Tatlı Tarifi Kolay ,Pratik,Lezzetli Şerbetli Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Şerbetli Tatlı Tarifleri'' hangileridir? (3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    503
  • Anket Kapalı .
Akşam çocuklarıma unutunca anca yazarım. Annemle kavga ediyorum daha mesajlaşarak. Dua edin bana olur mu vallaha çok zoruma gidiyor kaldıramıyorum artık. Allah ona akıl fikir adalet ihsan etsin, daha ne diyim ki.
Rabbim kolaylık versin canım
Hiç üzülme birgün her şey değişiyor
Emin ol seni anlayacağı gün gelir

Kendi kendime neye gülüyordum şimdi mutfakta oturmuş .Okul yıllarında boyner de işe girmiştim elit bir semtte aşko kuşko bir hanımefendi geldi daha ilk günlerim markaları pek bilmiyorum ağzının içinde birşeyler geveledi bunlar nerde diye
Benim anladığım :Alarko Kombi
Onun demek istediği :Abercrombie

Haykırdım ahahahahaha aşko yaaaa

Aşko ya

Rabbim kolaylık versin canım
Hiç üzülme birgün her şey değişiyor
Emin ol seni anlayacağı gün gelir
Mümkün değil gelmez. O bu kafayla dünya yıkılsa benden bilir. Artık tek istediğim huzur içinde ondan uzak yaşamak.
Beni evlatlıktan reddetse de kurtulsam diyorum yemin ederim.

Ay aşko

Mümkün değil gelmez. O bu kafayla dünya yıkılsa benden bilir. Artık tek istediğim huzur içinde ondan uzak yaşamak.
Beni evlatlıktan reddetse de kurtulsam diyorum yemin ederim.
Canım ben bundan 6 ay öncesinde annemle bir yıl konuşmadımve biz şimdi birlikte oturuyoruzO bana ben ona mecburuz.
Ben susuyor muyum bazı şeyleri kabul ediyor muyumTabi ki hayırAma Rabbim ne yapsan bir yol buluyor.
Asla olmaz dediğimiz her şeyi yapıyoruz. Mümkün değil deme sakın

Beni de geçen akşam geç saatte bir kurye aradı. Diyor ki siparişinizi getirdik siz çağlar kent sitesinde oturuyordunuz değil mi diyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…