Konu gönül ilişkisi kızlar haklı mıyım cevap yazmamakla ?

Sabahtan beri can çekiştiriyorsun bana. Beni bırakma diyorum. Çünkü senle yaşadığım güzel duygulara inandım ben. Sen şu ufak fikir ayrılığını benden vazgeçmek için yeterli buldun. Sevmiyorsun seven insan fikirleri ayrı diye vazgeçmez yazmış. Ben senden vazgeçmemek için seni yarı yolda bırakmamak için her şeyi yaptım yazmış. Sana da sadece sen vazgeçersen ben vazgeçerim demiştim hatırlarsan yazmış.
Her şeyi mi yapmış? Yav daha kaç kere görüştünüz de ne yapmış?

Boş ver sen bu adamı. Yüz yüze de görüşme.

Sen beni mantığınla sevmeye çalıştın beceremedin ben seni kalbimle sevdim ona da layık kalamadın yazmış. Layık kalamadın ne demek ya kızlar. Artık seçim senin ben seni ikna etmekten vazgeçtim çabalamayı da bıraktım. Beni bu kadar ağır itham ettin hak etmedim bunu. Elimden geleni de yaptım bugüne dek. Sana sürekli söylüyordum seni kaybetmek korkuyorum diye yazmış.
Layık kalamadın derken? Pehhh! Bu cümleye nanik yapasım geldi. Bu kişi adam da değil. Yeni yetme delikanlı. Daha çook toy ve afedersin s.lak. Çünkü neyi nasıl söyleyeceğini bilmiyor ve genel olarak zihniyeti berbat.

Sen beni mantığınla sevmeye çalıştın beceremedin ben seni kalbimle sevdim ona da layık kalamadın yazmış. Layık kalamadın ne demek ya kızlar. Artık seçim senin ben seni ikna etmekten vazgeçtim çabalamayı da bıraktım. Beni bu kadar ağır itham ettin hak etmedim bunu. Elimden geleni de yaptım bugüne dek. Sana sürekli söylüyordum seni kaybetmek korkuyorum diye yazmış.
Sevmek mantıkla mı oluyormuş? Ne mantıksız laf öyle.

Duygu sömürüsü yapayım derken ağır saçmalamış.

Korkumu bana çözülebilecek bir meseleyi çözümsüzleştirerek yaşattın. Ne yapmak istersen yap aldıklarımı çöpe at istersen. Vazgeçmeyi kafaya koydun. Dün cımbızla çektin sana her defasında anlattığım bir meseleyi. Bu konuyu önüme attın ve terk etmek istiyorsan et. Allah gönlüne göre versin diyebileceğim bir şey yok. Gelmiyorum çalıştığın ilçeye de. Ama eğer benden önce herhangi bir erkekle evlilik için uzaktan bile görüştüğünü öğrenirsem hakkımı helal etmem yoksa da helal olsun karar artık tamamen senin ister terk et ister bir şans daha ver yazmış
Benden önce derken!? Yine saçmalamış. Bu adam hıyar olsa cacık bile olmaz bundan, kusura bakma.

Korkumu bana çözülebilecek bir meseleyi çözümsüzleştirerek yaşattın. Ne yapmak istersen yap aldıklarımı çöpe at istersen. Vazgeçmeyi kafaya koydun. Dün cımbızla çektin sana her defasında anlattığım bir meseleyi. Bu konuyu önüme attın ve terk etmek istiyorsan et. Allah gönlüne göre versin diyebileceğim bir şey yok. Gelmiyorum çalıştığın ilçeye de. Ama eğer benden önce herhangi bir erkekle evlilik için uzaktan bile görüştüğünü öğrenirsem hakkımı helal etmem yoksa da helal olsun karar artık tamamen senin ister terk et ister bir şans daha ver yazmış
Ne alaka ya ne alaka bunun öğretmen olduğu kesin mi

Sevmek mantıkla mı oluyormuş? Ne mantıksız laf öyle.

Duygu sömürüsü yapayım derken ağır saçmalamış.
Cümle tam kamyon arkasına yazdırmalık değil mi?

Sena616 Sena616 sana kendini suçlu hissetmen için ne gerekirse söylüyor. 3 saatlik yoldan geleceğim demesi bile üste çıkmak için bir çabaydı. Gelmiyorum derken bile sen buna değmiyorsun diyor. Cümleleri normal değil. Değer verdiğini söylerken bile veriyor. Tutarsız davranıyor.Herkesi silerim demesi vs. çok beylik laflar. Seni kandırmıyorsa bile çok toy. Dertsiz başa dert alma.

Sabahtan beri can çekiştiriyorsun bana. Beni bırakma diyorum. Çünkü senle yaşadığım güzel duygulara inandım ben. Sen şu ufak fikir ayrılığını benden vazgeçmek için yeterli buldun. Sevmiyorsun seven insan fikirleri ayrı diye vazgeçmez yazmış. Ben senden vazgeçmemek için seni yarı yolda bırakmamak için her şeyi yaptım yazmış. Sana da sadece sen vazgeçersen ben vazgeçerim demiştim hatırlarsan yazmış.
Ay bu böyle ilk sorunlarda arabeske bağlıyorsa evliliğin gerçek sorunlarıyla yüz yüze kalınca ne yapacak? Çok boş ve ergen buldum. Siz zihniyet olarak daha olgun duruyorsunuz, vaktinizi harcamayın bence.

Aldığı iki tane hediyeyi de kargoya verip göndermek istiyorum ama ev adresini bilmiyorum. Herkesin değerlerine göre farklıdır haklısınız. Bana doğru gelmedi kızlar bilmiyorum
En doğrusunu yaparsınız hemen ayrılın.. Siz anlaşamazsınız.

adamın yazdıklarını okudum. bak ablacım senden 6 yaş büyüğüm. tecrübeliyim. adamın dedikleri o kadar tanıdık geldi ki. erkekler böyle süslü laflar edip seni manipüle etmeyi çok iyi biliyor. adam seni çözmüş (yada kadınları). hep aynı laflar. o kadar tanıdık ki cümleler. neyse umarım bizi dinlersin bir hemcinsimin daha üzülmesini istemem. keşke zamanında bende kanmasaydım diyorum bu cümlelere. hep aynı laflar, aynı teknikler.
bu arada düğüne gitmemiş mii miş. esrayla başbaşa buluşuyor düğüne gitmiyor he he yedik. yeme sakın yeme. hep sağ gösterip solu vurma ay hep aynı taktikler ya yaparlar yaparlar ama bak senin için şunu yapmadım ama olayda hep ordan döner hep aynı cümle tekrarları bla bla :KK70:

X