Kocamın kadın iş arkadaşı ve evden kovması

Allah aşkına çocuk musunuz?
Evet akşam kızın mesaj atması gereksiz olmuş ama alt tarafı durağa bırakmış.
Adam güzelce de konuşmuş açıklamış.
Rahatsız oldunuz diye mesajları silmiş.
Saklayacak bişeyi yok zaten mesajları kendiniz okumuşsunuz .
Daha hala adama tavır yapıp üstüne evi terketmişsiniz.
Blöf yaptığınız o kadar açık ki oğlumu getir bahanesiyle adamı yanınıza çağırmışsınız.
Ve beklenen son arabaya atlayıp eve dönülür.
Bütün bir gece itinayla zehir edilmiş olunur.
Adama üzüldüm ergen sevgililer bile yapmıyor sizin yaptığınızı.
Akşam akşam macera aramışsınız .
Bu arada bu tür ani çıkışları daha ciddi durumlara saklayın.
Allah vermesin birgün aldatılıp evi terkederseniz adam sizi nasılsa geri döner gelir diye ciddiye almayacak.
En son yapılacak şeyi en başta en gereksiz durumda yapmışsınız.
Uzattım, tek kelimeyle saçmalamışsınız.

Evet haklısınız rezillik diz boyu. Msjlar yanındayken atıldı okumaya zamanım olmadı bir iki saat sonra ver okumak istiyorum dediğim de silmişti

Bilmiyorum aşşalık kompleksi yaşıyorum sanırım çalışıyordm bebek oldu işten çıktım bir işim yok
O kız öyle güzel bir konumda ki hep hayallerimde olan.
Ve araba kullanıyor ben hala korka korka otomatik vites i ancak
Hep söylerim sen kendini sevmezsen, beğenmezsen kimse seni beğenmez .Ne güzel otomatik vites kullanıyormuşsun .benim kaç senedir ehliyetim var ama daha hiç kullanmadım. Daha bu konuyu açma derim ben. Esin neler olabileceğini gördü. Daha binmez de arabaya. Ama en ufak şeyde evden gitmeye kalkma. Sorun varsa en fazla ayrı odalarda oturun.

Eşiniz küfürlü konuşması haricinde sonuna kadar haklı.
Alt tarafı durağa kadar bırakıp,eşinize yardımda bulunmuş bir arkadaşını bu kadar hastalıklı birşekilde kıskanmanız hiç doğru değil.
Eşinize mesaj attıysa ne olacak ki? Eşinizin sadakat sınırları içinde arkadaşlarına mesaj atması için sizin izniniz de gerekmiyor?
Çok öfkeyle hareket eden birisiniz ve zararla oturursunuz.
Öfkeden o kadar gözünüz dönmüş ki çocuğunuzu bile düşünmeden onu unutarak evden çıkıp gitmişsiniz.
Öfke kontrolü ve kıskançlıklarınızı yenmek için bence yardım alın.

Evet çok fena gözüm döndü elimde patladı olay

Çok garipsiniz siz ve sizin gibi kadınlar, garip kelimesi bile çok hafif kalıyor durumunuza baktığımda. Kız abi demiş ABİ, siz ise 2 mesaj için evi terkediyorsunuz hayretle okudum yazınızı. Bilmiyorum evli olan erkekle bir kız arkadaşlık (normal arkadaşlık) edemez mi, bu kadar geri kafalı olmayın bence ve evli bayanlar şunu unutmayın o...... Olmadığı sürece hiçbir bayan evli bi erkeğe bakmaz

Çok abartmissiniz. Küfrü duyana kadar da zorlamissiniz. Kufredilmesine şiddetle karşıyim ama sizden gizlememis yaninizda yazmış. Bu kadar büyütülecek mevzu mu? Allah'ım bir de otogara kadar gitmeleri falan. Çok abartmissiniz çok. Bir şey varsa bile daha ortaya çıkaramazsiniz. Az politik olun. Bir bardak suda fırtına koparmayin.

Bu "Ayşe"lerde insanin sinirini bozuyor ben de olsam sinirlenirdim önemli bir durum degil iş ile ilgili bir durum degil ertesi gunu bekleyip soyleyebilirdi ya da hic soylemesin esinize ne? Bu kizlar da az degil evde huzursuzluk cikar mi diye dusunmeden rahatca yaziyorlar tabi bir de bu rahatligi veren erkekler de var... Bu konudan tamamen bagimsiz olarak sunu eklemek istiyorumki abi-kardes vs muhabbetleri oluyor diye kimseye de guvenmem.

Ortada can sıkılacak mevzu edilecek hıc bısey yokken nasıl da abartıp buyutmüşsunuz hayretler içinde okudum ben mı anlamadım acaba deyip bıdaha okudum yok valla mantıklı bı sorun bulamadım acaba sız kendinize dert mı arıyorsunuz ne var ortada ne kıskanılacak nede kızacak hıc bı durum yok yahu kız durağa bırakmış

Evet bende pişman oldum ama aslında durağa kadar bırakmak değil sonrasında msj atması hoşuma gitmedi ve eşime cevap yazma dediğim halde yazması

Benim bir de en delirdigim sey esinin hayat arkadasinin degil de elaleme ayip olmasini vs dusunup elalemi mutlu etmeye calismalari. Hele de erkekleree boyle bir yaranayim durumu var.

