Kocamın ailesi özellikle kız kardeşi yuvamızı yıkacak nasıl kurtarırım…?

Abooo bu ne len, bence size aşık olmuş bu.

Haksizsiniz ve israrci bunalticisiniz birakin kardesler konussun gidip yanlarina olay cikarmak neden ayrica hani cook kucuk cocugunuz vardi nasil hemen kalkip gidebildiniz demekki isteyince gidebiliyorsunuz ailesine destek olmaniz gerekirdi bebek hastaysa yemek yapar gonderirsiniz sizinki bahane olmus cok belli esinizde onlarin hakli oldugunu dusunmese size boyle davranmazdi biraz kendi hatalarinizi gorun yani

Kuzen eşi bayaa bayaa sorunluymuş yalnız. Kuzeniniz hic psikolojik tedavi falan düşünmedi mi eşi için? Bu davranışlarin normal olmadığını anlıyordur eminim. Evli bir bayana (karşıdaki bayan da olsa)gece gece mesaj atmak nedir. Gerçi sonraki yaşadıklarınız da normal değil. Evlerden ırak...

Büyüden sebep konu kapanınca biraz süsleyip pusleyip yine yazma gereği duymussunuz da burdaki insanlar salak değil.Eski konunuz gayette akıllarda. Sonuna kadar okumadım bile. Yine noktayla virgülü tatile yolladiginiz için okuyamadım. Muhtemelen biri çok haklısın desin diye bekliyorsunuz ısrarla ama üzgünüm şahsen bana haklı gelmediniz. Olumsuz herşeye bir bahanenizin olması haklı olduğunuz anlamına gelmiyor.
Ayrıca forum için bir fikrim var. Noktalama işareti kullanmayanlarda banlansa güzel olmaz mı diye düşünüyorum

Onceki konundan biliyorum görumcen hakli , gecen konuda kimse sana hak vermeyince yeniden baska türlü anlatmissin .

O zaman kocam bana vurdu demişti. Belki adam vurmadı bile.

Görümcenizin sizi sevmeme nedeni neydi yani daha önce yaşadığınız bir sebepten dolayı mı yoksa ortada bir sebep yokken mi böyle bir hale geldiniz bunu merak ettim.
Ne olursa olsun insanın önceliği kendi ailesi olmalı tabiki de çocuğunuz hastayken onunla ilgilenmeniz doğru olan. Ortada yanlış bir durum yok aslında. Üçüncü kişiler yüzünden (bu eşinizin kardeşi dahi olsa) huzursuzluk ve kavga yaşamak gerçekten çok sinir bozucu bir durum haklısınız. Ama eşinizi karşınıza alıp konuşmalısınız sonuç olarak eşinizin artık birincil ailesi siz ve çocuğunuz bu nedenle kardeş, anne, baba dahi olsa başkalarının fikirlerinden etkilenerek hareket etmemesi gerekir. Bu sınırı koymak en doğru olan. Ne yazık ki ilişkiyi kesmek mümkün değil ama yapılacak en doğru şey o sınırı koymayı becerebilmek olur.

O kişi tuba değil miydi ya?

Geçenki konuda gittim kayınvalideye hastanede baktım diyordunuz şimdi ziyarete gittim diyorsunuz.
Benim anladığım ziyaret saatlerinde gidip nasılsın anne deyip gelmişsiniz ha o da yeter tabii ama baktım,ettimlik bir şey yok.
Bir de kardeşler konuşurken zırt pırt aramışsınız üstüne yanlarına gidip teklifsiz oturmuşsunuz ama ben ne oluyor anlamadım,şaşkındım deyip durmuşsunuz.
Neyine şaşkınsınız?
Bıraksaydınız iki kardeş konuşsun kocanız da dolar mı dolmaz mı görürdünüz ama siz bir nedenle ya kendinize ya kocanıza güvenmemişsiniz ki onları baş başa bırakmak istememişsiniz garip yani.
Ben haklı bulamadım sizi

Nasıl bir manyağa denk gelmişsiniz

ay maşallah nasıl manyak!

Ooo o da çok çabaladı ama terasa çıkıp “ben deli miyim kendimi atacağım” diyordu. Geçti gitti tabi de Allah uzak etsin öyle insanları.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…