Korono virüs sebebi ile tüp bebek tedavileri durdurulsun mu ?

Canım ben mayısta tüp oldum çok şükür ki tuttu 5. Ayımdahım korona oldum çok şükür bi şekilde atlattım ilaçsız eğer koronayo beklersen 2/3 yıl bebek düşünmemen gerek eğer zamanın varsa ertele koronanın bitmesini beklersen ohoo

çok geçmiş olsun yaşadığın stresi tahmin edebiliyorum. haklısın bu virüsün ne zaman geçecegi belli değil yıllarca beklemek zorunda kalabilirim yeniden:KK43: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğini canım

çok geçmiş olsun yaşadığın stresi tahmin edebiliyorum. haklısın bu virüsün ne zaman geçecegi belli değil yıllarca beklemek zorunda kalabilirim yeniden:KK43: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğini canım
Bence kendini hiç strese sokma bebeğe hiç bir şey olmuyo rabbim onu koruyor öyle düşün.. amin inşallah o kdr sene hamile olmayı bekle hamile kaldığım zaman koronaya denk gelsin 😅

sseerraayy doğru söylüyorsun ama kafamda deli sorular Tekrar vakalar artıyor klinikler ya kapatılırsa diye korkuyorum drum çok belirsizken tedaviye başlamak doğru mu corona da var yanımda ailem de yok eşim sürekli dışarıda çok mutsuzum

Canim devlet sokağa çıkma yasağı koymazsa bence hiç bi yer kapatılmaz baksana ekonominin haline kimsede para yok kapatılması işsizliğin iyice artmasına neden olur

sseerraayy doğru söylüyorsun ama kafamda deli sorular Tekrar vakalar artıyor klinikler ya kapatılırsa diye korkuyorum drum çok belirsizken tedaviye başlamak doğru mu corona da var yanımda ailem de yok eşim sürekli dışarıda çok mutsuzum
Nasıl mutlu olucaksan öyle hareket et canım.. hakkında hayırlısı olsun 🥰

merhaba kızlar bu süreçte meditasyona başladım ve cidden faydasını görüyorum çok daha ratım, stresim azalmaya başladı...en kısa zamanda tedaviye başlamayı umut ediyorum.Teşekkürler yorumlarınız için

ben süreçten etkilenmedim.. evet pandemi sıkıntılı bir durum ama tedaviler ilk başta bizim insiyatifime bırakılmıştı zaten şu an bir problem yok herkes tedavisini olabiliyor. Maske tak temizliğe dikkat et bu kadar etkilenme dünya aynı problemi yaşıyor ama hayat devam etmeli.

merhaba kızlar bu süreçte meditasyona başladım ve cidden faydasını görüyorum çok daha ratım, stresim azalmaya başladı...en kısa zamanda tedaviye başlamayı umut ediyorum.Teşekkürler yorumlarınız için
ben süreçten etkilenmedim.. evet pandemi sıkıntılı bir durum ama tedaviler ilk başta bizim insiyatifime bırakılmıştı zaten şu an bir problem yok herkes tedavisini olabiliyor. Maske tak temizliğe dikkat et bu kadar etkilenme dünya aynı problemi yaşıyor ama hayat devam etmeli.
etkilenmemene çok şaşırdım ama sevindim de. Ben tedavi olup olmama konusunda kararsızlık yaşıyorum bir yandan bebek sahibi olmak istiyorum bir yandan virüsten korkuyorum...o yuzden rahatlatıcı yöntemlere baş vurdum

Bence baş etmenin en iyi yolu dua etmek, Allaha sığınmak insanın içi hafifliyor. Etkilenmemeye başlıyorsun

duasude ne iyi yapmışşın....

İnanın bazen sizleri anlamakta zorlanıyorum. Zorlanmamda yetmiyor ne tür bir manyak olduğunuzu düşünüyorum. Bir insan 2 üyelik alıp kendi ile neden yazışır ?

Ya reklam yapacaktır hazırlık yapıyordur ya da manyaktır.

please select any one !

İnanın bazen sizleri anlamakta zorlanıyorum. Zorlanmamda yetmiyor ne tür bir manyak olduğunuzu düşünüyorum. Bir insan 2 üyelik alıp kendi ile neden yazışır ?

Ya reklam yapacaktır hazırlık yapıyordur ya da manyaktır.

please select any one !
Maşallah İngilizceniz de müthiş karşıdaki anlıyor mu acaba İngilizceden😁

X