Kuafor bana kazik mi atti ?

bence pazarlık yapın
hem hallederiz diyorsunuz hem de 600 hesap çıkartıyorsunuz ben 300 konuşmuştum de.
Ne saçma iş yaa hep bunu yapıyor kuaförler ama 600 de fazla yani hadi olsun olsun 450dir bunun ederi.
Ben zaten artık oraya gitmem adam pazarlık konusuna hiç girmedi normalde 750 dedi Siz e 600 dedi ben gene şok

Ama senin dibini sarı yapıyordur o yüzden pahalı olabilir
evet ama 25 gun veya tam 1 ay olunca gidiyorum dibim minnacik cikmis oluyor. hatta cok az cikmis az beklesen mi diyor parayi almaya bakmak yerine, ben yap diye israr ediyorum. kendi sacimda sari yarim saat surmuyor islem. harcadigi oriyel bi tutam.
ve 12 yillik musterisiyim. ama xden ne aliyosa benden de onu aliyor.

Fazla.
Saçlarını sürekli ombre olarak kullanan bir insan olarak en fazla 250 vermişimdir. Öyle kıytırık bir yerde değil, İstanbulun bir ilçesinin çarşısında boyatıyorum.

Merhaba hanımlar .Ne zamandır saçıma ombre yaptırmak istiyordum .Sürekli gittiğim ce manikurcusuyle sohpet muhabbet ettigim bi kuaför var .Daha öncesinde sormuştum 300 tl demişlerdi ama sanırım ben sadece açmayı sormuşum sonunda öyle dedi adam .Neyse baştan kıza sordum konuşuruz dedi .Boyayı yapacak adama sordum konuşuruz dedi hala bana fiyat vermediler .Beni boyaya aldılar dedim heralde samimiyete güvenip çok ücret çıkarmayacaklar ..sac açılması boya ve ombre 600 dedi .Ben şaşırdım kaldım .Ne zamandır da saçımı actirmiyorim fiyatların bu kadar uçtuğunu tahmin bile etmedi m .Sorum şu 300 tl sini verdim 300 tl sonra veririm dedim .Siz fiyat konusunda ne diyursunuz hiç yaptırdınız mı bu aralar 300 tl daha vereyim mi ? Fikir verirseniz sevinirim .
sen 300 tlsini vermişsin 300 tlsini borcunu ödeyecek misin?

evet ama 25 gun veya tam 1 ay olunca gidiyorum dibim minnacik cikmis oluyor. hatta cok az cikmis az beklesen mi diyor parayi almaya bakmak yerine, ben yap diye israr ediyorum. kendi sacimda sari yarim saat surmuyor islem. harcadigi oriyel bi tutam.
ve 12 yillik musterisiyim. ama xden ne aliyosa benden de onu aliyor.
Nerde yeri

Ya bu kuaförler in işi de tuhaf... Diyelim saç bitti kuaför 400 dedi kadın yanımda para yok veya bu saça o kadar vermem dedi, 200 verdi... Şimdi kuaför bu parayı nasıl alıcak polis çağırma hakkı varmı.. Keşke ücreti önce alsalar iki taraf içinde.

Ya bu kuaförler in işi de tuhaf... Diyelim saç bitti kuaför 400 dedi kadın yanımda para yok veya bu saça o kadar vermem dedi, 200 verdi... Şimdi kuaför bu parayı nasıl alıcak polis çağırma hakkı varmı.. Keşke ücreti önce alsalar iki taraf içinde.
Neden soba bırakıyorlar onu anlamıyorum ya onlar için de zarar

X