Komple ev eşyaları 20 bin tl. Iyi mi ?

Yirmi bin cok iyi
Ancak yemek odasi almak sizi cok sikintiya sokar mi bilmiyrm ama alinmali
Cok lazim

Yirmi bin cok iyi
Ancak yemek odasi almak sizi cok sikintiya sokar mi bilmiyrm ama alinmali
Cok lazim
Masa sandalye alırım hic değil . Ben öyle düşünüyorum kaynanam en acilleri alın demiş . Paranız olursa yine alirsiniz demiş. Zaten herşeyi biz yapiyoruz

diyenler cok biliyorlarr boşversenee millete kulagını tıka ve sen neyi nasıl istiyorsan öle yap olması gereken şeyler olduktan sonra ıvıra zıvıra takılma derim ben
Zaten bulaşık makinesi almayacağım yemek takimi da almazsam 20 bine varmıyor. 17 milyar oluyor. Onun yerine iki bilezik yapacağız kaynanam emanet bilezik getirip geri aldığı için.

Yok onu bilmiyorum da ben kilimden aliyorum bu esyalari

Bizimde bütün yük üstümüzde o yüzden en lazimlari bunlar. Mecbur alacağım

Yapacak bişey yok. Ailesi sahip çıkmadı o onların ayıbı. Gelinligimden tutta herseyi biz yapıyoruz. Bu çöpü girmeyecek bu eve

Maşallah güle güle otur inşallah. Dua edin olur mu. Herşey bize ve aileme kaldi

Şu an 36 gün kaldı. Bilmiyorum ki eşya almadık sadece evi tuttuk daha temizlemedik bile . Kaynanam evi dugunden sonra alin esyalari dedi nisanlim yok dedi. kuaföre düğüne 3 gün kala gelince bak diyor yok diyorum yanaşmıyor. Sence olur mu

Zaten bulaşık makinesi almayacağım yemek takimi da almazsam 20 bine varmıyor. 17 milyar oluyor. Onun yerine iki bilezik yapacağız kaynanam emanet bilezik getirip geri aldığı için.
bulaşık makinası neden almıyorsun cnm bin tl ye filan güzel makinalar var aslında çok lazım oluyor erkek tarafı elini cebine hiç atmıyor mu yoksa durumlarımı elvermiyor

bulaşık makinası neden almıyorsun cnm bin tl ye filan güzel makinalar var aslında çok lazım oluyor erkek tarafı elini cebine hiç atmıyor mu yoksa durumlarımı elvermiyor
Canım mecbur onu alamiyorum. Elimde yikayacagim artık. Hem durumları pek iyi değil hemde hiç yanasmiyorlar. Herşeyi aklına gelecek herşeyi biz yapıyoruz. Koluma bi tane bilezik de dahil. Kahvemde iki tane emanet bilezik getirdi giderken götürdü. Şimdi millet gördü diye o iki bilezigi de babam alacak

öle sey mi olur ya ne tuhaf insanlar hiç bişe yapmıyolar bari 2 bilezik takmaları lazımdı neyse babanızın kıymetini bilin allah razı olsun ondan ozaman dediğin gibi daha sonra alınır blaşık makinası eşinde babanın kıymetini bilsin evladına düşkün fedakar bir baba belliki:)

Teşekkür ederim diyorum ya onların ayıbı iki gün sonra da gelmesin zaten mutlulugumda payı olmayanin hayatimda yeri yok.
Nisanlimda herşeyin farkında bana laf düşmüyor

Yetişir merak etme 15 günde bile yetişir ev tutulduktan sonra eşyalar alındıktan sonra,babanıda tebrik ederim gerçekten buraya açtığın konularda çok kızmıştık ama şimdi babana hak verdim nişanlının ailesi konusunda nişanlında babanın bu sevgisini karşılıksız bırakmaz inşallah.

Slm bendede uygun biz geçen sene evlenirken aldık 25 bin tutmuştu bu saydıklarımız hayırlı olsun canim güzel günlerde kullan

bulaşık makinesi neden almıyorsun canım uygun makinelarde var başkalarının ayıbını sen örtmek zorunda değilsin bazı noktalarda yanlış yapıyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…