Kuafor bana kazik mi atti ?

gecen gun haberlerde gordum, kadin sacina uc dort tane kaynak taktirmis. bi sigara icicem diye kapi onune cikmis. ve ordan yavasca uzaklasmis. kuaforde uc kaynagin pesine dusmus vermis kamera goruntilulerini polise. haberlerdr bu kadini ariyoruz diye cikmisti :))
Ben parasını verdim ki nasıl sıkayet edebilir .Konuşmalarda defalarca sorduğumuda görürler asıl kendilerini ifşa ederler

Ben parasını verdim ki nasıl sıkayet edebilir .Konuşmalarda defalarca sorduğumuda görürler asıl kendilerini ifşa ederler
ben nacizane tvde gordugum icin basiniz belaya girmesin diye uyarmak istedim sizi.
ama zaten vermissiniz, haklisiniz da.
ki 600 cok.
750 tam oha demelik.
kaş bile aldirmayin bidaha orda

Geçen kına için fön çektirmeye gittim. Kendim evde de yapabilirdim ama üşendim. Düzleştiricim de bozulmuştu.
Sonrasında tanıdığım ve beni çok sevdiğini söyleyen bir kuaföre gittim. Hiç fiyat sormadım tabi. Saçıma kırık fön çekti ve benden 50 lira istedi. Hemde öyle lüks bir kuaför falan değil. Çok vasat bir dükkan.
Ondan sonra koşarak düzleştirici aldım. İyi ki almışım şimdi 10 dakika da tüm saçımı düzleştiriyorum.
Bir daha asla tanıdığa da gitmem , fiyat sormadan işlem de yaptırmam.

ben nacizane tvde gordugum icin basiniz belaya girmesin diye uyarmak istedim sizi.
ama zaten vermissiniz, haklisiniz da.
ki 600 cok.
750 tam oha demelik.
kaş bile aldirmayin bidaha orda
Yok ya ben çok safmışım insanların samimiyetine inandım .Bi de bana 750 demez mi .Insanlar ne işler yapıyorlar günlüğü o kadar değil .Neymiş bütün uğraşmış atr7ca saçım h emen acildu hiç uğraşmadı h emen acilmasaydi ne olacaktı çok merak ediyorum

Ben saçlarımı boyatmadigim için genelde kişisel bakım dışında pek yolum düşmüyor. O yüzden pek bilmiyorum alinan ücret fazla mı diye ama yemek yiyeceğin yerde bile menüye bakıp fiyatını görmek istiyorken bana 300 TL denilen işlem için 600 talep etseler ben de sıkıntı yaratirdim

Vermeyi düşünmüyorum açıkçası ben onun hakkını verdim
Valla İstanbuldayım bende en son ombre yaptıralı 1,5 sene filan oldu 100₺ vermiştim çok da güzel olmuştu kendi saçımın üstüne boyatmıştım saçlarım gür ama kısa omzuma kadar, kuaförde benim bebekliğimi bilen bir kuaför, başkasının yanında 250₺ demişti amaa benden 100₺ almıştı sağolsun.
Bence o adama 300₺ verdiğin yeter diğer 300₺yi götürmeni adam da beklemiyor emin ol götürsen sevinecek ne koparsan kar diye

Yok ya ben çok safmışım insanların samimiyetine inandım .Bi de bana 750 demez mi .Insanlar ne işler yapıyorlar günlüğü o kadar değil .Neymiş bütün uğraşmış atr7ca saçım h emen acildu hiç uğraşmadı h emen acilmasaydi ne olacaktı çok merak ediyorum
ya bi de bu savunmalari yok mu butun gun ugrastik? meslegin bu napalim? sikayetciysen git simit sat kuaforluk yapma.

ama biri size sonra hallederiz diyi fiyat vermiyorsa akrabaniz olsa korkun, ucu b...k biryere cikiyor genelde.

Ben saçlarımı boyatmadigim için genelde kişisel bakım dışında pek yolum düşmüyor. O yüzden pek bilmiyorum alinan ücret fazla mı diye ama yemek yiyeceğin yerde bile menüye bakıp fiyatını görmek istiyorken bana 300 TL denilen işlem için 600 talep etseler ben de sıkıntı yaratirdim
Söylemediler ki dört kere sordum .

ya bi de bu savunmalari yok mu butun gun ugrastik? meslegin bu napalim? sikayetciysen git simit sat kuaforluk yapma.

ama biri size sonra hallederiz diyi fiyat vermiyorsa akrabaniz olsa korkun, ucu b...k biryere cikiyor genelde.
Evet bunu çok iyi anladım.Bi de masa yaptı sanki istemişim gibi saçım o kadar işlemden geçti bi de masa yapıyor .Ah ben var ya normalde cazgirimdir ama orda arıza çıkarmak istemedim sürekli gittiğim yer diye

