Kocamin annesiyle konusmasi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay ben güldüm ya 😂 herkesin tarzı farklı ben böyle konuşan insanlardan çok hoşlanmam ama tarzı size de böyleymiş demek ki sizin için sorun yokmuş. Ailesine demesinde neden sorun olsun ki?

Merhaba kizlar kocam annesiyle ablasıyla benimle yaşıt kiz kardeşiyle konuşurken sürekli çiçeğim hayatim cnm sekerim diye konuşuyor banada aynı ve annesiyle sıkı fıkı ve banada anne sevgisi görüyorum sen görmediğin için bilmiyorsun diyor doğrumu sizin ellerinizde böyle konuşuyormu ve tepkiniz nedir
abim bizlerle hiç öyle konuşmaz bende hiç sevmem eşimde konuşsa tuhaf gelir bana

Merhaba kizlar kocam annesiyle ablasıyla benimle yaşıt kiz kardeşiyle konuşurken sürekli çiçeğim hayatim cnm sekerim diye konuşuyor banada aynı ve annesiyle sıkı fıkı ve banada anne sevgisi görüyorum sen görmediğin için bilmiyorsun diyor doğrumu sizin ellerinizde böyle konuşuyormu ve tepkiniz nedir
Bu da bir sorun yok ki. Ne var bunda 🤷

Eşimi 30 yıldır tanıyorum annesi onun için bambaşkadır.

30 yıl önce annesine nasıl aşkla bakıyorsa aynen devam bakışı

Sultanım , valide sultan der . Babasına direk baba der.

Erkeklerde anne rolü bambaşka

Yeter ki yerini yurdunu ailesini bilsin.

Şimdi benle evlendi diye anasını , danasını atacak değil ya

Ben yokken onlar vardı.

nasıl diyeyim anana böyle şeyler deme diye bende evlat büyütüyorum

Çok pişmeniz lazım çok daha o kadar kafaya takılacak şeyler yaşayacaksınız ki evlilik hayatında

Bu devede kulak kalacak

Yok bilmem kimin herekesi! Bide diyin utanmamış kocamı doğurmuş!

Diyor bana dediği halde onlara da diyor ama dinen hayatım vs sadece eşe denir başkasına demek günah degilmi
bu sorunuzda ciddi misiniz ya?

şaka gibi, güleyim mi kızayım mı bilemedim

annesi o ya, aksine bu kadar sevgi dolu davrandığı için sevaba bile giriyordur yahu, bakış açımız buysa

bilemedim yaa günahsa da ben baya baya cehennemliğim bu durumda Allah affetsin de, yakın arkadaşıma bile aşkım balım bitanem diye konuşurum ben

Böyle gelinleri gördükçe, "ben gelin istemiyorum, damat istiyorum. o yüzden kız çocuk istiyorum" diyorum eşime 😂😂😂🙈
tutucu aileden kız almak yok tutucu insanların normal düşünmediğini düşünüyorum. Allaha benim de inancım çok şükür var güvenim sonsuz ama bu kafalar cidden normal kafalar değil islam böyle birşey olamaz kesinlikle böyle değil.

bu sorunuzda ciddi misiniz ya?

şaka gibi güleyim mi kızayım mı bilemedim

annesi o ya, aksine bu kadar sevgi dolu davrandığı için sevaba bile giriyordur yahu, bakış açımız buysa

bilemedim yaa günahsa da ben baya baya cehennemliğim bu durumda Allah affetsin de, yakın arkadaşıma bile aşkım balım bitanem diye konuşurum ben
ben de öyleyim valla aşkım demediğim insn kalmadı fkjfjkgj

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X