Kocamın kadın iş arkadaşı ve evden kovması

Adamın aklında yokken aklına sokmayı başarmak da böyle birşeydir, pire için yorgan yakmak da. Yani usulü ile söylenir bakarsın devam eder o zaman şiddetlenir ortam. Ama ortada öyle bir mesaj yokken bu kadar tepki asla haklı değil haklı iken de kendini haksız duruma düşürmüş zaten.
Ayrıca bazı adamlar da bekar kızlara yeşil ışık yakıyor.bbeğenildiğini görmek ego tatmini sağlıyor bazı adamlarda.böyle tipler de mevcut.

Ayrıca bazı adamlar da bekar kızlara yeşil ışık yakıyor.bbeğenildiğini görmek ego tatmini sağlıyor bazı adamlarda.böyle tipler de mevcut.

Hanımefendi kocamı asla savunmam zaten savunacak olsam böyle bir konu açmam fakat yazdığınız tüm mesajlar kocamın beni aldatmasına itham ediyor ben böyle bir şey kabul etmiyorum okuyucularda takdir eder ki böyle bşkey yok Allahı teala şasrtöasın inşallah.
Benim sinirlendiğim eşimin ona ayıp olacak diye cevap vermesi ve iki msj zaten toplamında.
Kız gereksiz attı onda hemfikiriz ama yeşil ışık yakmak aldatmak ego tatmini falan hoş değil bunlar.
Lütfen yorum yaparken biraz dha dikkatli yapın.
Karşınızda öfkesi yüzünden eşiyle tartışan bir kadın var.
Sizin yorumlarda kocamu Ayşe yle otel odasında basmış gbi yaftalar var lütfen dikkatli okuyun dikkatli yorum yapın

Hanımefendi kocamı asla savunmam zaten savunacak olsam böyle bir konu açmam fakat yazdığınız tüm mesajlar kocamın beni aldatmasına itham ediyor ben böyle bir şey kabul etmiyorum okuyucularda takdir eder ki böyle bşkey yok Allahı teala şasrtöasın inşallah.
Benim sinirlendiğim eşimin ona ayıp olacak diye cevap vermesi ve iki msj zaten toplamında.
Kız gereksiz attı onda hemfikiriz ama yeşil ışık yakmak aldatmak ego tatmini falan hoş değil bunlar.
Sizin yorumlarda kocamu Ayşe yle otel odasında basmış gbi yaftalar var lütfen dikkatli okuyun dikkatli yorum yapın
Bak canım ben se diyorum aldatma yok diye ama burada insanlar bu garip durumu normal karşıladılar.bana tyhaf geldi.
İkincisi eşin de demiş ne var bunda diye.iyice suçluluk psikolıjisine grmişsin.ben de benzer şeyler yaşamadım değil bunla aklıma geldi.
Yeşil ışık yakma meslesine gelelim.o da ben bekarken yaiadığım bir olaydı.öyle adamlar vrlar maalesef ben yaşadım.senin eşine direkt söylenmiş bir söz değildi.nereden bu bağlantıyı kurdyn anlamadım.
Sonrasında sakinleşin yazdım ve eşinizin üzerine fazla düşmeyin yazdım.
Ben bunları boşuna yazmışım.
O zaman değiştiriyorum yorumumu.herşey çok doğal hatalı olan sizsiniz.aşırı tepki vermişsiniz.
Şaka bir yana aranızda her ne sorun varsa sakin bir anda tatlı dille konuşun.
Hayırlı akşamlar

Ayrıca yorumlarımda hep genel konuştum ben.ne eşinizi tanırım ne sizi.ben eşiniz sizi aldattı demedim.ama önce siz kendi konunuzu okuyun.kızın sizden yaşça küçük olduğunu yszmışsınız.bayağı bir detaya girmişsiniz burada.yetmemiş evi terk etmiş sonra geri gelmişsiniz.böyle basit bir mesajı cevaplama mevzusu ise keşke huzursuzluk çıkarmasaydınız.

