Tatlı Tarifi Kolay ,Pratik,Lezzetli Şerbetli Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Şerbetli Tatlı Tarifleri'' hangileridir? (3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    503
  • Anket Kapalı .
Akşam çocuklarıma unutunca anca yazarım. Annemle kavga ediyorum daha mesajlaşarak. Dua edin bana olur mu vallaha çok zoruma gidiyor kaldıramıyorum artık. Allah ona akıl fikir adalet ihsan etsin, daha ne diyim ki.
Rabbim kolaylık versin canım 🥰
Hiç üzülme birgün her şey değişiyor🤗
Emin ol seni anlayacağı gün gelir🤲

Kendi kendime neye gülüyordum şimdi mutfakta oturmuş .Okul yıllarında boyner de işe girmiştim elit bir semtte 🤣aşko kuşko bir hanımefendi geldi daha ilk günlerim markaları pek bilmiyorum ağzının içinde birşeyler geveledi bunlar nerde diye
Benim anladığım :Alarko Kombi 🤣
Onun demek istediği :Abercrombie🤣

Kendi kendime neye gülüyordum şimdi mutfakta oturmuş .Okul yıllarında boyner de işe girmiştim elit bir semtte 🤣aşko kuşko bir hanımefendi geldi daha ilk günlerim markaları pek bilmiyorum ağzının içinde birşeyler geveledi bunlar nerde diye
Haykırdım ahahahahaha aşko yaaaa :KK70:

Aşko ya:KK70:

Rabbim kolaylık versin canım 🥰
Hiç üzülme birgün her şey değişiyor🤗
Emin ol seni anlayacağı gün gelir🤲
Mümkün değil gelmez. O bu kafayla dünya yıkılsa benden bilir. Artık tek istediğim huzur içinde ondan uzak yaşamak.
Beni evlatlıktan reddetse de kurtulsam diyorum yemin ederim.

Beni geçen biri aradı. Şaban bey orada mı diyor🤷Yok diyorum. Waillant kombiye bakacağız diyor🤷Sonra başka numara aradı yine kombiyi ve Şaban beyi soruyor 🤦Yok dedim başka bir numara aradı😁Bizim kombi bile Waillant değil kardeşim aramayın dedim🤣Bir daha aramadılar:KK70:
:KK70:Ay aşko

Mümkün değil gelmez. O bu kafayla dünya yıkılsa benden bilir. Artık tek istediğim huzur içinde ondan uzak yaşamak.
Beni evlatlıktan reddetse de kurtulsam diyorum yemin ederim.
Canım ben bundan 6 ay öncesinde annemle bir yıl konuşmadım🤷ve biz şimdi birlikte oturuyoruz🤦O bana ben ona mecburuz.
Ben susuyor muyum bazı şeyleri kabul ediyor muyum🤷Tabi ki hayır🤷Ama Rabbim ne yapsan bir yol buluyor.
Asla olmaz dediğimiz her şeyi yapıyoruz. Mümkün değil deme sakın😁

Beni geçen biri aradı. Şaban bey orada mı diyor🤷Yok diyorum. Waillant kombiye bakacağız diyor🤷Sonra başka numara aradı yine kombiyi ve Şaban beyi soruyor 🤦Yok dedim başka bir numara aradı😁Bizim kombi bile Waillant değil kardeşim aramayın dedim🤣Bir daha aramadılar:KK70:
Beni de geçen akşam geç saatte bir kurye aradı. Diyor ki siparişinizi getirdik siz çağlar kent sitesinde oturuyordunuz değil mi diyor.😁

X