Fazla abartmissiniz eşiniz size güzelce açıklamış. Ayrıca bir gün mesaj atmış düzenli mesajlassa anlarim da . Adamı çileden cikarmissiniz. Bir de aklına karpuz kabuğu dusurmeye ne gerek var. Bu saatte niye mesaj atıyor falan diye sorgulayarak gereksiz yere acaba! Sorusu oluşturmuş oluyorsunuz adamın kafasinda.

Yine herkesin gereksiz kadına yüklendiği bir konu olmuş. Hırsızın hiç mi suçu yok yani? Tamam konu sahibinin tepkisi gereksiz olabilir de küfrederek evden kovma, çocuk gibi ailesini arayıp "Bunu evden alın" falan demek yakışır hareketler mi? Benim gözümde konu sahibinin eşi daha seviyesiz. Bana da biri öyle çektir git dese ben de çıkar giderim o sinirle. Sineye mi çekmesi lazım?

Yine herkesin gereksiz kadına yüklendiği bir konu olmuş. Hırsızın hiç mi suçu yok yani? Tamam konu sahibinin tepkisi gereksiz olabilir de küfrederek evden kovma, çocuk gibi ailesini arayıp "Bunu evden alın" falan demek yakışır hareketler mi? Benim gözümde konu sahibinin eşi daha seviyesiz. Bana da biri öyle çektir git dese ben de çıkar giderim o sinirle. Sineye mi çekmesi lazım?
Roller değişse tepkiniz aynı mı olurdu, çok merak ettim

Eşiniz küfürlü konuşması haricinde sonuna kadar haklı.
Alt tarafı durağa kadar bırakıp,eşinize yardımda bulunmuş bir arkadaşını bu kadar hastalıklı birşekilde kıskanmanız hiç doğru değil.
Eşinize mesaj attıysa ne olacak ki? Eşinizin sadakat sınırları içinde arkadaşlarına mesaj atması için sizin izniniz de gerekmiyor?
Çok öfkeyle hareket eden birisiniz ve zararla oturursunuz.
Öfkeden o kadar gözünüz dönmüş ki çocuğunuzu bile düşünmeden onu unutarak evden çıkıp gitmişsiniz.
Öfke kontrolü ve kıskançlıklarınızı yenmek için bence yardım alın.
Bana konu sahibinin çocuğu bırakması unuttuğundan değil de, eşini yanına çağırmak için bahane gibi geldi açıkçası.

Bu arada konu sahibi abartmış da abartmış. Kıskançlığın bile adabı olmalı. Akşam akşam aksiyon aramış sanırım.

Geçmiş olsun. Üzücü durumlar yaşanmış. Fevri düşünüp kararlar almak kötü sonuçlar doğuruyor.

Olan olmuş. Bir kaç gün bekleyin, ortalık durulunca , hiç bir adamın öfkeden kudursa bile hayat arkadaşını kovması hele böyle edepsizce bir kelime ile bunu yapması çok incitici , bunu anlatın eşinize.

Ve gitmemiş olup arabaya binmenize karşı hala onur kırıcı konuşması da hiç erdemli bir davranış değil, bunu da anlatın eşinize.

Hayat arkadaşları birbirinin onurunu , kalbini , saygısını korumak zorunda.

Bir daha böyle kıskançlıklar yaşadığınızda , içinizde tutun. Hem kendinizi düşürmemiş olursunuz hem de eşinizin aklında olmayanı sokmamış olursunuz aklına.

Evet haklısınız rezillik diz boyu. Msjlar yanındayken atıldı okumaya zamanım olmadı bir iki saat sonra ver okumak istiyorum dediğim de silmişti

Anlıyorum bi anlık öfkenize yenilmişsiniz.
Hatanızın da farkındasınız buna eminim.
Ama ne mutlu size ki hesap sormaya kalktığınızda sanane be sana açıklama mı yapacağım diyip arkasını dönüp yatan bi eşiniz yok. Size değer verdiği üzülmenizi kırılmanızı istemediği için oturmuş güzel güzel konuşmuş siz biraz uzatmışsınız.
Bazen elimizdekilerin kıymetini bilmemiz gerekiyor.
Evliliğinizi boyle gereksiz kaprislerle yıpratmayın.
Onun da küfür etmesi evet hiç olmamış karşılıklı hatalarınız var konuşup telafi edin.

Evli kadınların gözünde biz bekar kızlar nasıl görünüyoruz acaba:işsiz:
"kocamı elimden alabilir"
"av peşinde belli, ben kocama sahip çıkayım en iyisi"
"bekar bi kızın kocamla ne işi olabilir kesin gözü var kocamda"
"iş arkadaşı mı, bayandan iş arkadaşı mı olur. Niye bayanlarla arkadaşlık etmiyorda benim kocamla konuşuyor.... Yok yok niyeti belli"
" akşam akşam mesaj attı kocama, ben okudum garip bi durum yok gibi mesajlarda ama yinede ben bi ortalığı yıkayım nolur nolmaz"

Kızlar akıl sağlığınıza mukayet olun :işsiz::işsiz::işsiz:

X