Canım erkekler düz mantık o nedenle unut gitsin olayı yuva için kuş kalmayın başka konular konuşun bebek le ilgili falan sonra bi zaman bu yaptığına kirilmistim dersin kıza düşünmemiştim bence o an atmış vallahi is hayatı farklı abi olarak görüyor konuşuyorsun oda öyle düşünmüştüm inşallah yuvasında mutlu huzurlu olursun sakin kal konuşmasında bırak zamanla yumsar

Belkide adamin aklina olmayani sokuyosun.. bi msj atnayla noluyo? Bi yandanda haklisin aslinda.. ama keske gitmiyceksen yola dusmeyeydin.. esin istedigini yapar artik nasilsa gidemiyosun diye..

Canım erkekler düz mantık o nedenle unut gitsin olayı yuva için kuş kalmayın başka konular konuşun bebek le ilgili falan sonra bi zaman bu yaptığına kirilmistim dersin kıza düşünmemiştim bence o an atmış vallahi is hayatı farklı abi olarak görüyor konuşuyorsun oda öyle düşünmüştüm inşallah yuvasında mutlu huzurlu olursun sakin kal konuşmasında bırak zamanla yumsar

Konıstuk anlattı ben diğer yaptıkları için kırgınım ama olan oldu inşallah bir daha olmaz rabbim herkese mutlu evlilikler nasip etsin

Canım sen abuk sabuk yorumlara bakma, yuvana sarıl, zaten dışarıda çakal gibi bekleyen birsürü aç var! Sen hiç yoktan yere koşup sinirlenmişsin eşin tatlılıkla anlatmaya çalışmış senin sinirin geçmemiş bunun üstüne eşin eee yeter be diye sana hakaret etmiş, bak bazen hareketlerimizle insanların sabrını zorlarız sabır taşı kırılınca da böyle olur, sen yuvana sahip çık herşeyi düzeltirsiniz eşinle konuş iyilikle konuş ama ben sana inanıyorum güveniyorum de biranlık öfke yüzünden bu hallere geldik ama sende bir sınır koy kıza ben seni seviyorum kıskanıyorum de tatlılıkla hallet işini, keskin sirke küpüne zarar unutma canım

Canım sen abuk sabuk yorumlara bakma, yuvana sarıl, zaten dışarıda çakal gibi bekleyen birsürü aç var! Sen hiç yoktan yere koşup sinirlenmişsin eşin tatlılıkla anlatmaya çalışmış senin sinirin geçmemiş bunun üstüne eşin eee yeter be diye sana hakaret etmiş, bak bazen hareketlerimizle insanların sabrını zorlarız sabır taşı kırılınca da böyle olur, sen yuvana sahip çık herşeyi düzeltirsiniz eşinle konuş iyilikle konuş ama ben sana inanıyorum güveniyorum de biranlık öfke yüzünden bu hallere geldik ama sende bir sınır koy kıza ben seni seviyorum kıskanıyorum de tatlılıkla hallet işini, keskin sirke küpüne zarar unutma canım

Dün konıstuk biraz.
Engelledi sildi.
Çok abarttım mı söyledi içimde asla öyle bir şey yok bir msj ne yazdığım belli dedi.
Ayrıca evden kovunca gitmeyecektn bura seninde evin dedi.
Genel olarak sinirli bir yapısı var beni yoruyor

Güncelleme:

Eşimle konıstuk,
Ben gerçekten ayıp olmasın diye cevap verdim nihayetinde iş arkadaşı zaten yeri değişti dedi (yeri değişeceği önceden belliydi diğer tarafı istiyordu)
Eşim engelledi sildi.
Evden kovdum sinirlendim dedi kocamdan gitmeyecektin burası ikimzdn evi dedi bu kısım evet çok saçma kovmak iğrenç bişey.
Annem i aradığı için de annemi tekrar arayıp kusura bakma anne çok sinirlendim dedi.
Genel olarak konuşuyoruz ama aramız soğuk!!

X