Komple ev eşyaları 20 bin tl. Iyi mi ?

Anladım benimde icime yattı zaten. Ama annem pek razı değil. Peki sandalyeler nerde durdu o sehpa halindeyken
Sandalyeler evin durumuna göre değişir benim mutfağımda eski bir masamız vardı eşimin öğrenci evinden kalan oraya koyardım sandalye her yere uyabilir eviniz büyükse sıkıntı olmaz bence:)

Ucuz geldı bana , ucuz oldugu ıcınde dayanıklı olmayacaktır. Daha yenı yatak odası koltuk takımı masa ve konsol ıcın 20 bın tl odedı kuzenım
Yok gayet kaliteli şeyler bide benim babam mobilyadan çok anlar o seçti zaten turlerini

Sandalyeler evin durumuna göre değişir benim mutfağımda eski bir masamız vardı eşimin öğrenci evinden kalan oraya koyardım sandalye her yere uyabilir eviniz büyükse sıkıntı olmaz bence:)
Evim 150 m2. Mutfağa zaten masa sandalye alacağım da salona da şimdi burdakiler konsol al masayla diyor. Sence?

Bence fiyatlari çok iyi bulmuş
tebrik ederim babanızı
Sizin için ne kadar uğraşıyor
Bilezik konusunuysa bileniycem eşiniz belki orda bişey takmak ister o zaman bilezik alı çünkü yemek masası çok kullanılmıyor mutfakta masanızın var zaten
Sonra alırsınız onu da
Size mutluluklar evliliğinizde huzur diliyorum

Teşekkür ederim inşallah. Evet çok uğraşıyor bizim için . Bileziği mecbur alacağız kaynanam dan dolayı.

Arçelik düşünmüyorsun ama arçelikle beko tamamen aynı ürünler, sahibi de aynı fabrikası da aynı olmalı.

Son düzenleme:
Evim 150 m2. Mutfağa zaten masa sandalye alacağım da salona da şimdi burdakiler konsol al masayla diyor. Sence?
Konsol aldım ben çünkü yemek takımlarımı falan oraya yerleştirdim çok işe yaradı benim için hem güzel de oluyor ama vitrinmiş gümüşlükmüş assslaa toz yükü başka hiçbişe değil beyaz eşyalarım da samsung bu arada çooook memnunum söylemeden edemedim

Konsol şart galiba. Öyle görünüyor
Samsung hiç çevremde alan yok. Ne kadar zamandır kullanıyorsunuz ve fiyatları nasil

Boşver canım al gitsin
Sonra unutuluyor herşey evde 2 kişi kaliyo insan
Eksikler hepimizin evinde var zamanla alınır de geç
Benim salonumda da annemin verdiği halim var mesela
Bende öyle düşünüyorum. En azından sonra yapariz. Beyaz eşya da bulaşık makinesi almayacagim galiba. Sonra alırız diyor nisanlimda. Iki kişiyiz zaten. Elimde yikarim napiyim

Konsol şart galiba. Öyle görünüyor
Samsung hiç çevremde alan yok. Ne kadar zamandır kullanıyorsunuz ve fiyatları nasil
Evleneli 4 yıl okdu hala kullanıyorum biz büyük bir teknoloji mağazsı var adını söyleyebilir miyim bilemem de t ile başlayan işte ordan aldık beyaz eşyalar öyle mağazalarda daha uygun oluyor çünkü düşününce türkiye de o mağazadan çok olduğu için toplu aldıklarından fiyatları uygun oluyor samsung bayisi bile size iyi fiyatkar vermişler hiç kaçırmayın demişti samsung almasanız bile beyaz eşyayı öyle büyük mağazalardan alırsanız kar edebilirsiniz düşünün derim biz 4 yıl önce hepsinş 3 milyara almıştık buzdolabımın litresi baya fazla eşim biliyo ben hatırlayamadım bulaşık makinem 7 program çamaşır makinem de 8 kilo işte o zamanlarda hepsini 3 milyara almıştık

ben de yeni evlendim ve bahsedilen tutar çok çok iyi, biz salon için avize, halı, koltuk takımı, televizyon, perde ve yemek takımı aldık ve sırf salon için 20 bine yakın para harcadık. o yüzden içinize sindiyse fiyat gayet makul.

Bence cok cok uygun :)

Eger mutfak masanız vs varsa yemek odası takımı bence hic gerekli değil.
Bir de salon takımındaki konsol büfe falan gereksiz gibi sanki. Onlar yerine belki evinize dolap yaptırabilirsiniz gerekirse, hani fazla kiyafet yorgan yastik koymak icin :)

Bence bu fiyat harika elmas :) allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin

koltuk takımı, masa sandalyeler (yemek masası ama mutfağa koydum), yatak odası takımı, beyaz eşyalar, halı ve perdeler toplamda 35-40 bin civarı tuttu bizim. başkada bi eşyam yok zaten öyle vitrin ayrıca yemek takımı salon için ayrı bi mobilya takımı falan yok yani ya çok iyi almışsınız ya kalitede sıkıntı var. güle güle kullanın :)

Valla bende şaşırdım ne yapsam ama onu alırsak bilezik bizi çok zorlayacak

Ben aynen öyle yaptım, çok da memnumum.
Salonum gayet büyük olmasına rağmen eşyayla doldurmadım.
Bir konsolum var içinde yemek takımları olan, masa-sandalye ve koltuk takımım var.
Ferah ferah kullanıyoruz, insanın içi açılıyor.
Tv bence salonda gereksiz oluyor, onu da almadım dolayısıyla ünite de.

Elmas,adını buralarda gördükçe gülümsüyorum biliyormusun?bizim daha dün, kuş gibi titreyen elmas gelin olacak ta eşya alıyor.Babanı öyle anlatmıştın ki ben korkmuştum vallahi Kına geceni burada yapacağız bak karışmam,nede olsa beraber titredik korkuyla burda dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…