Kocamın beni sevmediğini hissediyorum ve mutsuzum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hep aileni kötülüyor ama sanki onun ailesi elmas gibi. O da pişman ama ben kadar değil.ailesine onun için katlanıp susuyorum. Ama o ailesini benden üstün tutuyor. Gözle görülür bir şey

Valla neresinden tutsam elimde kalıyor... 18 yaşında evlenmiş olmana mı üzüleyim, akraba evliliği yaptığına mı, evliliğindeki sorunlara rağmen 19 yaşında çocuk sahibi olmana mı... gerçekten bir kadın olarak çok üzülüyorum. Bari bundan sonra mantıklı düşün ve hem kendin hem bebeğin için doğru kararlar al. Bu evliliği daha fazla sürdürme ve bebeğinle kendine yeni bi yol çiz. Hem çalış hem açıktan üniversite oku mesela. Umarım kendi ailen destek çıkar bu konuda.

Hep aileni kötülüyor ama sanki onun ailesi elmas gibi. O da pişman ama ben kadar değil.ailesine onun için katlanıp susuyorum. Ama o ailesini benden üstün tutuyor. Gözle görülür bir şey
Annen neden 18 ini dar beklemiş bu herif için, çok mu zenginler?

Belliki çevrende hiç aklı başında selim insan yokmuş insan kuzeniyle nasıl olurda evlenir aklım almıyo ne kadar da uzak olursa olsun fizanda da olsun o senin kuzenin ya yetmemiş çocuk yapmışsın şimdi de ahlar vahlar

Liseyi bitirdim. İş güç ise eşimin ailesi bırakmıyor çalışayım. Kendi ayaklarımın ustunde durabilirim. Artık yanıt veresim bile gelmiyor inanın. Çocuktum öyle olacagibi düşünmedim düşünsem boyle olmazdi

Annen neden 18 ini dar beklemiş bu herif için, çok mu zenginler?
Hayır. Normal durumları. Annem esimin huyunu çok seviyordu. Damatlsri hepsi değişik sadece biri iyi. Bende sakasija sana küpeli birini getiricem dedim ciddi anladı. Diğer damatlsri gibi biriyle evlenixem zannetti. Eşimde sessiz kimsenin işine karışmayan biri olduğu için ona vericem seni dedi hayır dedim 1 sene direttim ana sonra bende eşimi sevdim. Annem sonra hayır dedi ama ben iyi bir evlliligimiz olacagibi düşünmüştüm. Bazı kadınlar gibi

Demek ki kimse akraba ile evlenmemiş sizin çevrenizde. Keşke bazı şeyleri empati yapabilseniz. Burdaki yorumların çoğu empatiden yoksun.

Koşulsuz itaat ile büyümedim. Tek başıma buyudum desen yeridir. Ailem hep calisuyordu. Kimseden ilgi vs görmedim erkek olarak. Eşimde bana kimsenin davranmadigi gibi davrandı ona aldandım iyi oluruz sabdim. Çocukluk anlıyor musunuz

Demek ki kimse akraba ile evlenmemiş sizin çevrenizde. Keşke bazı şeyleri empati yapabilseniz. Burdaki yorumların çoğu empatiden yoksun.
Akraba farklı kuzen farklı o senin kardeşin sayılır kusura bakmayın ama evet bizde akraba evlilikleri olmaz hele de kuzenle asla
Yapıcak bişey yok sizin için ...

Evliliğinizin en başından beri aşırı saçma olduğu konularına girmicem başka bir şey söyleyim ben size. O kalbime gömdüm yazısı başkasına sizle de onu unutmak için evlenmiş heh yazın bunu kenara

Emin misin? Annen 1 sene başının etini yemiş bunla evlen diye. İtiraz etmek pek kişiliğinde yok, şurda konuşma tarzından anlaşılıyor, inatlaşan bi tip değilsin. Manipüle edilmişsin.

Buradaklerden akıl istersin,senin doğumuna kadar giderler bazıları,az bıraksan anan seni niye doğurmuş ki diyecek.
Olan olmuş yapacak bir şey yok.Sen kendini sev,değer ver önce.Aen kendine değer vermezsen kimse vermiyor.
Abiyle görüşmemek yanlış,neden o istedi diye abinden vazgeçiyorsun.Abinle görüşeceğini söyle,işe oradan başla.Her istediğini hemen yapma,bir el becerisi geliştir.Az çok para kazan.Gidemeyecek olsan dahi eşin bunu bilmemeli,Ona vazgeçilmez hissi verme.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…