Kocamın kadın iş arkadaşı ve evden kovması

Valla bütün gün çalışmışım eve gelmişim iki saat huzurlu zaman geçirmek için, onda da eşim kişisel hırsları ve kıskançlıklarıyla günümü zehir ederse kusura bakmasın 10 cocugumda olsa hayatımda yeri yoktur. Eşinizden ciddi şekilde özür dileyin. Affeder mi bilemem. Resmen cinnet sınırını zorlamışsınız laftan anlamamışsınız. Bu işin kadını erkeği yok bence aynısı başıma gelse ya ben çıkar giderdim ya da karşıdakini kovardım.

Bi bitmediniz. İş yerindeki kadını potansiyel tehlike olarak görmekten, o kadını kötü kadın yuva yıkan kadın konumuna sokmaktan bıkmadınız.
Sözüm sizin gibi düşünen tüm kadınlara.
Kocalarınız için ölmüyoruz bunu bilin. Kocalarınız harika insan, harika yakışıklı, uğrunda ölünesi değil. Mesaj atan kadında öyle kadın değil. Örümcek fikirlerinizi bırakın artık. Kocalarınız o kadar aptal mı ki bir mesaja tav oluyor.
Akşam mesaj attı diye kadını hır gören, kadını ayıplayan, kadını hatalı bulan zihniyetleriniz batsın.
Yeter yahu. Güvenmediğiniz adamla evli kalmayın.
Artık burada saçma sapan şekilde mesai arkadaşlarının bu pozisyona sokulmasına ifrit oldum.
30 yıldır aynı odada üstelik aynı erkekle çalışıyorum. Eşiyle samimiyim arkadaşım da eşimle samimi. Bizde arkadaşımla samimiyiz. Daha dün akşam WhatsApp tan 100 ün üzerinde mesajlaştık.
Şunu kafanıza koyun niyet önemli. Kocanız sizi aldatacaksa siz onu danışa koysanız gene aldatır.
Cidden sabahın köründe sinirlendim yahu.

Bu linkten uye olun 1 saat gibi kisa surede 150dolar kazanabilirsiniz.Yapmaniz gereken reklam kodu uretmek bu kadar basit.Bol kazanclar

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence kizin msj atmasi iyi olmus hic degilse aralarindaki diyalogu ve samimiyet derecesini gordunuz bu muhabbet ertesi sabah gule oynaya da yapilabilirdi. Esinizi kiskanclik konusunda fazla bogmayin bir sey olacagi yoksa da sayenizde olur. Bende cok kiskanctim ama yeni yeni dizginliyorum sizde deneyin

Öncelikle herkese iyi geceler..
Kalbim artık bedenime sığmıyor, öylesine kırgın, öylesine mutsuzmki..
Benim hatalarım da vardır elbet ama bu kadarını hak etmedim ben.
Eşim özel bir şirkette kurallar ı olan bir yerde çalışıyor.
Bizden ortalama 4-5 yaş küçük bir kız ile aynı yerde çalışıyor sürekli ikisi aynı yerde büyük bir oda düşünün gelen giden oluyor bunlar ikisi yan yana masa da..
Nyse bu kıza Ayşe diyeyim.
Ayşe bugun erken çıkmış üç gbi eşim de tam o sırada çıkacakmış Ayşe ye beni durağa bırakır mısın Ayşe de tamam abi demiş eşimi bırakmış.
Eşim eve geldi yemeğimiz falan yedik derken akşam 8 de Ayşe den msj geldi
Abi aramı övdn arabam arıza yaptı yaptı yazmış bende bişey demedim ne ara övdn falan diyince beni durağa bıraktı dedi tabi ben sinirlendim ama belli etmedim.
Eşim msj attı cana geleceğine mala gelsin geçmiş olsun yazdı.
Sonra Ayşe bida msj attı işte şöyle oldu araba yağ yaktı vs hatırlamıyorum orasını eşime cevap yazma dedim oda ayıp olur ne var bunda son kez yazıyorum dedi geçmiş olsun yazdı daha msj gelmedi sanırım yada bilmiyorum..
Bende tavır yaptım ne ara bu kadar samimi olundu akşam msj atmalar falan diye çıkştm eşim ilk önce sakince güzelce anlattı ama ben yine bağırdım kızdım surat astım.
Eşimde msjlar ı sildi niye sildin dedim yanımdaydn zaten gördün dedi olsn tam okumadım diye dha da kızınca oda bağırdı çağrıd.
Oda gtti bende odaya gittim ortalığı yıktım ve olan oldu bana sktr gt dedi kızlar ben Bu lafı duyunca deli ye döndüm hemen valizi mi toplayıp oğlu mu almadan bırakıp gittim o sırada annemi aradı beni rezil etti kızınızı alın bilmem ne..
Sonra ben otogardayjen aradım oğlumu getir onsuz gidemem dedim tamam dedi..
Oğlumu gtrdi ve ben orda aptallık edip arabaya bindim valizi koydum sorna eve döndük şimid bana gitseydin ne oldu güveniyorsn bana gideceksin bu evden diyor..
Kızlar ne yapayım sizce ne olur güzel mantıklı yorumlar yapın kafam karmaşık gitmek istiyorum ama o an gidemiyorum bilmiyorum..
Babam da beni arayıp gelme evde dur ben konusurm eşinle dedi sanırım onunda etkisi oldu..
Ne yapım kızlar.
Ayşe yle başka bir şeyini görmdm ama sinir oldum bilemiyorum
Ben sizi asiri buldum, ne yapmış kiz inanin anlamadım. ?Ben de evli bi arkadasimi durağa vs birikirim, keza esimde birakabilir, demek ki araba iyi vs dendi, esiniz inince ariza verince o da araba bozuldu diye mesaj attı. bunda ne var. hem ayni odada bir erkek bir kız arkadas calisinca ne oluyor onu da anlamadım..bu kadar tepki asiri

