Tatlı Tarifi Kolay ,Pratik,Lezzetli Şerbetli Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Şerbetli Tatlı Tarifleri'' hangileridir? (3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    503
  • Anket Kapalı .
İyiler canım ama kızlar üzülüyorlar. Çevreleri, arkadaşları, düzenleri artık yok. Burada ortam edinemediler. Derslere bir ay ara verdiler. Gittikleri kurs ayt yi bitirdi. Bunlar bitiremedi. Motivasyon bayağı düştü. Ama yapacak bir şey yok 🤷
Eşim iki gün önce geldi🤗bir hafta izinli sonra tekrar dönecek:)
Hayat devam ediyor. Elbet bu zorluğun bir mükafatı olacak🤲
Kızlar kaç yaşında nevosum yksye mi hazırlanıyorlardı

Canım başlarda çok üzülüyordum. Ama şimdi evim yıkılmış, eşyam gitmiş hiç umrumda değil🤷Tek derdim eşimin bizimle olmaması, kalacak yerinin olmaması ve aile birliğimizin bozulmuş olması🥺Ondan eşimin yanımızda olması beni çok mutlu etti🤗
Yarın ölmeyeceğimizin garantisi yok. Ondan bazı şeyleri akışına bıraktım🥺

Yaşamayan anlamıyor dışarıdan konuşması kolay oluyor 🥺Bazıları anlamıyor🤷
Yaşadığımız şeyler kolay değil 🤷Ama geçecek 😏
Ilk başta olayın şokuyla insan üzülmez mi, biz bile ekrandan izlerken gerçek değildir ya simülasyon görüntü olmalı bu diye dua ederek izledik, yaşayanları düşünemiyorum bilee.
İnşallah eski aile düzeninizide kurarsınız zamanla, eşinde hep yanınızda olur :KK200:
Bu arada tarifler ne durumda tamamlandılar mi daha gelecek var mı?

Canım başlarda çok üzülüyordum. Ama şimdi evim yıkılmış, eşyam gitmiş hiç umrumda değil🤷Tek derdim eşimin bizimle olmaması, kalacak yerinin olmaması ve aile birliğimizin bozulmuş olması🥺Ondan eşimin yanımızda olması beni çok mutlu etti🤗
Yarın ölmeyeceğimizin garantisi yok. Ondan bazı şeyleri akışına bıraktım🥺

Yaşamayan anlamıyor dışarıdan konuşması kolay oluyor 🥺Bazıları anlamıyor🤷
Yaşadığımız şeyler kolay değil 🤷Ama geçecek 😏
Çok ağır ve zor bir şey, tek teselli insanın sevdiklerinin yaşıyor olması, dediğin gibi her şeyin bir sebebi var, daha güzel yarınlar için bazı şeyler 🙏🏻❤️

Ilk başta olayın şokuyla insan üzülmez mi, biz bile ekrandan izlerken gerçek değildir ya simülasyon görüntü olmalı bu diye dua ederek izledik, yaşayanları düşünemiyorum bilee.
İnşallah eski aile düzeninizide kurarsınız zamanla, eşinde hep yanınızda olur :KK200:
Bu arada tarifler ne durumda tamamlandılar mi daha gelecek var mı?
Tevekkül ettim canım 🥰
İnşallah canım benim sağ ol 🥰
Bir, iki tane kaldı canım 🥰

İyi canım ,evdeyim genelde 😊 senin nasıl geçti çeteyle ?😄
Ya sorma benim kız tanıdık tanımadık gittiğimiz her evde bütün odaları gezip tüm taki tokaları sağına soluna takip 'aayyyy' dile dolandı ortalıklarda.
Binaya yeni birisi taşındı onlara gittik orada bile aynı yaaa, insan bir çekinir ilk kez görmüşsün insanları bir otur diyorum yok.
bir de kendince yöntem bulmuş, ben kulağımda tutuyorum ya kaçmasın diye o da 'Çiş geldi' diyip öyle kaçıyor sıpa.

Maşallah Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin 🙏🏻❤️
Daha küçükler haklarında hayırlısı olsun, olmadı seneye tekrar girerler, ama umarım kazanırlar 🥰
Ne istiyorlar? 😍
İnşallah canım 🥰
Aslında sayısalcılardı. Matematik istiyorlardı. Ama tm ye geçecek gibiler. Nasip artık 🤷
Tüm planlar bozuldu😏

İnşallah canım 🥰
Aslında sayısalcılardı. Matematik istiyorlardı. Ama tyt ye geçecek gibiler. Nasip artık 🤷
Tüm planlar bozuldu😏
Nasip kısmet düzenleri bozuldu normaldir zaten vakti gelince iyice düşünür plan yaparlar, Rabbim ayaklarına taş değdirmesin🥰🙏🏻

Ya sorma benim kız tanıdık tanımadık gittiğimiz her evde bütün odaları gezip tüm taki tokaları sağına soluna takip 'aayyyy' dile dolandı ortalıklarda.
Binaya yeni birisi taşındı onlara gittik orada bile aynı yaaa, insan bir çekinir ilk kez görmüşsün insanları bir otur diyorum yok.
bir de kendince yöntem bulmuş, ben kulağımda tutuyorum ya kaçmasın diye o da 'Çiş geldi' diyip öyle kaçıyor sıpa.
Çete diye boşa demiyorum bak 😅

X