Konu gönül ilişkisi kızlar haklı mıyım cevap yazmamakla ?

Bu arada eğer evlilik olursa Allah yardımcın olsun o öğretmen evde tatil haftasonu yaz tatili, senin yaz kış nöbet çalışma

Ne değişecek gelince lütfen kendini de beni de üzme daha fazla. 1 saat oturmuş olabilirsin bir şey yaptın demiyorum o düşündüğün şeyleri ima etmiyorum sana yazdım. O da ben anladım seni yazmış. Benim yaptığım yanlıştı evet doğru demiyorum yazmış.

Yanlış olduğunu kabul ettiğine göre altında bir şeyler mi var biri olmadığı halde bana böyle dese bu kadar saçma tepki vermezdim amacı ne anlamadım kıskandırmaya mı çalışıyor

Sabahtan beri can çekiştiriyorsun bana. Beni bırakma diyorum. Çünkü senle yaşadığım güzel duygulara inandım ben. Sen şu ufak fikir ayrılığını benden vazgeçmek için yeterli buldun. Sevmiyorsun seven insan fikirleri ayrı diye vazgeçmez yazmış. Ben senden vazgeçmemek için seni yarı yolda bırakmamak için her şeyi yaptım yazmış. Sana da sadece sen vazgeçersen ben vazgeçerim demiştim hatırlarsan yazmış.

Ay ne sevmesi ne yarı yolda bırakması kuscam şimdi Sena sende ısrarla biz olumlu bir şey diyelim diye çocuğun yazdıklarını önümüze getiriyorsun…
Yok tutulacak yanı yok…

Sürekli empati yapıyorum sana haksızsın demiyorum bu durum seni üzdüğü için senin için bütün arkadaşlarımdan vazgeçerim demiş. Sana dürüst oldum diye beni cezalandırmak istiyorsun yazmış. Sana kim ne dedi ne yaptı bilmiyorum ama bir anda 24 saat içerisinde benden vazgeçecek kadar değersizsem bunu değiştiremem. Beni yoktan yere üzdün anlatamam. Yazmış.

Sen beni mantığınla sevmeye çalıştın beceremedin ben seni kalbimle sevdim ona da layık kalamadın yazmış. Layık kalamadın ne demek ya kızlar. Artık seçim senin ben seni ikna etmekten vazgeçtim çabalamayı da bıraktım. Beni bu kadar ağır itham ettin hak etmedim bunu. Elimden geleni de yaptım bugüne dek. Sana sürekli söylüyordum seni kaybetmek korkuyorum diye yazmış.

Korkumu bana çözülebilecek bir meseleyi çözümsüzleştirerek yaşattın. Ne yapmak istersen yap aldıklarımı çöpe at istersen. Vazgeçmeyi kafaya koydun. Dün cımbızla çektin sana her defasında anlattığım bir meseleyi. Bu konuyu önüme attın ve terk etmek istiyorsan et. Allah gönlüne göre versin diyebileceğim bir şey yok. Gelmiyorum çalıştığın ilçeye de. Ama eğer benden önce herhangi bir erkekle evlilik için uzaktan bile görüştüğünü öğrenirsem hakkımı helal etmem yoksa da helal olsun karar artık tamamen senin ister terk et ister bir şans daha ver yazmış

Manipule etmeye calisiyor
Sakın üst üste ve uzun msjlar yazma

Bu kadar kisa zamanda ne sevmesi ne yarı yolda birakmasi Allah aşkına

3 saatik yola gelecegim demeside hic gercekçi değil
Sena şu an bizim olumlu bir şey dememizi istediği için konuşmaları atmaya devam ediyor…

Layık kalamadin mı yok artık

Bırak gelsin konuşun kendisini ifade etsin bakalım birden kestirip atma içinde acaba kalmasın sonra iyice düşünür öyle hareket edersin.
Ama nişan duası nikah duası öyle şeyler çok saçma sakın kanma canım.

Zaten gelmeyecekti canım inan buna sana zarf atıyor sadece birde yok herkesten vazgecerim falan cok büyük laflar, hic inandırıcı değil. Kimse kimse için birinden vazgeçmez, sadece saklar yok hakkımı helal etmiyorum falan sen kimsin yaa,etmezmiş

Anası Sena'ya olur verdiği için çırpınıyor gibi hissediyorum çocuğun
Çoğu erkek gibide manipulatif

Hak hukuk vicdan damardanda giriyor

Zaten annesinin sözünü dinleyen bir oğlan bu yoksa ortamı var rahat bulur…

Annesi kaçırma dedi diye böyle yoksa üç yıllık sevgililikte bile eyvallah dersin gidersin bu yapışıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…