Tatlı Tarifi Kolay ,Pratik,Lezzetli Şerbetli Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Şerbetli Tatlı Tarifleri'' hangileridir? (3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    503
  • Anket Kapalı .
Kalabalıktayken oyalanıyorsun yine, yalnız kalınca çok kötü hissediyor insan.
evet o da doğru tabi. akrabalar olunca iyi oluyor. yoksa insanlar artık eskisi gibi pek bayram ziyaretine gidip gelmiyor garip kalınıyor :KK43: bizimkiler de şehir dışına gittiler. bugün komşulardan gelen oldu o kadar. gerisiyle telefonlaştık, mesajlaştık 🤭 yarın da iki kapıya gideriz sonra zaten valiz hazırlayacağız.
dışarı da çıksan napıcaksın kös kös oturduk.

Gülsek de, hayata dönsek de, bu acının bir parçasıyız, bu yas hepimizin. Normal günlerde bu kadar acı vermiyor belki ama, bayramda seyranda çok yakıyor yüreği.

Ölenlerin mezarına gitmek istedim ama videoda görünce bile dayanamıyorum, dua ediyorum böyle uzaktan Rabbim hepsinin mekanını cennet eylesin..
hiç sorma oturdum instagramdan ben de o videoları izledim. hele adıyamanda bir anneni videosu. sanırım biri kız bir erkek iki çocuğu ve eşinin mezarlarıydı. hem ağlıyor hem de onlara aldığı siyah bayramlıkları baş uçlarındaki tahtalara geçirmeye çalışıyor :KK43:( gözlerim doldu 🥺🥺🥺

hiç sorma oturdum instagramdan ben de o videoları izledim. hele adıyamanda bir anneni videosu. sanırım biri kız bir erkek iki çocuğu ve eşinin mezarlarıydı. hem ağlıyor hem de onlara aldığı siyah bayramlıkları baş uçlarındaki tahtalara geçirmeye çalışıyor :KK43:( gözlerim doldu 🥺🥺🥺
Ayy of 🥺🥺😢😢

Bugün eşimin halasını aradım. Halasının oğlu, eşi, iki çocuğu enkazda kaldılar. Yani ne desem bilemedim, bayram kutlaması yapamadım. Biraz konuştum kapattım. Kiminle konuşsam cenaze ziyaretine gidiyoruz dediler. İlk bayramları herkesin😔
Teyzesi, teyzesinin oğlu;diğer teyzesinin torunları 🥺
Annemin eski evi yani benim gençliğimde oturduğumuz ev yıkıldı. Vefat eden komşularımız var. Bugün öğrendik. Meğer Elazığ depreminde orta hasarlıymış🥺Bile bile kendilerine mezar oldu😔
Mahallede kuaförümüz vardı. Kadın çok zor günler geçirmişti. Bir dönem yatalak kalmış. Depremde eşini ve bir çocuğunu kaybetti🥺Kendisi de tekrar yatağa düştü😔Böyle çok hikaye var🥺
Kimseye bir şey diyemiyorsun😔

X