Kocamin annesiyle konusmasi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oğluma neler neler söylüyorum aşkım o benim 😁 ileride kuduran bir gelin gelirse kenarda ağlayabilir ya.
Benim eşim annesine hayatım diyor neyine kıskanayım Allah aşkına anne o ya

Merhaba kizlar kocam annesiyle ablasıyla benimle yaşıt kiz kardeşiyle konuşurken sürekli çiçeğim hayatim cnm sekerim diye konuşuyor banada aynı ve annesiyle sıkı fıkı ve banada anne sevgisi görüyorum sen görmediğin için bilmiyorsun diyor doğrumu sizin ellerinizde böyle konuşuyormu ve tepkiniz nedir
Ağzını topla, o ne biçim konuşma deyin eşinize. 🤦‍♀️
İnsan nasıl sevdiklerine sevgi sözcükleriyle hitap edebilir, nasıl nasıl? Çok ayıp etmiş eşiniz.

Merhaba kizlar kocam annesiyle ablasıyla benimle yaşıt kiz kardeşiyle konuşurken sürekli çiçeğim hayatim cnm sekerim diye konuşuyor banada aynı ve annesiyle sıkı fıkı ve banada anne sevgisi görüyorum sen görmediğin için bilmiyorsun diyor doğrumu sizin ellerinizde böyle konuşuyormu ve tepkiniz nedir
Abı sız evlenmeseydınız keske mümkünse bu ınsanlar evlenmesın! Saka mı bu ya ne ığrenc bı dusunce? Ben abıme askım dıyorum hayatım dıyorum ve derimde kocam olursa oda der. Rabbım uzak tutsun böyle ınsanları

Bayıl istersen feriha annesinden de kıskanmayın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X