Komple ev eşyaları 20 bin tl. Iyi mi ?

Evet beğendim. Benim esyalara da baya bi indirim yaptilar

Yok kendi evim değil. Ama masa sandalye şart. Burdakiler en kasımı konsol diyor onu da mi alşam acaba

gayet uygun :) oturma odanıza yemek masası atın birde yeter bence ole vitrin konsol filan gereksiz yada cok hevesiniz varsada sonrada alınır bende sevmediğim için almamıştım :)

Sıfır eşyalar ve herşey dahil 20.000 tl uygun görünüyor,renkti modeldi tercih şansın olacaksa tabi.Ben istemediğim model istemediğim renk koltuk perde almak istemem şahsen.

Yok kendi evim değil. Ama masa sandalye şart. Burdakiler en kasımı konsol diyor onu da mi alşam acaba
Salonun büyük değilse konsol alma istersen hatta büyükse bile gerek yok aslında en azından misafirin geldimi salonun daha geniş durur mesela annemin evi 165 mt mesela salona konsol vitrin hiçbir şey koymadı ki geniş salon ama oturma alanı olarak kullanıyoruz ve geniş bir oturma alanı kalanıyor yok boş kalmasını istemiyorsan alırsın tabi ama onun bir de temizliği var tıkış tıkış olursa güzel olmaz.

Doğru ama misafiri salonda agirlari
gayet uygun :) oturma odanıza yemek masası atın birde yeter bence ole vitrin konsol filan gereksiz yada cok hevesiniz varsada sonrada alınır bende sevmediğim için almamıştım :)
Bilezik anlamamız gerektiği için babam almayalım masa sandalye yeter diyor. Dugundeki takilarla la odeyecegimiz için her kadar takılır bilmiyoruz

Sıfır eşyalar ve herşey dahil 20.000 tl uygun görünüyor,renkti modeldi tercih şansın olacaksa tabi.Ben istemediğim model istemediğim renk koltuk perde almak istemem şahsen.
Yok ben seçtim şu olsun bi fiyatına bak diye. Sonra toplam bu fiyat olfu

Doğru ama misafiri salonda agirlari

Bilezik anlamamız gerektiği için babam almayalım masa sandalye yeter diyor. Dugundeki takilarla la odeyecegimiz için her kadar takılır bilmiyoruz
fazla masrafa gerek yok o zaman begendiğin az ve gerekli şeyler olsunda kalanı sonrada olur :)

Bakalım inşallah. Bende istiyorum ve düğüne 40 günden az kaldı daha hiç bişey yapamadik. Yetişir mi sence
Rahat rahat yetişir canım,benim nişanımla nikahım arasında 40 gün vardı,nişanlanıp hemen nikah tarihi aldık,ev tadilatı vs.herşey yetişti.Bazı aksamalar oldu,ama nikahtan sonra halletik,hiç stres yapma,herşey düğüne yetişecek diye bir kural yok.

Bizimde 20.000 tl tuttu.
Salona sadece köşe takımı, tv ünitesi, tv, perde halı, yemek masa sandalyesi aldım. Oturma odasına ise sadece köşe takımı aldım zaten çok büyük değil. Aksesuarları Vs. Tamamlamadım çok zor beğeniyorum. Almak için almak istemiyorum.
Tv ünitesini zor begendik. Begendikleri pahalıydı bende internetten araştırıp begendim 170 tl ye aldım çokta memnun kaldım

Nasıl anlamadım. Kötü bişey mi var
yani borcla harcla evlenicen en mutlu günlerini ay su taksit var ay fatura kacmasın ay sunu almayalım olarak evleniceksin bunu kendine yapma yani durumunuz yoksa evleme 1 2 3 sene daha sen borcla evlenmek nasıl bisey sor burdakilere biz 60 bin harcadık yani kayınoederim harcadı onda bile bi sürü kredi harvaması yaptık zor kaldık yani borcla evlenme ilj yıllar insan gezip tozmalı sonra cok pisman olursun

Ben sadece masası içinde bide fazladan aynalı konsolları aldım kıtlık takımı o kadar ve çok da isimi gördü canım iki takım almana gerek yok televizyonumu da aldığım konsolun üzerine koydum aynayai masasının olduğu duvara montaladim canım vitrin falan bile almadım kiraciyim hiç gerek görmedim

Konsol dedikleri büfe yemek takımı filan için. Evet ben de masa ve büfe aldım. Ama o camlı gümüşlük tarzı şeyleri almadım. Böyle bile ancak sığıyor

Fiyat gayet uygun canım daha ne olsun.
Ayrıca masa sandalye ve küçük bir konsol alabilirsin ider mobilyayi biliyormusun canım arkadaşım ordan tam takım yemek takımı aldı vitrin masa sandalye ve konsol hepsi 2000 mi 1600 mu öyle birşey söyledi bi bak istersen .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…