Kocamin annesiyle konusmasi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence de. Allah iyi, düzgün insanlarla karşılaştırsın. Bu kafalar bambaşka. Aman aman uzak olsunlar.

bence de bu değil, bu tarz şeyler bende biraz dervişin fikri neyse zikri odur duygusu yaratıyor

demek kendi bakış açıları kötü ki art niyet arıyorlar diye düşünüyorum

ben de öyleyim valla aşkım demediğim insn kalmadı fkjfjkgj
laf işitirim diye demeye korktum da ben de her sevdiğime aşkım derim ya

Diyor bana dediği halde onlara da diyor ama dinen hayatım vs sadece eşe denir başkasına demek günah degilmi
Şaka msnz siz ne gunahi Allah aşkina... dinen sadece ese " anam gibisin" denmez sapla samani karistirmayin... isinize geldigi gibi valla :) dinin anne hakkiyla ilgili hukumlerini bi arastrn sonra buna takilirsinz

Benim kocam ben hariç bütün erkek arkadaşlarına böyle diyor, şimdi ben nereden fetva alayım

İletişim şeklinden size ne?
Nişanlı/sevgili iken hiç mi denk gelmediniz konuşmasına şimdi evlenince dert oldu

Kimine batar kimine batmaz, senin için önemli kriter ise evlenmeden önce ona göre seçecektin. Kaç yaşında adamın normal hayattaki doğal uslubunu mu değişeceksin

Kuzu abla diyor ki günah eşten başkasına söylemek

Eşim, geçenlerde, müdürlerden birinin en üst amire "yavrum" dediğini anlattı. Ağzı alışmış. Önüne gelene yavrum diyormuş üst amir baya bir kızmış etmiş, gelmesin diye sekretere not bırakmış... Ne gülmüştüm

Herkese derse garip. En azından annesi- kardeşine diyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…