Komple ev eşyaları 20 bin tl. Iyi mi ?

Valla bende şaşırdım ne yapsam ama onu alırsak bilezik bizi çok zorlayacak

Ya yemek takımlarını koymaya yerin varsa bence konsol falan alma ya. Masa da. Nasıl olsa mutfakta masa var. Annem salondaki yemek masasını anca yılda 1 kez falan kullanmıştır. Madem şuan tercih durumu var Bilezik daha mantıklı bence.

Ama dersen ki içimde kalmasın, o zaman bileziği bosver al yemek takımını.

Ay çok sevindim ya. Burda benimle olmanız çok hoşuma gidiyor. Beni unutmamanız. Şimdi agliycam haa:)
Babam dan çok annem cektirdi ahh ah hala da cektiriyor da neyse. Tamam kina gecem burda olacak beni yalnız bırakmayın: )

İyi öyleyse,hazırlayalım bindallıları,kırmızısı benim,kimse giymesin

Anneni de boşver,o da heyecanlıdır şimdi.Yarın evine girip kapını kapatınca,hepsi özlemle karışır,sıkıntılar flulaşır.Bir bakmışsın evinde ilk kahvaltın,güle konuşa yerken gözlerin dolar birden, o zaman, iyiki tatlılıkla olmuş, iyiki annemi de kırmamışım dersin.

Yavrum desem nolacak annem iki sokak otelde olacak

20 bin tl cok cok iyi bir rakam, sadece yatak odasi kose koltuk tv unitesi ve masa sandalye aldik geçen ay 20 bine...

Beyaz esya hali perde eve yaptirdigimiz diger mobilyalar aksesuarlar tamamen haric....
Hepsini toplasan 50 bine dayanmıştir bizim rakam ve evimiz de küçük öyle fazla fazla esya da almadik yani...

Birde yemek odasi takimi bence alma yerine nasil bir yatirim yaparsin o size kalmis ama konsol vitrin falan bunlar cok gereksiz seyler masa sandalye ile cok sade ve guzel gorunum elde edebilirsin...

Aklima takildi ürünler sunta lam olabilir dikkat et 20 bine komple beyaz esyalar dahil zannetmiyorum kaliteli olacagini dedigim gibi biz 3 parca seye verdik 20 binlira...
Beyaz esya ankastre televizyon sadece 15 binlira tuttu bilmiyorum o beyaz esyalar , mobilyalar 3 gün sonra elinde kalmasin...

Baban 20 bin tl veriyor madem sizde ekleyin üzerine 3-5 kuruş bari iyisini alin...

Teşekkür ederim inşallah. Evet çok uğraşıyor bizim için . Bileziği mecbur alacağız kaynanam dan dolayı.
oturma odasını iptal etsen nasıl olur?..onun yerine salon masa sandalyesi alırsın..birde konsol ya da depolama alanı olan tv sehpası alırsın.önceki evimde mutfağım çok genişti..salonuma masa almadım..sıkıntı yaşamıyordum..ama şu anki mutfağım daha küçük..çok fazla misafirim gelmiyor ama geldiğinde sıkıntı oluyor..tecrübeyle sabit salonda masa olması iyi oluyormuş..ki ben de eşya kalabalığından hiç hoşlanmayan bir insanım.masa alayım diyorum ama bu seferde salon çok kalabalık olacak..ne yapsam bilemedim bende.bir de anlayamadığım neden bileziği illa almanız gerekiyor..nişanda takılan bileziklerin emanet olduğu anlaşımasın diye mi?..eğer bunun içinse düğünde de emenet falan idare etseniz kendinizi sıkıntıya sokmak yerine..

bir de bence fiyat olarak çok iyi.. ürünler kalitesiz olduğu için değil de babandan kaynaklı bir indirim almışsınız galiba öyle anladım..indirimsiz olsa ne kadar tutuyordu aldıklarınız onu merak ettim..

Fiyatı evet uygunmuş canım kira da oturacaksan iki tane oda için takımlarla dolduran derim bu mjssfur odası için alınıyor bu de salon için ayrı hiç gerek güzel bu tane masası olan bu salon takımı al yeter derim ben öyle yaptım ama tabi senin fikri dir canim

Yegenim bu yil evlendi .En iyi markalari aldı .Şu hic pazarlik edilmeyen mağazalardan. Halı koltuk ,beyaz esya inanamayacağim kadar indirim yaptilar .Bi arkadaşlari var pazarlık manyağı onu göndermisler .Siz beğendiyseniz sorun yok.
Mutluluklar .

Fiyat gayet uygun. Yemek odası derken yemek masası büfe mi oluyor? Öyle ise gerekli oluyor bence alınmalı. Ama gümüşlük filan ise bence gereksiz, tabi zevk meselesi bi de vakit meselesi ben öyle gümüşlük filan diz boşalt toz al işlerini sevmediğim için almadım. Bir tane büfem var içinde de öyle yemek takımım filan yok ıvırım zıvırım var. Misafire özel çatal bıçık takımı yemek takımım yok çünkü. Ben neyde yemek yiyorsam misafir de onda yer mantığım bu. Zaten şimdi evler küçücük fazla eşya da sığmıyor en asgari düzeyde almanı tavsiye ederim kendi evin değilse.

bu sekılde neden evleniyosun cok merak ediyorum evliligi hep böyle mi hayal ettin

Yemek odası yerine bilexik alalım diyen babanı severim senim :) babam geldi bian gözümün önüne :) çok haklı baban. :) Rabbim başndan eksik etmesin babanı :)

Geçmiş olsun. Daha iyilerini kullanın inşallah. Bana çok misafir geleceğini sanmıyorum. Iki tarafında akrabalarindan uzağız çünkü
Teşekkür ederim inşallah.
Allah hayırlı,geçimli,huzurlu yuva versin size de en önemlisi o eşya eksik kalsa da sonra da alınır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…