Tatlı Tarifi Kolay ,Pratik,Lezzetli Şerbetli Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Şerbetli Tatlı Tarifleri'' hangileridir? (3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    503
  • Anket Kapalı .
Hayırlı bayramlar 🌹
Wilma11 Wilma11 tatlını yapacak mısın 🤗 🥰
Yarın inşallah kızımın 23 nisan gösterisi var eve geçince yapcam
Bu aralar bayram çok zor geçiyor 😑
Kaynana görümceyle köyde geçirdik
Ama konuşmadık
Umrumda degil
Takmasam iyiyim sonra Allahtan eşim 5 te aldı eve biraktı en az 3 saat durduk iyi oldu😬😬

Yarın inşallah kızımın 23 nisan gösterisi var eve geçince yapcam
Bu aralar bayram çok zor geçiyor 😑
Kaynana görümceyle köyde geçirdik
Ama konuşmadık
Umrumda degil
Takmasam iyiyim sonra Allahtan eşim 5 te aldı eve biraktı en az 3 saat durduk iyi oldu😬😬
Tamam canım nasıl istersen 🤗🥰
Allah kolaylık versin 😏

Haklısın ne diyebilirim ki aklıma geldikçe ben bile perişan oluyorum burada, kendimi hayal ediyorum acaba nasıl olurdum bu bayram, nasıl geçirirdim.. sonra nasıl yardımcı olabilirim diyorum ama aklıma da yapacak bir şey de gelmiyor..
Nasip canım 🥰
Her şeyin bir sebebi vardır🤗
Rabbim sonunu güzel eylesin 🤲

Aminnnnn
Her şey sınav tabii önemli olan o sınavı bile Allah'tan geldi diyip en doğru şekilde verebilmek.
Çocuklar falan nasıllar? Eşin uzaktaydı sanırım gelebildi mi izinli olarak?
İyiler canım ama kızlar üzülüyorlar. Çevreleri, arkadaşları, düzenleri artık yok. Burada ortam edinemediler. Derslere bir ay ara verdiler. Gittikleri kurs ayt yi bitirdi. Bunlar bitiremedi. Motivasyon bayağı düştü. Ama yapacak bir şey yok 🤷
Eşim iki gün önce geldi🤗bir hafta izinli sonra tekrar dönecek:)
Hayat devam ediyor. Elbet bu zorluğun bir mükafatı olacak🤲

İyiler canım ama kızlar üzülüyorlar. Çevreleri, arkadaşları, düzenleri artık yok. Burada ortam edinemediler. Derslere bir ay ara verdiler. Gittikleri kurs ayt yi bitirdi. Bunlar bitiremedi. Motivasyon bayağı düştü. Ama yapacak bir şey yok 🤷
Eşim iki gün önce geldi🤗bir hafta izinli sonra tekrar dönecek:)
Hayat devam ediyor. Elbet bu zorluğun bir mükafatı olacak🤲
Çocuklar için yeni çevreye alışmak daha zordur tabii. Arkadaş edinmek öyle kolay değil ki 🤷‍♀️
En güzel mükafatı alın, aklıma geldikçe dua ediyorum sana ve herkese.
Dediğin gibi hayat devam ediyor insan bir şekilde bir yerden tutunmali.
Eşinin gelmesi seni nasıl mutlu etmiş, sanki bahsederken gözlerin ışıldıyormuş gibi okudum cümleni haha :KK36::KK48:

Çocuklar için yeni çevreye alışmak daha zordur tabii. Arkadaş edinmek öyle kolay değil ki 🤷‍♀️
En güzel mükafatı alın, aklıma geldikçe dua ediyorum sana ve herkese.
Dediğin gibi hayat devam ediyor insan bir şekilde bir yerden tutunmali.
Eşinin gelmesi seni nasıl mutlu etmiş, sanki bahsederken gözlerin ışıldıyormuş gibi okudum cümleni haha :KK36::KK48:
Canım başlarda çok üzülüyordum. Ama şimdi evim yıkılmış, eşyam gitmiş hiç umrumda değil🤷Tek derdim eşimin bizimle olmaması, kalacak yerinin olmaması ve aile birliğimizin bozulmuş olması🥺Ondan eşimin yanımızda olması beni çok mutlu etti🤗
Yarın ölmeyeceğimizin garantisi yok. Ondan bazı şeyleri akışına bıraktım🥺

Yaşamayan anlamıyor dışarıdan konuşması kolay oluyor 🥺Bazıları anlamıyor🤷
Yaşadığımız şeyler kolay değil 🤷Ama geçecek 😏

X