Korono virüs sebebi ile tüp bebek tedavileri durdurulsun mu ?

Vardır bunda da bir hayır diyebilmelisin. Bu dönemde gebeler rutin takiplerine gitmeye çekiniyorlar. Ön görülemez bir dönem var. Bilmiyorum evde misin çalışıyor Musun veya evden mi çalışıyorsun ama ilgini başka şeylere yöneltsen vücuduna iyi baksan bunu da bir fırsat olarak görsen.

Evdeyim. Zaten evde oldguğj. İçinde ilğimi başka şye veremiyorum vucuduma iyi bakmayı bırak aynaya bile bakmıyorum şuan hayata küstüm hem dünyaya hem ülkeme hemde şuan halime üzülüyorum.. malesef bekliyorum iştee yapacak bişi yok zatii

Aynaya bakamıyorum deme lütfen. Aç bak internetten güzel egzersiz videoları indir onları yap. Vücuduna ve ruhuna iyi davranmalısın. aç netflix ten veya başka platformlardan dizi film filan izle, kitap oku. Hiç denemediğin yemek börek çörek tariflerini dene. Düşünsene seneye bebeğin olduğunda bunları yapmaya şimdiki gibi vaktin olmayacak. Hemen öyle dünyaya küsülmez. Küsseydim ben küserdim

1 sene beklemek mi ? 1 sene nerden çıktı ?

Ben 1 yıl olacağını düşünmüyorum ya yani inşalalh olmaz en geç 6 aya tedavilere başlarız inşallah.yani en azından ben öyle umuyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Yasak canım

Son düzenleyen: Moderatör:
İstanbul Liv Hospital ‘de transfer yaptırıcak olan var mı ? İptal olan yada transferi gerçekleşen ?
Merhaba,
Liv hospital Bahçeşehir de 1 başarısız tüp bebek denemem oldu Kasım ayında. Hatalı bir seçimdi.
Ardından şişli kolan a başladık ve 15 Nisanda transferim oldu. Hala inanamıyorum ama hamileyim. Keseyi gördük. Inşallah bu hafta da kalp atışlarını duyacağız.
Darısı sağlıcakla başınıza inşallah

canım zaten uzun bir zamandır durdurulmuştu tedaviler dha yeni başladı mesela bahçeci merkezi falan. Ben başlamasına sevindim cünkü biz zamanla yarısan anne adaylarıyız öyle herseyimiz nrmal değil rezervi çok az olanlar var her gün kıymetli bizim için

Kesinlikle öyle. Benim merkezim daha açılmadı. Haziranda açılabilir diyorlar fakat nasıl olacak bilmiyorum

Kesinlikle öyle. Benim merkezim daha açılmadı. Haziranda açılabilir diyorlar fakat nasıl olacak bilmiyorum
Bizim hastane hasta almaya başladı ama transfer yok hala ben de transfer için bekşiyoeum artık stresten kafayı yicem abartısız söylüyorum cevremdeki herkes hamile eltim en yakın arkadşım akrabam kuzenim.. her gün bi hamile haberi alıp resmen yıkılıyorum.. ve tam tranfer olacagım ay durdurulması ve hala hiç bişi yapmamaları beni kahrediyo artık kafayı yicem

Yaaa hayır neden böyle düşünüyorsunuz ki ? Kendinizi üzmek için sebep mi arıyorsunuz ? Benim en yakın arkadaşım yan komşum akrabalarım hamile. Hiç kahrolmuyorum aksine yaaaa bana nasip olmadı onlara oluyor diye seviniyorum. Lütfen kendinize bunu yapmayın.

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım. Liv ulusta benim işlemlerim umarım ilk denemem tutar

Benim de bu ay hatta bugün transferim olacaktı .
Ama olmadı...
İlacada başlamıştım doktorumda üzüldü ama devlet hazirana kadar transferleri erteleme kararı almış.
2 gün nası sinirden hasta oldum anlatamam size. Daha yeni kendime geldim

Tabikii hamile olanlar için seviniyorum o ayrı bişi kutluyorum hattaaa . ama ben bi türlü olamıyorum ve çevremdeki herkesin anlaşmiş gibi hamile olmaları her gün hamike haberi duymam beni üzen... onlara sevinirken kendi halime üzülüyorum yalnızlığıma.. şuan tranfer için hale bekliyo olmama belirsizliklere acabalara çabalarıma üzülüyorum

Bu da bizim sınavımız sabrımız.. Ben de hala bekliyorum ama az kaldı yakında başlayacak yeniden tedaviler

Doktor ilk vakalar çıktığında bana önermiyorum demişti bende kararlıyım transfer olmak istiyorum dedim ve oldum.
Bu sürecin ne kadar süreceği virüsün ne zaman kontrol altına alınacağı belli değilken süre kaybetmek bana mantıklı gelmemişti.
Ama herkesin kendi kişisel tercihi tabii ki herkes için en hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…