Kocamin annesiyle konusmasi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu ne be, bi erkeğin annesiyle falan boyle vıcık vıcık konuşması. Anne sevgisi herkes goruyor bayan halimle ben bile bu kadar vıcık sözler sürekli söylemiyorum. Tuhafmış dont bizimle değil.
ironi yaptıpınızı düşünüyorum

ironi yaptıpınızı düşünüyorum
Yoo gayet şahsi fikrim, bu kadar rahat kelimelere gerek var mı sizce bi erkeğin annesine soylemesinde? Aşkım hayatım bitanem falan bana tuhaf geliyor bi erkeğin annesine bunları söylemesi, sade bir annecim, sultanım falan hadi neyse ne

Haklısınız ama genede okumak lazım akıl var yoksa böyle saçma sapan herşey günah oluyor.
Okumakla da olmuyor çünkü okuduğunu nasıl yorumlayacagini bilmiyor. Zihinsel süreç zihin kısıtlı olduğundan işlemiyor. Okuyup araştırıp koru körüne inanmaya devam ediyorsa ve okuduğu her şeyi böyle yayiyorsa olmuyor işte yine olmuyor

sizinle tartışmaya girmeyeceğim

Anasıyla bacısıyla nasıl konuştuğundan size ne . evlenip yol arkadaşı hayat arkadaşı oldunuz sahibi değil. bi salın adamları analarını bacılaını. buldumcuk musunuz nesiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…