Tatlı Tarifi Kolay ,Pratik,Lezzetli Şerbetli Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Şerbetli Tatlı Tarifleri'' hangileridir? (3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    503
  • Anket Kapalı .
Mafya anacım bunlar ahahahaha😅
Ya işte ana baba ne ki çocuk ne olsun diyeceğim. Kocamı kasaya fiyat sormaya yolluyorum oyuncağı sevdim ben diyip ödeyip geliyor :olamaz: sanki kendi oynayacak
Geçende tutturmuş binanın tüm çocuklarını çağırıp film izleyelim diyor. Elimde bebek olmasa tamam çocuk 10dk anca bakıyor filme sonra canı sıkılıyor kaçıyor, hangisinin bebesine bakacağım bir de, bizim binada 9 tane çocuk var benimkiler haric. :KK47:
Bur kere hepsini çağırıp parti yaptık ama film ile aynı şey değil 🙈😅

Ya işte ana baba ne ki çocuk ne olsun diyeceğim. Kocamı kasaya fiyat sormaya yolluyorum oyuncağı sevdim ben diyip ödeyip geliyor :olamaz: sanki kendi oynayacak
Geçende tutturmuş binanın tüm çocuklarını çağırıp film izleyelim diyor. Elimde bebek olmasa tamam çocuk 10dk anca bakıyor filme sonra canı sıkılıyor kaçıyor, hangisinin bebesine bakacağım bir de, bizim binada 9 tane çocuk var benimkiler haric. :KK47:
Oyyy fenaymış senin bey ,3 bebenin var senin o zaman 🥲🥲😅😅

Hahahafafsfgsgs

Çok şükür canım, iyiyim. Arkadaşlarımla buluşmak için çıkacağım birazdan.😁

Sen nasılsın?🥰♥️
İyiyim bende ..evdeyim yarın okul var tatil modundan çıkmaya çalışıyoruz
2gundur eşim yamuldu 🙈 fıtık var çok fena onunla uğraşıyoruz

İyiler canım ama kızlar üzülüyorlar. Çevreleri, arkadaşları, düzenleri artık yok. Burada ortam edinemediler. Derslere bir ay ara verdiler. Gittikleri kurs ayt yi bitirdi. Bunlar bitiremedi. Motivasyon bayağı düştü. Ama yapacak bir şey yok 🤷
Eşim iki gün önce geldi🤗bir hafta izinli sonra tekrar dönecek:)
Hayat devam ediyor. Elbet bu zorluğun bir mükafatı olacak🤲
Rabbim yardımcınız olsun canım 🙏🙏🙏

X