Tatlı Tarifi Kolay ,Pratik,Lezzetli Şerbetli Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Şerbetli Tatlı Tarifleri'' hangileridir? (3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    503
  • Anket Kapalı .
Öyle tabii .. bizim mevzular fındık kabuğunu doldurmuyor, babama kızıp gelip bana catip duruyor, şamar oğlana döndüm artık. Kaç yaşındayım benim de çocuğum var insan neden çocuğuna bunu yapar anlamıyorum yaa.
Eşim de bıktı artık, sen ne dersen o asla anlamayacak boş biri diyor artık ona da bir şey diyemiyorum. Eskiden alttan alır yok öyle değil kendini ifade edemiyor falan der geliştirildim artık onuda yapamıyorum çünkü adam kendi gözleriyle görüyor her şeyi.
Önümüz bayram ne yapacağımı şaşırdım.
Allah kolaylık versin canım cidden işin zor🤦
Ben seni çok iyi anlıyorum 🤷
Biz arada hala eski konulardan dolayı ve kardeşimden dolayı atışıyoruz🤦

Hadi anlat anlat :KK70:
Yine bir avm nin eğlence merkezinde çalışıyorum bir oyuncak operatörlüğü biri kredi yükledi binmemiş dedim boşa gitmesin ben bir deneyeyim🤣🤣ben oyuncağın içindeyim böyle üç boyutlu birşey müdür geldi her yerde beni arıyor oyuncak tek başına çalışıyor nerde bu kız falan , sesim de gitmiyor :KK70: :KK70: :KK70: Eğildim büzüldüm içinde beni görmeden gitsin oyuncak dursun da kimse görmeden çıkayım diye 🤣

Allah kolaylık versin canım cidden işin zor🤦
Ben seni çok iyi anlıyorum 🤷
Biz arada hala eski konulardan dolayı ve kardeşimden dolayı atışıyoruz🤦
Ne var normal anneler gibi olsalar. Arada tartışma olur da küsmek zorla özür dile demek ne biliyim bana vicdansızlık gibi geliyor. Mevzuda gelmis bana diyor ki sen dün bana trip attın.
Orta da olay yok akşama kayinbabama yemeğe gidiyoruz zaten niye trip atiyim derdin ne.
Anlamıyor yahu yoksun. 🤷‍♀️
Bana ders olsun da evlatlarıma böyle yapmayım.

Ne var normal anneler gibi olsalar. Arada tartışma olur da küsmek zorla özür dile demek ne biliyim bana vicdansızlık gibi geliyor. Mevzuda gelmis bana diyor ki sen dün bana trip attın.
Orta da olay yok akşama kayinbabama yemeğe gidiyoruz zaten niye trip atiyim derdin ne.
Rabbim ferahlık versin, tez zamanda mükafatını da versin inş canım kirmizilim beybim🥰🤩😍🍒🍒🍒😘

Bugün temizlik yaptık hatta hala bitmedi.
Çok garip ve buruk birgün oldu yine🥺
Buraya alışır mıyım acaba🥺
Benimseyemiyorum. Kendi toz bezimi bile arıyorum🥺
Ne zaman geçer🥺
haklısın tatlım istenerek alınan bir taşınma ve yer değiştirme kararı değil. ama şu an şartlar bunu gerektiriyor ve zamanla daha çok benimseyeceksin. kendi eşyalarını araman çok normal. ama bu yenilere de alışacaksın.
Burası benim evlendikten sonra altıncı evim:)
Hiç bu kadar zor olmamıştı 😔
😞

Benim buradan kazandığım ödülü başka biri teslim almıştı kadın da o gün kargo bekliyormuş adam atmış gitmiş kadın açınca farketmişti bana mesaj atmıştı :KK70: Kargonuzbende kusura bakmayın böyle böyle oldu diye gidip kadından aldım somra kargomu
2 hafta önce trendyoldan bir ayakkabı aldım ama beğenmedim iade edeceğim aynı zamanda gardropstan ürün sattım aynı gün ikisi için de kargoya gidecektim. Ben çarşıya gitmeye üşendim babama dedim ki sen halledebilir misin ben gitmek istemiyorum dedim tamam dedi. Poşetleri eline verdim gönderdim. Sonra beni aradı gardrops için ipariş kodunu söyle diye söyledim telefonu kapattım. Sonra aklıma ayakkabı geldi geri aradım ayakkabıyı iade etmeyi unutma dedim ne ayakkabısı dedi 😑 E sarı poşette ayakkabı vardı onu iade edecektin dedim,e ben az önce o poşeti verdim gardrops üzerinden gönderilecek diye demez mi😂😂 koş dedim onu geri al pembe poşeti ver. Ucuz atlattık.

Yine bir avm nin eğlence merkezinde çalışıyorum bir oyuncak operatörlüğü biri kredi yükledi binmemiş dedim boşa gitmesin ben bir deneyeyim🤣🤣ben oyuncağın içindeyim böyle üç boyutlu birşey müdür geldi her yerde beni arıyor oyuncak tek başına çalışıyor nerde bu kız falan , sesim de gitmiyor :KK70: :KK70: :KK70: Eğildim büzüldüm içinde beni görmeden gitsin oyuncak dursun da kimse görmeden çıkayım diye 🤣
Yaaaa ama çok güzel çok eğlenceli buuuuu :KK70: :KK70:
Benim arkadaşım da markete çıkış kapısından girmeye çalışıyordu😂Birde kapıya omzuyla abanıp açmaya çalışıyordu.ajsjsha
Arkadaşında ben gibi körse demek garibim:KK70:
Camı okadar güzel temizlemislerki kapı açık gibiydi valla içindeki insanların bakisini unutamiyorum:KK70:

Umarım biz öyle olmayız🥺

X