Tatlı Tarifi Kolay ,Pratik,Lezzetli Şerbetli Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Şerbetli Tatlı Tarifleri'' hangileridir? (3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    503
  • Anket Kapalı .
Evet getir deseydin
Benim buradan kazandığım ödülü başka biri teslim almıştı kadın da o gün kargo bekliyormuş adam atmış gitmiş kadın açınca farketmişti bana mesaj atmıştı Kargonuzbende kusura bakmayın böyle böyle oldu diye gidip kadından aldım somra kargomu

Çok üzüldüm böyle hissetmene, insallah aranız düzelir

Öyle tabii .. bizim mevzular fındık kabuğunu doldurmuyor, babama kızıp gelip bana catip duruyor, şamar oğlana döndüm artık. Kaç yaşındayım benim de çocuğum var insan neden çocuğuna bunu yapar anlamıyorum yaa.
Eşim de bıktı artık, sen ne dersen o asla anlamayacak boş biri diyor artık ona da bir şey diyemiyorum. Eskiden alttan alır yok öyle değil kendini ifade edemiyor falan der geliştirildim artık onuda yapamıyorum çünkü adam kendi gözleriyle görüyor her şeyi.
Önümüz bayram ne yapacağımı şaşırdım.

Bundan yıllar önce babamın arkadaşını yabancı bir numara aramış. Adam telefonu açmış karşıdaki adam demiş ki ben sizi tanımıyorum rast gele bir numara çevirdim siz çıktınız çok dertliyim ama anlatacak kimsem yok ben anlatayım siz dinleyin olur mu demiş adam da dinlerim anlat demiş deyiş o deyiş arkadaş olmuşlar hâlâ da görüşüyorlarmış.

Vaaay bee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…