Kötü yola doğru giden kuzenim

Burada çocuk bıkmış kuzeninizin babasıyla ilgili anlattıklarından yazmışsınız.Teyzenizin eski eşiyle görüşme ihtimali yok mu?Babası kızıyla ilgilense biraz.
Onlar görüşmüyor ama teyzeme iletişime geçmesini söyleyebilirim. En azından denenebilir. Çok teşekkürler.

Eski erkek arkadaşı kaç yaşında?15 yaşında çocukla birlikte olan bir bağımlı,satıcı var.Şikayet etmediniz mi?
Yaşıtlar kuzenimle. Aynı okuldalardı işte. Kuzenim şikayetçi olunmasını istememiş kendi de istemiş zevk almış öyle söylemiş o şekilde söz alarak anlatmış diye biliyorum. :/

Çocukla dini yönden ilgilenirdi mi ? O kişiden ilgi görmüş olabilir mi ?

Bir diğer konu şu, annesinin davranışında hatalar var, ben açıkçası teyzenizin maddi durumunun kötü olduğunu düşündüm, bu kadar el bebek gül bebek büyüyen paralar harcanan bir kız, uyuşturucu satıcısı, babası hapiste olan biriyle nasıl nerede bunları yaşamış aklım almadı. Cinsellik yaşama yaşının düştüğü doğru, ama kendi arkadaş çevresinden değil de böyle bir itle yaşıyorsa bir gariplik vardır. Siz teyzenizin yeğenisiniz, akrabasınız, objektif bakamadığınız noktalar olabilir. Özel öğretmenler özel dersler ama itle kopukla aynı sınıfta nasıl oluyor. Normal bir tipte erkek olur, ikiside çocuk aklı bunu yapar tamam ama bu baya garip bir durum. Bunları da düz lise mezunu olan biri olarak söylüyorum, ben okurken sınıfım it kopuk, serseri doluydu, öğrenciler şakasına birbirlerini bıçaklarlardı.

Okullarda bu şekilde birliktelik yaşanıyor öğrenciler arasında, ama öyle okuldan atılma, disiplin cezası gibi şeyler söz konusu değil.

Ben lise öğrencilerine ders veriyorum. Bana bu şekilde bir veli gelse, öğrenciyle konuşmamı istese, bunları anlatsa ilk yapacağım şey öğrenci ile bu yaşadığı cinselliği yargılamadan, doğum kontrol ve hpv aşısı üzerine bilgilendirmek olur. Bunun dışında çocuğa bu kadar özel ders aldırmasına gerek yok. Parayı biriktirsin, seneye versin özel üniversiteye. Şehir dışında okusun. Niye terapi aldırmıyor düzenli anlamadım. Psikiyatri terapi hizmeti vermez, psikolağa çoktan yönlendirmiştir. Niye gitmiyor düzenli terapiye? Yani anladığım kızın sorunu yok psikolojik açıdan. Gayey aklı başında fırlama bir tip.

Kuzenimde kesinlikle problem var dediğiniz gibi el bebek gül bebek büyütülen elden geldiğince imkanlar sunulan biri ve 2 sene öncesine kadar dersleri davranışları mükemmeldi bir anda böyle oldu işte. Büyük sorunlu birine dönüştü.
Annesinin maddi durumu çok iyi değil en düşük ücreti alan bir memur diye biliyorum. Özel okula gitmiyor kuzenim ama işte kazansın diye şartları zorluyor borçla harçla hocalar için, hem de iyileşsin diye doktor için. Özel üniversite karşılayamaz diye düşünüyorum.
Gittiği doktor terapistmiş aynı zamanda da. Sürekli terapiye de gidiyor yani. Ama kuzenim doktora hiç bir şey anlatmıyormuş hep yalan söylüyormuş. Belki doktor çok iyi değildir.

siz bu kötü kalplilikle bir masum sahibi misiniz bilemedim masumsa da ben dilemeden de olur zaten hadi naş.
Beddua etmeye ne gerek var? Kadin kötü bisey yazmamis ki. Bende katiliyorum. Kuzenin cok fena. 15 yasinda bi kiz okulda cinsellik yasayip ögretmeninden, arkadaslarindanda utanmiyorsa bu artik arsizlik, edepsizliktir. Herseyin yeri ve zamani vardir

Fena olmasa o hapçı pislik onu uyuşturucuya alıştırırdı, tehdit ederdi şantaj yapardı, bak kıza ağzına sürmemiş. Yaptığından pişman bir tavrı yok, hepsinin arkasında duruyor. Kızda felaket bir özgüven var. Bu kötü yola düşmez ki.

Kuzenimin yaptığı şeylerin sonuçları edepsizlik arsızlık gibi görünüyor olabilir ama karakteri bir anda tersine döndü, ortada büyük bir sorun var ve bunu çözmeye çalışıyoruz kendisine yazık etmesin diye. Babası terk etmiş bir kız çocuğu ve psikolojik bozukluklara yakalanmış olması çok olağanken “kuzenizin bir şeyi yok sadece edepsiz” demek ne demek? Ben ortada yardıma muhtaç bir genç yetiştim görüyorum sadece. Bakış açınız çok sığ.

Aynen öyle. Hicte masum degil. Cinselik yasamasinda sorun yokta ulu orta yapacak kadar deli cesaretli. Cok tehlikeli.. Anne acidim. Allah herkese hayirli evlat nasip etsin..

Bence kullanıyor olabilir.Hala görüşüyormuş o çocukla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…