Kocamin annesiyle konusmasi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Diyor bana dediği halde onlara da diyor ama dinen hayatım vs sadece eşe denir başkasına demek günah degilmi
Nerde yazıyor hangi kitapta anneye, kardeşe hayatım demek haram diye???? Oturup bir yerinizden yeni din uydurmayin.Cennet bile anaların ayaklarının altındayken,canım da der ruhumda.Sacma sapan kıskançlığınızı alın az ötede oynayın.Sizin gibiler yüzünden çocuklarımla ilgili kaygı yaşıyorum.PESSS!!!!!!

Bence öyle düşünmemiştir de tamamen hasetlikten kıskançlıktan…
Valla düşündüğü şeyler buraya çıkıyor onun farkına varsın. Ne düşündüğünü bilemem okuduğum konu hoş şeyler çağrıştırmadı. O da dinen günah diye yazmış. İma ettiği şey sadece kıskançlık değil

Adam böyle düşündüğünü duysa tek celsede boşar

Bu ne be, bi erkeğin annesiyle falan boyle vıcık vıcık konuşması. Anne sevgisi herkes goruyor bayan halimle ben bile bu kadar vıcık sözler sürekli söylemiyorum. Tuhafmış dont bizimle değil.

Başka derdiniz yok herhalde, ben size birkaç hayat gerçeği yazayım akşamları ona dertlenin.

Daaa, adamın sen anne sevgisi görmediğin için bilmiyorsun demesi ne çirkin yav
Adam normal değil zaten de nasıl bir konuşma geçti aralarında bilmiyoruz. Artık neyle itham ettiyse adamı.

banada anne sevgisi görüyorum sen görmediğin için bilmiyorsun diyor
Böyle bir cümle kuruyorsa ağzına patlatılmasını hakediyor demektir. Onun dışında ben arkadaşlarımla bile aşkım bebeğim diye konuşuyorum annesi o ya diğerleri de kardeşleri. Ne olabilir ki ne var bunda?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…