Tatlı Tarifi Kolay ,Pratik,Lezzetli Şerbetli Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Şerbetli Tatlı Tarifleri'' hangileridir? (3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    503
  • Anket Kapalı .
Zevkler tartışılmaz zerre 🤣🤣
Benim kocam da kalem ve ayraç almış kutulu, üzerine de isimlerimizi yazdırmış, açıkçası ben kendi ismim soy ismim tek olur sandım. Görünce bir hayal kırıklığı yaşamıştım, niye kullanmıyorsun diye soruyor bir de

Benim kocam da kalem ve ayraç almış kutulu, üzerine de isimlerimizi yazdırmış, açıkçası ben kendi ismim soy ismim tek olur sandım. Görünce bir hayal kırıklığı yaşamıştım, niye kullanmıyorsun diye soruyor bir de
Hani evlisiniz ya belki ondan şey etmiştir ajsjsjsj

Bana da bıçak almıştı eşim üzerinde ikimizin isimleri ve mutfağı yazıyordu neyseki özel gün hediyesi değıldı

Karcı kocanın birbirine zoğum günü hediyesi alması yasaklansın!

X