Kuafor bana kazik mi atti ?

Merhaba.ben ombre için birkaç gün önce fiyat aldım kısa saçım için 400 tl dedi. Ürünler korumalı oldugu için iyi kuaförlerde fiyatlar bu şekilde. Mahalle arası tarzzı olanlarda da 200tl den aşağı olacağını sanmam. Sizin haklılığınız 300 demeleri. Konusuruz demeleri. Bu ne koparsam kar taktiği gibi. Kullandıkları ürünlerde koruma var mı. Ona göre fiyat çok fark ediyor.

Merhaba hanımlar .Ne zamandır saçıma ombre yaptırmak istiyordum .Sürekli gittiğim ce manikurcusuyle sohpet muhabbet ettigim bi kuaför var .Daha öncesinde sormuştum 300 tl demişlerdi ama sanırım ben sadece açmayı sormuşum sonunda öyle dedi adam .Neyse baştan kıza sordum konuşuruz dedi .Boyayı yapacak adama sordum konuşuruz dedi hala bana fiyat vermediler .Beni boyaya aldılar dedim heralde samimiyete güvenip çok ücret çıkarmayacaklar ..sac açılması boya ve ombre 600 dedi .Ben şaşırdım kaldım .Ne zamandır da saçımı actirmiyorim fiyatların bu kadar uçtuğunu tahmin bile etmedi m .Sorum şu 300 tl sini verdim 300 tl sonra veririm dedim .Siz fiyat konusunda ne diyursunuz hiç yaptırdınız mı bu aralar 300 tl daha vereyim mi ? Fikir verirseniz sevinirim .
Bende yaşadığım ilçede ünlü olan bir yere yaptırmıştım,ombre konusunda çok tutulan bir yer 300 tl idi

Merhaba.ben ombre için birkaç gün önce fiyat aldım kısa saçım için 400 tl dedi. Ürünler korumalı oldugu için iyi kuaförlerde fiyatlar bu şekilde. Mahalle arası tarzzı olanlarda da 200tl den aşağı olacağını sanmam. Sizin haklılığınız 300 demeleri. Konusuruz demeleri. Bu ne koparsam kar taktiği gibi. Kullandıkları ürünlerde koruma var mı. Ona göre fiyat çok fark ediyor.
Yaa zaten yaş çatlasa 400 olsun 600 nedir biyattigim yer de beylikdüzü etiler degi l ki ayrıca uçları çok fena kırıldı allah'tan vermedim hepsini geri kalanı için ararlarsa 100 daha verroom dicem fazla veremem kimse enayi değil bide benim ki indirimli hali

Komple açma boyama varsa 600'ü bulur, kaliteli bir kuaförse doğru.
Çok komik rakamlar ama gerçekten böyle.
Biraz da kazık atıyorlar tabiki.
Ombre diye gölgeyi kakalayan kuaförler de var.

Pazarlığımi yapmadan asla koltuğa oturmam yanlış yapmışsın. 800 deseler 1000 deseler yine ödemeyi yapacakmiydin her saç kullanılan malzeme farklıdır ben yıllardır tanıdığım yere 250 tl ye yaptirdim
Fiyat soylemezlee ve böyle fiyat çıkarırlarsa sonuçlarına katlanırlar Kims e enayi değil illa arıza çıkarıcan bunlara

Komple açma boyama varsa 600'ü bulur, kaliteli bir kuaförse doğru.
Çok komik rakamlar ama gerçekten böyle.
Biraz da kazık atıyorlar tabiki.
Ombre diye gölgeyi kakalayan kuaförler de var.
Bana indirimli hali bu orta derecede bi kuaför ne çok kötü ne de abartılacak kadar luks

Fiyat soylemezlee ve böyle fiyat çıkarırlarsa sonuçlarına katlanırlar Kims e enayi değil illa arıza çıkarıcan bunlara
Diyorumya fiyatı öğrenip işlem yaptırmak lazım. Hata yapıp fiyat almadan yaptirildiysa da o anda tepki vermek ariza çıkarmak gerekiyor yoksa o parayı eninde sonunda vereceksin

Aynen bende 30 gunde bir dip acma boyama,platin yaptiriyordum 200 tl veriyordum.
Sonra dipleri 3 4 parmak kumrala cevirdim o da 90 tl veriyorum her ay
Gecen gun dedim uzadı dipten platin röfle yaptırayım dip boya + röfle 350 aldı benden.
Bu fiyat uçuk 600 tl. Benimde 20 yillik kuaförüm
Konu sahibinden alacağı olsun olsun 400 lira yani. Ne ayıp etmiş ya.
konuyla ilgisi yok ama:) dipleri kumrala cevirdiginizde hosunuza gitti mi? normal boyami kullandilar bir de?
gule gule kullanin sacinizi

