Kocamın kız kardeşinden kurtulmak istiyorum…?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S*cc*n serisini tavsiye ediyorum kendisine, orda bu marifetlerin sonunu görür. Eve düşen yıldırım gibi hasbinallah.

Bende sizin gibi düşündüm saf kötülük bu . Ki bu platformda bunları konuşmak yasak . Çok cahilsin konu sahibi . Akıllı insan olsan olayı güzel yönetirdin . Görümcenle yarışı girmişsiniz . Kocanın maddi durumu iyi, geç kalmış gibi doğurmak ne git çalış

Ben anlamadım görümcenle derdinin tam olarak ne olduğunu. Net bişey yazmamışsın. Cok fena takmışsın, büyü falan diyorsun. Bence sende de sorun var.

Konu sahibinin bir uğraşı yok ki. Muhtemelen bütün gün evde totosunu büyütüp büyü kovalayan tipik cahil biri.

Yazınız bana hiç samimi gelmedi bide sayamadım kocam da kocam yazmışsın kaynanın görümcenin iylikleri dokunmus sana kına yapmışlar kaynanan sana bakmıs bazen bazı iyliklerin hatrı basit seylerini altan alıp güzellikle anlatman lazımdı kırıldığını sende görümcenden aşagı degilmişsin

Çaresiz olacak ne var ki bunda ?
Söylesin dursun, senin için önemli olan evinin içi yani. Mutluluğuna odaklan sen boşver görümceyi

Para yok, aileler kabul etmiyor zorlaya zorlaya evlenmişsiniz çok matahmış gibi sonunda karşı geldiği ailesi yüzünden dayak yemeniz de çok ironik Allah korusun. Kimse aileyle bozuşup her şeye rağmen evlenecek kadar kıymetli değil. İlk fırsatta yok sayılan siz olursunuz. Dayağa rağmen eşinize bayılıyorsanız ailesiyle iyi anlaşmaya bakın. Görümceyi kıskanmayı da bırakın.

Önce sakin olun sizinde uslubunuz çok yanlış
Anladığım kadarıyla aileniz hiçbir şey yapmamış ama eşinizin ailesi her şeyinizi yapmış
Öncelikle burası yanlış
Eğer aileniz yapmadıysa siz çalışıp 1 sene para biriktirip en azından kendi almanız gerekenleri alsaydınız
Bu görümceniz çok fenaysa size ne kına yapardı ne de yaptırırdı
Bi düğünle evlensinler derdi.
Eşinizden dayak yemişsiniz
Tek sorun görümce değil yani
Ve siz nasıl uslupla karşılık verirseniz o da aynı uslupla cevap verir
Bu arada aranızın kötüleşmesine sebep şeyler var ama düzgün yazmamışsın anlaşılmıyor
soru işaretleri var güncelleyip konunuzu boşluk bırakarak daha doğrusu sıraya koyarak yazın daha net cevaplar gelir

Ben garip bir şekilde anladım hepsini ama çözüm gelmedi aklıma. Yani ne desem bilemedim. Hep yanlış anlaşılmışsın gibi duruyor. Anlatırken burada bile yanlış anlaşıldığına göre durum buna benziyor. Eşinle sakin kafayla konuş durumu anlat önce. Görümcen için yuva yıkılmayacağını küçük çocuğunuz olduğunu falan söyle. Sen de biraz fazla dolmuşsun gibi geldi bana. Ortada bu kadar kavga edilecek boşanmaya varacak bir şey göremedim içi boş duruyor kavgalarınızın. Dayak kısmını tenzih ediyorum oraya dikkat etmemişim. Yani mevzunun içi çok boş değil mi ya

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…