydum. öyle biliyorum.

Görümcem 250tl ye yaptırdı ve iğrençç oldu yani :)
400 dese yine bi derece 600 nedir burası etile4 kadar lüks değil ki en sinirlendiren ise aptal yerine kondum ona sınır oluyorum.Etiler için o fiyat ucuz bile

Saçlarım küt. Sarı yoğun balyaj bildiğin röfle yani 250 tl ye yaptırdım en son. ama ondan daha önce bir kuaföre gitmiştim 500 lira almıştı. semte göre değişiyor malesef.

H

400 dese yine bi derece 600 nedir burası etile4 kadar lüks değil ki en sinirlendiren ise aptal yerine kondum ona sınır oluyorum.Etiler için o fiyat ucuz bile
Maalesef böyle durumlar da fiyat almadan koltuğa oturmamanız gerekli..
o koltuğa oturduktan sonra herşeyi kabul etmişsiniz demektir..

Aynısı bir ara benim de başıma gelmişti. Bahçelievler de x bir kuaföre gittim isim vermek istemiorum şimdi instagram vs baya ünlü ona aldanıp gitmiştim. İstediğim rengi gösterdim olur yaparız deyip oturttu fiyat vs sordum söylemedi.. bi yapalım da konusalım dedi..
neyse aradan 4 saat geçti ben hala koltukta oturuyorum en sonunda bitti.. çıkan işlem ile istediğim saç arasında dağlar kadar fark vardı.. 750 tl istedi. Sinirlendim, dalga mı geçiyorsunuz dedim benim istediğim saça bak snn yaptığına bak normal bildiğin sarı ben böyle istemedim deyip ortaLğı birbirine katmıştım..
epey çekişmeden kavgadan sonra kasaya 200 tl atıp terkettim 1 hafta sonra kendi kuaförüme gidip hemen düzelttm saçlarımı..

200 lirayı da kul hakkı kalmasın diye verdim, hoş o kadar bile etmezdi ya neyseee

ben geçen yıl düğünümden önce yaptırdım. işyerinden bi arkadaş gitmişti ve rengi çok hoşuma gittiği için tuttum kuaför yolunu.

Ombre geçişlerini muazzam yapacak umuduyla gittim ve baştan konuştuk fiyatı. Saçlarım da omzumun bir kaç tık altındaydı, şuanki kadar uzun değildi. yanılmıyorsam o boydaki saçım için 450 TL dedi. (bu kadarla kalsa iyi )
tamam dedim oturdum koltuğa. İşlem bitti, maşa yaptılar ve arkasını gün ışığında gösterdiler (ki genelde maşa yapıyolar ki geçiş kusurları belli olmasın). Ben de oo bayağı iyi falan diyorum. Neyse, eve gittim Allah'ım resmen turuncu geliyor saç rengi bana. hatta durdukça turuncu oluyor . Arkadan detaylı fotoğraf çekmelerini istedim evdekilerden , bir de ne göreyim aralar o kadar özensiz ki rastgele yapılmış ne geçiş var ne bir şey. Resmen kibrit çöpü gibi duruyor, üstler kopkoyu altlar sarı. Sinirlerim bozulmasın mı, düğün öncesi gitti 450 tl diye içim bir tuhaf olmasın mı. Ay allahımm. Dayanamadım ertesi gün gittim ve araların ne kadar özensiz olduğunu söyledim. Bana dedikleri ne oldu biliyor musunuz? Saçlarınızda ara makası var o yüzden geçiş yapamam. Ben şok tabi. Ara makası nedir, başından atmak için salladı bir şey, çünkü sonrasında gittiğim kuaför saçımı düzelterek öyle bir durumun olmadığını söyledi. Aslında diretsem onu orda düzelttirirdim ekstra para vermezdim ama şimdi bunların elinde saçım yanar düğün öncesi falan diye riske girmedim. 2. işlemde de büyük ihtimalle 150 tl vermiştim. oldu bana 600. bir de düğün öncesi cila attırdım 50 de öyle verdim. 650 tl ye patladı bana yani. Ama tabi mor şampuandan haberim yoktu o zamanlar. zaten kuaförde de en son işlem olarak mor sampuan kullanıp saçı o çiğlikten kurtarıyorlar. zamanla araları da turunculaşıyor tabi. bu benim 3. ombrem ama en iyi yapan kuaför hangileri, neye göre nasıl yapıyorlar hala anlamış değilim.