Siz bu şekilde davranarak eşinizin sizi aldatma ihtimalini ortadan kaldırmadınız. Neyi önlediniz kendinizce?

Neden eşinize güvenmiyorsunuz. Burada okuyorum yüzde yüz güvenme diyorlar. Dışarıdaki insana güvenme ama eşine neden güvenmeyesin ki. Neden güven vermeyen biriyle evleniyorsunuz? Fıtratında sadakatsizlik olan insan elbet bir gün yaptıklarıyla yüzleşecek ama ya sadık biriyse? Bu ihtimal neden yokmuş gibi davranılıyor. Eşim bana durup dururken güvenmeyip izlese, telefonumu kurcalasa, benden şüphe duysa ben çok üzülürdüm. Kahrolurdum. Erkektir yapar denmez ki. Erkek diye namus kavramı yok mu? Kendince onuru yok mu? Ha yoksa diyorum ya bir şekilde ortaya çıkar. O zaman sizin ne utanacak ne kaybedecek bir şeyiniz olur. O sadakatsizlikle kaybeden hep aldatan taraf olur. Eşinize güvenin önce. O kızın karakterini kesin olarak bilmeden neden iftira attınız? Koca avcısı muamelesi yaptınız? Güvenmeyin kıza ama bu şekilde itham edip art niyet aramak hoş değil. Ben inançlı biriyim. Önce Allaha emanet. Sonra eşime ve bana emanet evliliğim.

Şüphelendiğiniz durumda bağırıp kavga çıkarmak sadece olayın üstünü örter. Bir durum varsa bile gizlendi konu kapandı. Şimdi mevzu küfür edilmesi bile değil farkındaysan o evde. Mevzu evi terk etmen eşiniz açısından. Benim yöntemim kendimi bir odaya kapatıp düşünmek. Sonra biraz sakinleşince kahve yaparım kendime. Daha da sakinleşirim. Sonra eşime gel konuşalım derim. İçimden gelirse ona da kahve yaparım ama o tabi keyfime kalmış :)

Erkeklerin genel zaafıdır arabalar. Övmesi kızla ilgili bir durum değil. Sadece arabayı beğenmiş o kadar. Mesajları da uzatmamış zaten ama ben çok çok uzattım. Nacizane tavsiyem eşinize gidip küfürler yüzünden kırıldığınızı , işin oraya kadar gelmesine çok üzüldüğünüzü, kendisini sevip güvendiğinizi vs söyleyin. Tepkinin o saatte densizce mesaj atan kız yüzünden olduğunu söyleyebilirsiniz. Kavgayı başlatıcı tepkiniz ve uzattığınız için özür dileyin ama küfürleri için de affedemediğinizi çok incindiğinizi kibarca (eşinizi en iyi siz tanırsınız anlayacağı şekilde) anlatın. Gelip onunda abarttığı için özür dilemesini bekleyin. Kovulmak çok gurur kırıcı olsa da başta onun gururunu kıran sizsiniz. Karşılıklı onarın kırıklarınızı.

