Konu gönül ilişkisi kızlar haklı mıyım cevap yazmamakla ?

Konu sahibinin o ilk baştaki dik duruşunu beğenmiştim. Ama bu kadar göz açıcı yorumlardan sonra sans vermesi en baştan sans vermeye niyeti olduğunu gösterdi. Bence bu sekilde konu açarken deyinki "benim kafam bulandı ama devam etcem içimi rahatlatacak bir seyler yazar mısınız? " kimse de boşuna göz açmakla uğraşmasın.
İnşallah bunca insan yanılır da güzel bi iliski olur

Ne yazık ki öyle olmuş. Değişik.
Konu sahibinin o ilk baştaki dik duruşunu beğenmiştim. Ama bu kadar göz açıcı yorumlardan sonra sans vermesi en baştan sans vermeye niyeti olduğunu gösterdi. Bence bu sekilde konu açarken deyinki "benim kafam bulandı ama devam etcem içimi rahatlatacak bir seyler yazar mısınız? " kimse de boşuna göz açmakla uğraşmasın.
İnşallah bunca insan yanılır da güzel bi iliski olur

Meslek olup kendini bu kadar sevgi açlığına bırakan gerçekleri görmezden gelen bir kızımız daha, bir sonraki konusunda bu konuyu hatırlatırız kızlar merak etmeyin yakındır.

Allah akıl fikir versin. Boşuna yazıyoruz. Dalga geçip geçmek gerekiyormuş.

Meslek olup kendini bu kadar sevgi açlığına bırakan gerçekleri görmezden gelen bir kızımız daha, bir sonraki konusunda bu konuyu hatırlatırız kızlar merak etmeyin yakındır.

Allah akıl fikir versin. Boşuna yazıyoruz. Dalga geçip geçmek gerekiyormuş.
Kesinlikle katılıyorum. Kimi insan 2. şansı hak eder. Bazen bir ilişkiyi kestirip atmak ilişkiye haksızlıktır ama bu durum öyle değil. Söz konusu ilişkinin elle tutulacak tek bir yanı kalmamış ama konu sahibi devam ettirmekte kararlı. Biz sadece seyirciyiz, her şeyi yaşayan ve yaşayacak olan o, o yüzden keyfi bilir.

Nedense bende, “Ana babamın istediği gibi bir gelin bulayım, hizmetimi gördüreyim(temizlik çamaşır yemek vs) arada stresimi atayım, bir yandan da gönlümün istediği ( ama sizin tasvip etmediğiniz) hayata devam edeyim” imajı çizdi. Yanılmayı çok isterim. Yanılsam da içiniz hiç rahat olmayacak.

X