Velhasıl, 650 tl den sonra saç için kuaföre gitmeyip sadece bir kaç mor şampuan aldım ve kullandım.yakında kestireceğim saçımın şuanki durumu da böyle,;

Son düzenleme:
Herkesin garipsemesini görünce ben şaşırdım eski tarih bir konu mu diye fiyat pahalı bulunduğu için. Baktım bugününmüş. Ben de Ankarada boya ve ombreye bu fiyatı veriyorum. Benim fikrime göre eğer vereceğim de dediyseniz kalan parayı vermeniz gerekir.

Merhaba hanımlar .Ne zamandır saçıma ombre yaptırmak istiyordum .Sürekli gittiğim ce manikurcusuyle sohpet muhabbet ettigim bi kuaför var .Daha öncesinde sormuştum 300 tl demişlerdi ama sanırım ben sadece açmayı sormuşum sonunda öyle dedi adam .Neyse baştan kıza sordum konuşuruz dedi .Boyayı yapacak adama sordum konuşuruz dedi hala bana fiyat vermediler .Beni boyaya aldılar dedim heralde samimiyete güvenip çok ücret çıkarmayacaklar ..sac açılması boya ve ombre 600 dedi .Ben şaşırdım kaldım .Ne zamandır da saçımı actirmiyorim fiyatların bu kadar uçtuğunu tahmin bile etmedi m .Sorum şu 300 tl sini verdim 300 tl sonra veririm dedim .Siz fiyat konusunda ne diyursunuz hiç yaptırdınız mı bu aralar 300 tl daha vereyim mi ? Fikir verirseniz sevinirim .

Baya baya kazıklamıs

Herkesin garipsemesini görünce ben şaşırdım eski tarih bir konu mu diye fiyat pahalı bulunduğu için. Baktım bugününmüş. Ben de Ankarada boya ve ombreye bu fiyatı veriyorum. Benim fikrime göre eğer vereceğim de dediyseniz kalan parayı vermeniz gerekir.
O basta 300 tl dediği için sözünde durması gerekirdi hakkını aldı .üzgünüm ama sende kaziklaniyorsun

Verme lütfen.
Hukuki olarak arada bir sözleşmeden bahsedilmesi için ücretin başta açık ve net şekilde belirtilmesi gerekirdi.
600 tl ise 600 tl diyeceklerdi.
Bu borç ilişkisinin kurulması için şart.
Size ücret belirtmemisler. Ayrıca benim saçlarım kalçamın ortasına kadar geliyor. Yani çok çok uzun. Ben bile bu kadar pahalıya yaptırmiyorum.

Verme lütfen.
Hukuki olarak arada bir sözleşmeden bahsedilmesi için ücretin başta açık ve net şekilde belirtilmesi gerekirdi.
600 tl ise 600 tl diyeceklerdi.
Bu borç ilişkisinin kurulması için şart.
Size ücret belirtmemisler. Ayrıca benim saçlarım kalçamın ortasına kadar geliyor. Yani çok çok uzun. Ben bile bu kadar pahalıya yaptırmiyorum.
Hayır sona saklamalarinin sebebi nedir belki hiç vermeyecem işte o zaman emekleri bisa gidecek hiç mı bunu düşünmüyorlar .Yok kesin kararliyim vermeyeceğim sadece burası degi l başka insanlara da sordum aynı cevabı aldım bildiğin beni kandırmaya çalıştılar .

Merhaba hanımlar .Ne zamandır saçıma ombre yaptırmak istiyordum .Sürekli gittiğim ce manikurcusuyle sohpet muhabbet ettigim bi kuaför var .Daha öncesinde sormuştum 300 tl demişlerdi ama sanırım ben sadece açmayı sormuşum sonunda öyle dedi adam .Neyse baştan kıza sordum konuşuruz dedi .Boyayı yapacak adama sordum konuşuruz dedi hala bana fiyat vermediler .Beni boyaya aldılar dedim heralde samimiyete güvenip çok ücret çıkarmayacaklar ..sac açılması boya ve ombre 600 dedi .Ben şaşırdım kaldım .Ne zamandır da saçımı actirmiyorim fiyatların bu kadar uçtuğunu tahmin bile etmedi m .Sorum şu 300 tl sini verdim 300 tl sonra veririm dedim .Siz fiyat konusunda ne diyursunuz hiç yaptırdınız mı bu aralar 300 tl daha vereyim mi ? Fikir verirseniz sevinirim .
Saçlarımı boyatmadigim için fiyatlar konusunda bir fikrim yok ama bana da çok fazla geldi.

Çevreniz hiç mi yok bi akraba Bi arkadas, ben olsam alırdım bi arkadaşı kuaföre giderdim kendim dışarda beklerdim , arkadaşa sacımı boyatcam fiyat alabilir miyim diye fiyat öğrenmeye çalışırdım, sizin en basında yapmadıgınızı arkadaşa yaptırırdım bakalım nasıl tepki verceklerdi

X