Buraya kadar okuduysanız tebrik ediyorum. :dondurma:Toparlarsak önce eşinize güvenin Yaparsa onun hatası olur dünyanın sonu değil. Tanımadığınız kadınlara çamur atmayın. Kendinizi geliştirebilirsiniz. Kimseyi kendinizden üste görmeyin. Umarım düzeltirsiniz durumu.

Öncelikle herkese iyi geceler..
Kalbim artık bedenime sığmıyor, öylesine kırgın, öylesine mutsuzmki..
Benim hatalarım da vardır elbet ama bu kadarını hak etmedim ben.
Eşim özel bir şirkette kurallar ı olan bir yerde çalışıyor.
Bizden ortalama 4-5 yaş küçük bir kız ile aynı yerde çalışıyor sürekli ikisi aynı yerde büyük bir oda düşünün gelen giden oluyor bunlar ikisi yan yana masa da..
Nyse bu kıza Ayşe diyeyim.
Ayşe bugun erken çıkmış üç gbi eşim de tam o sırada çıkacakmış Ayşe ye beni durağa bırakır mısın Ayşe de tamam abi demiş eşimi bırakmış.
Eşim eve geldi yemeğimiz falan yedik derken akşam 8 de Ayşe den msj geldi
Abi aramı övdn arabam arıza yaptı yaptı yazmış bende bişey demedim ne ara övdn falan diyince beni durağa bıraktı dedi tabi ben sinirlendim ama belli etmedim.
Eşim msj attı cana geleceğine mala gelsin geçmiş olsun yazdı.
Sonra Ayşe bida msj attı işte şöyle oldu araba yağ yaktı vs hatırlamıyorum orasını eşime cevap yazma dedim oda ayıp olur ne var bunda son kez yazıyorum dedi geçmiş olsun yazdı daha msj gelmedi sanırım yada bilmiyorum..
Bende tavır yaptım ne ara bu kadar samimi olundu akşam msj atmalar falan diye çıkştm eşim ilk önce sakince güzelce anlattı ama ben yine bağırdım kızdım surat astım.
Eşimde msjlar ı sildi niye sildin dedim yanımdaydn zaten gördün dedi olsn tam okumadım diye dha da kızınca oda bağırdı çağrıd.
Oda gtti bende odaya gittim ortalığı yıktım ve olan oldu bana sktr gt dedi kızlar ben Bu lafı duyunca deli ye döndüm hemen valizi mi toplayıp oğlu mu almadan bırakıp gittim o sırada annemi aradı beni rezil etti kızınızı alın bilmem ne..
Sonra ben otogardayjen aradım oğlumu getir onsuz gidemem dedim tamam dedi..
Oğlumu gtrdi ve ben orda aptallık edip arabaya bindim valizi koydum sorna eve döndük şimid bana gitseydin ne oldu güveniyorsn bana gideceksin bu evden diyor..
Kızlar ne yapayım sizce ne olur güzel mantıklı yorumlar yapın kafam karmaşık gitmek istiyorum ama o an gidemiyorum bilmiyorum..
Babam da beni arayıp gelme evde dur ben konusurm eşinle dedi sanırım onunda etkisi oldu..
Ne yapım kızlar.
Ayşe yle başka bir şeyini görmdm ama sinir oldum bilemiyorum
Bence aşırı abartmışsınız. Ben de özel bir şirkette çalışıyorum. Benimle yaşıt ve ya benden 4-5 yaş büyük erkek evli ya da bekar arkadaşlarım var. Eşim de tanır arkadaşlarımı. Beni de bazen gideceğim yere bırakırlar. Araba bendeyse ben onları bırakırım. Saçma olmuş tavrınız.

