Kolposkopi, Biyopsi ASC-US, HPV, cin1, cin2, cin3 Tecrübelerimizi Paylaşalım

Ya ben bu ahcc yi 3 kapsül içemiyorum ya üç gündir 2 içmeye başlım dedim yok gece uyuyamıyorum aşırı enerji veriyo bana napcam ben

Kızlar bende bagisikligimi yükseltecem diye ne bulduysam ne duyduysam yedim içtim oldum 67 kilo :KK43: 5 kilo almışım 7 ayda ne yapacağım bilmiyorum fiziğim bozuldu baya farkediyor uzun boylu olmadigim icin:KK43:
Ben kilo almıyorum ama bilmiyorum burda mı bi tezatlık var korkuyorum

Hangi markayı kullanıyorsun? Ben 5 tane içiyorum günde.. 3 tane olmayacak 3 gram olacak yanlış kullanıyorsun

Benimkinin 3 tanesi ediyo işte öyle yazıyo üstünde de ben içemiyorum 1 tane içebiliyorum 3 tane içince uyuyamıyorum 2 saat fln uyuyabiliyorum cin gibi yapıyo beni napcam ya ben

Benimkinin 3 tanesi ediyo işte öyle yazıyo üstünde de ben içemiyorum 1 tane içebiliyorum 3 tane içince uyuyamıyorum 2 saat fln uyuyabiliyorum cin gibi yapıyo beni napcam ya ben
Canım emin misin ahcc den olduğuna kullanan çok kişi de gordum okudum hiç öyle bi yan etki yoktu kimsede :110: fazla stresliysen yada çay kahve miktarın fazlaysa kullandığın başka bi ilaç vitamin vs varsa onlardan da olabilir canim

Canım emin misin ahcc den olduğuna kullanan çok kişi de gordum okudum hiç öyle bi yan etki yoktu kimsede :110: fazla stresliysen yada çay kahve miktarın fazlaysa kullandığın başka bi ilaç vitamin vs varsa onlardan da olabilir canim

Yok ya ekstra bişe kullanmıyorum ki ahcc var diye acaba fazla mı geliyo bana çünkü normalde hiç grip bile olan bi insan değilim

Arkadaşlar ya kaç aydir adetten iki gün önce kahverengi leke oluyor sonra adet başlıyor sizce neden 3 ay önce sımir temiz geldi ve bir sorun yok bibi

Arkadaşlar ya kaç aydir adetten iki gün önce kahverengi leke oluyor sonra adet başlıyor sizce neden 3 ay önce sımir temiz geldi ve bir sorun yok bibi

Aynı sorun bende de var ya biopsiden sonra oldu öncesinde bu yoktu

Hpv yuksek riskliye sahip olup da kurtaj olan oldu mu?sonra yeniden hamile kalan?yuksek riskli hpv virusu kurtajla rahim icine bulasir mi?

Canimnasil emin olabiliyorsun ya kizmayin lutfen cok sordum ama cok tedirginim emin misin bulasmayacagina
Yasen şuan sağlıklı düşünemiyorsun. Hamilesin evet ama burda yüzlerce hpv olup çocuğu doğan kadın var azıcık forumu okusan keşke. Internette araştır. Bak bakalım hpv nin öyle bi komplikasyonu var mı? Ama yok. Yok dedikce sorup duruyorsun canım en büyük zararı sen veriyorsun bebeğine. Burda kimse sana kesin konuşamaz yarın obur gün kimseye sen demistin deme diye.. bence psikoljik tedavi alman lazım. Ayrıca doktoruna neden sormuyorsun seni rahatlatsin yani sormayisinin sebebi ne ?

Yasen şuan sağlıklı düşünemiyorsun. Hamilesin evet ama burda yüzlerce hpv olup çocuğu doğan kadın var azıcık forumu okusan keşke. Internette araştır. Bak bakalım hpv nin öyle bi komplikasyonu var mı? Ama yok. Yok dedikce sorup duruyorsun canım en büyük zararı sen veriyorsun bebeğine. Burda kimse sana kesin konuşamaz yarın obur gün kimseye sen demistin deme diye.. bence psikoljik tedavi alman lazım. Ayrıca doktoruna neden sormuyorsun seni rahatlatsin yani sormayisinin sebebi ne ?
Doktorlara guvenmiyorum.bulundugum yer itibariyle de soramam.internette doktorlar sitesi diye bir yer var.orada sormayi denedim.beceremedim.evet canim arastiri yo rum hpvli olup doguk yapan cok var ama.acaba y ksek riski olup da kurtaj olmus olan var mi belki okuyan olur vardir biri ama suna eminim cogu dr basindan saviyor.

X