Merhaba hanımlar .Ne zamandır saçıma ombre yaptırmak istiyordum .Sürekli gittiğim ce manikurcusuyle sohpet muhabbet ettigim bi kuaför var .Daha öncesinde sormuştum 300 tl demişlerdi ama sanırım ben sadece açmayı sormuşum sonunda öyle dedi adam .Neyse baştan kıza sordum konuşuruz dedi .Boyayı yapacak adama sordum konuşuruz dedi hala bana fiyat vermediler .Beni boyaya aldılar dedim heralde samimiyete güvenip çok ücret çıkarmayacaklar ..sac açılması boya ve ombre 600 dedi .Ben şaşırdım kaldım .Ne zamandır da saçımı actirmiyorim fiyatların bu kadar uçtuğunu tahmin bile etmedi m .Sorum şu 300 tl sini verdim 300 tl sonra veririm dedim .Siz fiyat konusunda ne diyursunuz hiç yaptırdınız mı bu aralar 300 tl daha vereyim mi ? Fikir verirseniz sevinirim .

Ücreti baştan vermemeleri çok gereksiz bir tavır olmuş. Bence siz de 600 ü duyduğunuzda itiraz etseydiniz haklı olurdunuz ama bundan sonra 300 TL sini verip vermemek gibi bir seçeneğiniz yok. Tabiki de vereceksiniz.

Ne olursa olsun, başta ücret konuşulmalı. Bu esnafın en büyük hilelerinden birisi. iş bitene kadar hallederiz, sen kafanı takma derler sonra nasılsa iş bitti dayarlar ücreti. Ben olsam ücreti öder, bir daha da oraya gitmezdim.

Evet bunu çok iyi anladım.Bi de masa yaptı sanki istemişim gibi saçım o kadar işlemden geçti bi de masa yapıyor .Ah ben var ya normalde cazgirimdir ama orda arıza çıkarmak istemedim sürekli gittiğim yer diye
bazen insanin basireti baglaniyor. bi de adamin mulku diyosun, bagirsan suclu olacaksin.
ama boyle esnaflik olmaz umarim soylari tukenir.

konuyla ilgisi yok ama:) dipleri kumrala cevirdiginizde hosunuza gitti mi? normal boyami kullandilar bir de?
gule gule kullanin sacinizi
Tesekkur ederim. Evet normal boya. Sanırım 1 2 rengi karıştırıyor. Valla cok hosuma gitti :) sanki yuzum gozum ortaya çıktı . hatta rofle yaptırdım ya diplere simdi. Tuhafima gidiyor. Oysa senelerce acma boyama yapmış biriyim. :)

Yaa zaten yaş çatlasa 400 olsun 600 nedir biyattigim yer de beylikdüzü etiler degi l ki ayrıca uçları çok fena kırıldı allah'tan vermedim hepsini geri kalanı için ararlarsa 100 daha verroom dicem fazla veremem kimse enayi değil bide benim ki indirimli hali
Uzun saçta 600 benim dediğim yer ama. Benim saçım küttü. Fiyatlar böyle malesef. Ben istanbulda değilim. Karsılastırma yapamayacagım oraları bilmiyorum

Tesekkur ederim. Evet normal boya. Sanırım 1 2 rengi karıştırıyor. Valla cok hosuma gitti :) sanki yuzum gozum ortaya çıktı . hatta rofle yaptırdım ya diplere simdi. Tuhafima gidiyor. Oysa senelerce acma boyama yapmış biriyim. :)
ben buhafta yaptirdim sacimi. ciksin diplerim bu sefer boya isteyecegim insallah sizin gibi memnun kalirim. kafa derim dinlensin istiyorum biraz. platini de cok seviyorum vazgecemiyorum. boya denemedim hic, daha az yorar saci oriyelden eminim. insallah bende memnun kalirim ☺

Diyorumya fiyatı öğrenip işlem yaptırmak lazım. Hata yapıp fiyat almadan yaptirildiysa da o anda tepki vermek ariza çıkarmak gerekiyor yoksa o parayı eninde sonunda vereceksin
Neden ? Ben dört kere sordum bana cevap vermedi sonra dedi o bunu yaparken suçlu olmuyor da ben vermediğim de mi suçlu oluyorum ayrıca hakkını vermişim

600 lira ince telli ve kısa saçlı biri için cok fazla , bence bi arkadaşına arattırın telde fiyat aldırın

X