Geçen kına için fön çektirmeye gittim. Kendim evde de yapabilirdim ama üşendim. Düzleştiricim de bozulmuştu.
Sonrasında tanıdığım ve beni çok sevdiğini söyleyen bir kuaföre gittim. Hiç fiyat sormadım tabi. Saçıma kırık fön çekti ve benden 50 lira istedi. Hemde öyle lüks bir kuaför falan değil. Çok vasat bir dükkan.
Ondan sonra koşarak düzleştirici aldım. İyi ki almışım şimdi 10 dakika da tüm saçımı düzleştiriyorum.
Bir daha asla tanıdığa da gitmem , fiyat sormadan işlem de yaptırmam.
gecen gun benım basıma geldı o normalde kuafore pek gıtmem cok nadırdır ama gıdersem sadece gıttıgım bır yer var annemde hep oraya gıder duzenlı samımıyet oldu
duz fön cektırdım 40 tl ıstedı benden arkasında da ıslem ucretlerı yazan levha var föne 10 tl yazıyor
bır o levhaya baktım bır kendısıne bugunde sıze olsun madem dedım basımın gozumun sadakası der gıbı yanı verdım parayı cıktım bırdaha ne oraya ben gıderım ne annem nede tanıdıklarımı gonderırım salak adam ogun 40 tl kazandı ama halbukı cooookkk kaybettı cunku annem her hafta föne her ay boyaya her yıl keratın bakıma falan gıder dı

evet ama 25 gun veya tam 1 ay olunca gidiyorum dibim minnacik cikmis oluyor. hatta cok az cikmis az beklesen mi diyor parayi almaya bakmak yerine, ben yap diye israr ediyorum. kendi sacimda sari yarim saat surmuyor islem. harcadigi oriyel bi tutam.
ve 12 yillik musterisiyim. ama xden ne aliyosa benden de onu aliyor.
Aynen bende 30 gunde bir dip acma boyama,platin yaptiriyordum 200 tl veriyordum.
Sonra dipleri 3 4 parmak kumrala cevirdim o da 90 tl veriyorum her ay
Gecen gun dedim uzadı dipten platin röfle yaptırayım dip boya + röfle 350 aldı benden.
Bu fiyat uçuk 600 tl. Benimde 20 yillik kuaförüm
Konu sahibinden alacağı olsun olsun 400 lira yani. Ne ayıp etmiş ya.

benm kuaförumde merkezi bi yerde üstelilk popüler de bu aralar tv de yarısma da..
o bile bana en son 350 çekti..

gecen gun benım basıma geldı o normalde kuafore pek gıtmem cok nadırdır ama gıdersem sadece gıttıgım bır yer var annemde hep oraya gıder duzenlı samımıyet oldu
duz fön cektırdım 40 tl ıstedı benden arkasında da ıslem ucretlerı yazan levha var föne 10 tl yazıyor
bır o levhaya baktım bır kendısıne bugunde sıze olsun madem dedım basımın gozumun sadakası der gıbı yanı verdım parayı cıktım bırdaha ne oraya ben gıderım ne annem nede tanıdıklarımı gonderırım salak adam ogun 40 tl kazandı ama halbukı cooookkk kaybettı cunku annem her hafta föne her ay boyaya her yıl keratın bakıma falan gıder dı
Bir de bana sana böyle olsun diyor.
Gelen kitle belli. Kimse o para fön çektirebilecek kadınlar değiller.
Ben sadece küçük esnafa yararın olsun diye gitmiştim. Ama bir daha asla gitmeyeceğim. Evde yapsam ondan daha iyi yapardım zaten. Ama bir düzleştirici aldım gerçekten harika.

Benim kısacık saçıma 350 aldılar o da tanıdık diye ama kendi kuaförüme daha az öderdim yerine göre değişiyor fiyatlar bir de kullandığı malzemeye göre

Aynen bende 30 gunde bir dip acma boyama,platin yaptiriyordum 200 tl veriyordum.
Sonra dipleri 3 4 parmak kumrala cevirdim o da 90 tl veriyorum her ay
Gecen gun dedim uzadı dipten platin röfle yaptırayım dip boya + röfle 350 aldı benden.
Bu fiyat uçuk 600 tl. Benimde 20 yillik kuaförüm
Konu sahibinden alacağı olsun olsun 400 lira yani. Ne ayıp etmiş ya.
Çok iyimis fiyat Bunlar i duydukça daha da sinirleniyorum gerçekten

Çok iyimis fiyat Bunlar i duydukça daha da sinirleniyorum gerçekten
Canim benim kizkardesimde yaptırdı 4 ya da 5 ay oldu ince saçları tüy gibi ve omuzunun aşağısında. Uzun yani. Ondan da 260 aldı..
Keratin Yaptiriyorum 250 lira
Bundan evel hep 200 veriyordum artik herşey zamlandi kuaförüme.de hak veriyorum boyalar yabanci marka kaliteli ve zamlandi ama seninki çok terbiyesizlik yapmış.

Kuaför arkadaşlar açıklarlar belki ama ben de bu kuaförlerin(karşıma çıkanlar diyeyim) fiyat politikasını anlamadım gitti. Resmen ne koparsak kar modundalar. Geçen dalgalı fön çektireceğim dükkan sahibi kuaför “ben dalgalı çekmeyi bilmiyorum, maşa yapayım sana dedi” saf ben de acelem var “tamam” dedim, jeton sonra düştü maksat daha çok para almak.

Ne zamandır saçıma ombre yaptırmak istiyorum, güvenip bir yer bulamadığımdan öyle erteliyorum. Bir sokakta 10 tane dükkan varken bir düzgün kuaför bulamamak da ayrı ironi.

X