Korono virüs sebebi ile tüp bebek tedavileri durdurulsun mu ?

Kızlar özelde de mi transfer durduruldu.benim aradığım bir yer tedavi ediyoruz demişti ama transferle ilgili bişi demedim .

Kızlar tedaviye başlayan var mı??
Ben merkezi aradım sadece telefon görüşmesi kabul ediyorlar şuan?
Ben de tedavi gördüğüm hastaneyi aradım. "Bayramdan sonra arayın o zaman netleşecek ne zaman tedaviye baslayacagimiz" dediler.

Bende aynı durumdayım martta transfer olacakken virüsten dolayı iptal oldu haziranda tekrardan başlıcak sabırsızlıkla bekliyorum bende medipolde tedavi görüyorum siz nerde görüyorsunuz

Bende aynı durumdayım martta transfer olacakken virüsten dolayı iptal oldu haziranda tekrardan başlıcak sabırsızlıkla bekliyorum bende medipolde tedavi görüyorum siz nerde görüyorsunuz
AA başlıyor mu ben kanuni araştırma hastanesi ama arayıp da birşey demediler Haziran’da başlıyor diye .. Başka başlama yada transfer tarihi belli olan var mı kızlar

Ben İzmir Dokuz Eylül'de dondurulmuş embriyo transferi için cuma günü kurul kararına göre transfer zamanının tedavi şekli belli olacak. İğne vurulmaktan yoruldum.

Ben İzmir Dokuz Eylül'de dondurulmuş embriyo transferi için cuma günü kurul kararına göre transfer zamanının tedavi şekli belli olacak. İğne vurulmaktan yoruldum.
sonucu yazar mısınız belli olduğunda merak ettım benımkı de dondurulmuş embrıyo transferı hastane telefonları bıle açmıyor

her yer farklı zamanda hasta almaya başlıyor o zaman sanırım çünkü benim gittiğim merkez mayıstan beri hasta alıyor bahçeci merkezine gidiyorum

sonucu yazar mısınız belli olduğunda merak ettım benımkı de dondurulmuş embrıyo transferı hastane telefonları bıle açmıyor
Benimde Mayıs’ta işlem olması gerekiyordu. Ertelendi. İki kez iki dondurulmuş nakil oldum. Biri tutmuştu. Sokak köpeği ısırması ve aşılar sonrası düştü. İkinci hiç tutunmadı. Bu üçüncü son embriyom. Sonucu yazarım.

kızlar tedaviye başlamaktan korkuyorum..Arkadaşımın tüp bebek tuttu ama eşi corono oldu diken üstündeler. doktoru korkma bebeğe birşey olmaz demiş ama bence rahatlatmak için söylemiş. eskiden tek dileğim hamile olmaktı şimi tutarda hamile kalırım diye tedaviye gitmiyorum..siz ne durumdasınız

Önemini alıp gidersin cnm..
Ertelemenin lüzumu yok..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…