Bilmiyorum aşşalık kompleksi yaşıyorum sanırım çalışıyordm bebek oldu işten çıktım bir işim yok
O kız öyle güzel bir konumda ki hep hayallerimde olan.
Ve araba kullanıyor ben hala korka korka otomatik vites i ancak
Bu konuyu eşine karşida ki kadını ovmeden kendin üzerinden konusmalisin.Kendini çalışma hayatını bıraktığın için köşeye sıkışmış, eğitimini aldığı işi bir daha yapamayacak gibi hissettiğini ,bu duyguların o akşam ki tepkilerine yön verdiğini ,sonrasında evden kovulunca da kendini "fedakarlık yapan ama sonra çöp gibi kenara atılmis gibi(ya da ne hissediyorsan)hissettiğini" anlatabilirsin."Ben seni çok seviyorum galiba bundan da biraz cildirdim ama galiba tek tarfliymis " diyip azcik alt dudağı bukebilirsin .İnan bana eşinin de zaman zaman yaşamak istediğim hayatı yaşıyor dediği bekar erkek arkadaşları oluyordur.Hem sorumluluklardan dolayı bunaliyor,hem de sizi evde onu karşılarken görünce mutlu oluyordur.Her tercih bir vaz gecistir,bu ikiniz için de geçerli.Bayanin mesajına gelince; Eşim erkek egemen bir ortamda çalışıyor.Ama bayan ve bekar iş arkadaşlarından bana börek gönderen de oldu,evinin kapısını acamadigi için eşimin yardım ettiği de,gidip bozulan arabasına yardım ettiği is arkadasi da oldu.Belki bayan o esnada yardım istemek için de arayabilirdi.Bekar bir kadın olarak yaşamak bazen çok keyifli olmuyor ,yardıma ihtiyacın oluyor ama karşı cinse de yanlış bir mesaj vermek istemiyorsun.Bu sefer güvenilir ve eşinin de daha anlayışlı olduğunu düşündüğün kişiden yardım istiyorsun .

Banada çok absürd gelmedi. Neticede bunlar iş arkadası eşin de kızı bırakabilirdi. Yani yanlış birşey göremedim boşuna alevlenmişsin.

Ama sonradan eşinin yaptıkları da doğru değil, sktr git demesi ve aileni arayıp kızınızı istemiyorum demesi çok büyük bir terbiyesizlik yapmış.

ne kadar saçmalamışsınız yaa..tüm gün beraber çalışan insanlar ,işten çıkınca düşmanmı olsun eşler kıskanıyo diye..gayet insani şeyler eşini bırakmasıda,mesaj atmasıda..şu kocalarıda hint kumaşı sanıp yere göğe sığdıramıyosunuz ya pess..

Ben bi arkadaşımızla 1,5 yıl işe gidip geldim ve karışı bir gün olsun problem çıkartmadı. Karısıyla da arkadaş olduk. Tayin istedi gitti hala görüşüyoruz.çocukların videolarını çeker atar muhabbet ederiz karısını sorarım. Epey bi abartmışsınız. Eşinize saygısızlık olmuş.

Çok çok abartmışsınız.benimde arabamla gidiyorum işe .yeri geliyor durak degil evine kadar bırakıyorum iş arkadaslarımı ne var bunda.mesaj atmasına kızdım demişsinizde.niyeti bozuk olan insanlar zaten o saatte sizinde görme ihtimalinizi bile bile ne mesaj atar nede okur.kaldıki yazdıklarındada bişey yok.bence esinizin gönlünü alın.böyle bişe içinde evden birdaha cekip gitmeyin.

Çok fevri davranmışsınız.
Yaptığınız davranışın sorumluluğunu alamayacaksanız hiç o davranışa girmeyeceksiniz.
Gitmek sonra geri gelmek nedir.Hemde çocuğu bırakıp.
Onun da küfürü yanlış.
Ben de sırf erkeklerin çalıştığı bir ortamda çalışıyorum.Bir tane bayan yok benim dışımda.
İş çıkışı kahve içmeyede gidiyoruz.Gerekirse mesajlaşıyoruzda.
Bilmiyorum eşleri,sevgilileri bana diş biliyormu ama kendine güvenen,eşine,ilişkisine güvenen insan şüphe duymaz bana göre.
Kimse size geniş olun demiyor ama adam yanınızda size okutarak yapmış bunu.
Çok şüpheleniyorsanız gözlemlersiniz biraz.Ona göre hareket edersiniz.

Yapamayacağın sözün altına girmeyeceksin işte. Blöf yapiyim derken altından kalkamamışsın.
Neresinden tutsan elinde kalıyor.
Adam senin yanında mesaj yazmış gizli saklı bişey yok
Sakin davrandıkça abartmışsın
Evden çıkıp gitmişsin üstelik oğlunu almadan !!! İleride bunu koz olarak kullanır bence dikkat et.
Sonra gidememişsin paşa paşa geri dönmüşsün.
Yapılmayacak ne varsa yapmışsın.
Şimdi Napiyim diyorsun.

X